Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

anavi85
4. aug 2010

@traktor aaaale to cestovanie, no veed uvidime v pondelok

anavi85
4. aug 2010

@traktor to nastastie nie, sice ked sme sa mali ockovat, tak nam to presunuli, ze vraj mal trosku zvysenu, ale inak sme zdravucky...

anavi85
4. aug 2010

inak chcem sa opytat, ci aj vase deticku trucuju...
nas Adko to videl na svojom rovesnikovi a normalne to na mna skusa... 🙂

lucianna1312
4. aug 2010

@traktor vsak ja viem, ze viete este aj pocasie vybavit 😀 😀 😀 , len aby bolo este pekne 🙂 a ty si odkial ze okolie KE?

lucianna1312
4. aug 2010

@anavi85 myslim , ze terajsie deti su uplne plne energie a velmi rozumne, no neviem to asi tie tabletky na ,,babatko,, pocas tehotenstva 😀 😀 😀

traktor
4. aug 2010

@lucianna1312 povodom priamo z ke, len vietor ma zavial do okolia..kosicke olsany 😀 😉 ..ale ked chces vediet , kde co, kam, ako....sa dostat v ke..mna sa radsej nepytaj 😀 ...jedine, ze sa chces riadne poprechadzat po cerstvom vzduchu 😀

traktor
4. aug 2010

@anavi85 aj matko skusal,aj sa hodil o zem..ale uz sme za tym...cakam co pride 😀

anavi85
4. aug 2010

inak som sa chcela opytat ci niektora drzite dajaku dietu, lebo mne sa nedari dostat do povodnej vahy ☹

lucianna1312
4. aug 2010

@traktor vsak to je len dobre, z mesta prec...len mne to nejako nevyslo...z mesta este do vacsieho 🙂 🙂 🙂

ani3012
4. aug 2010

@lucianna1312 tak akože za počasie @traktor hovorí svätú pravdu.Aj keď sme boli s ineskou na stretku v KE,tak naša Ivanka okomentovala:
V nedeľu nech je pekne a v pondelok môžu aj traktor padať....a ver tomu ,že aj padali ! Celou cestou som ju spomínala,sa jej aj štikútať muselo 😀

anavi85
4. aug 2010

@traktor nas tak rozculene kyva rukami ako keby isiel seknut zajaca po krku...no a v poslednej dobe zacal normalne bit vsetkych do tvare

ani3012
4. aug 2010

@anavi85 a koľko si mala pred tehu ? 45 ? Veď keď sme sa na maratóne stretli,tak si bola akurát-ani chudá ani tučná

anavi85
4. aug 2010

@ani3012 staci ked budem mat mojich sladkych 50 😀

traktor
4. aug 2010

@ani3012 😀 😀 😀 nooo tak som prehliadla,ze aj v pondelok budete v ke...by som vybavila az na utorok to padanie 😀 ..sa polepsim 😉 ..ale aj toto stretko mi vyslo, vsak bolo krasne pocasie 😉
@anavi85 to su deti skratka, ..aj plut bude neboj...to je len zaciatok..ako pride tak odide, len sa tomu netreba smiat a treba hrozit, pripadne k sa hodi o zem , tak odist od neho...vsak nech sa vala..

anavi85
4. aug 2010

@traktor to hej, len toto fackanie robi uz dva tyzdne, uz som mu dala aj rukach, aj som mu to vratila, hrozila a nic nezabera

traktor
4. aug 2010

@anavi85 marnost , ze 50..sak to by som bola ako droooooooooot 😀 😀 😀 a kde by som mala energiu..to radsej pomlcim..mne staci 60 ked budem mat a budem spokojna 😉 ...hoc aj teraz sa necitim zle, len nic neobleciem 😀 ...ale ked poviem ze 4 deti...tak nikto si vahu nevsimne..len ze chuda moja ..ty toho mas 😀 😀

lucianna1312
4. aug 2010

@ani3012 tak to je super, verim vam, tak dufam, ze nesklamete...by ste mohli tiez dojst....
@traktor moja nas zatial len obcas bije a velmi sa tomu tesi 🙂 🙂 🙂

ani3012
4. aug 2010

@anavi85 sladkých 50 budeš mať až o pár rokov 😀 😉

@traktor présne ták ! netreba sa tomu smiať.to ich len podporí. Len mne poraď s tými prstami v krku.

traktor
4. aug 2010

@anavi85 neboj, este skusa, vsak kedy este bude mat taku moznost udriet si..teraz mu to este prejde 😀 ..ale ono ho to prestane bavit, zacne tahat vlasy, kvicat, pluvat, a na vsetko nie a na vsetko chcem.....a uz ked by to mohlo byt , ze ok tak bude cas nastupit do skolky 😀 ...som ta ukludnila, ze?....

traktor
4. aug 2010

@ani3012 ani aj nas matko to robi...ale mam pocit, ze len ked sa nudi..pride kukne a pcha prstiky az mu dvihne zaludok, tak pohrozim, zoberiem napriklad do kuchyne a ukladame, vykladame, prekladame hrnce, alebo nieco...proste ho snazim zaujat niecim inym..a myslim, ze sa dari..dnes t o neurobil ani raz , vcera len raz.. 😉

traktor
4. aug 2010

nie ale teraz vazne
@anavi85 ..tymto prejdu vsetky deti, len fakt treba byt prisny v tomto..zmenit hlas a pohrozit, odist a nevsimat si, alebo niecim zaujat, ..knizkou , hrackou, ...lebo ked sa na tom budeme vsetci smiat, tak dieta si to zafixuje..jej je to super a bude to robit, lebo vie, ze vas tym rozosmeje...

anavi85
4. aug 2010

inak som zistila, ze mas maly je stasny lenivec...on vie aj sam urobit par krokov, len je pohodlny...aj to rozpravanie, ked sa ho opytam ukaze, ale nepovie...dokonca ked sa ho opytam ako robi havo, tak je ticho, ale ale ked ho uvidi, tak nema problem ...ja som v jeho veku, uz behala, rozpravala aj na wc chodila...Adko je jednoducho lenivy 😖

anavi85
4. aug 2010

@traktor Ado ma respekt, ale zle na tom je, ze mm mu moze povedat cokolvek a ignoruje ho, mna poslucha, teda az na to fackanie...ale aj to dojde

lucim
4. aug 2010

my sme sa s mm zakecali 😉
ani super vtipnaaaaa 😀 😀 😀 😀 50 😀 😀 😀

mne sa dnes matko vystrel na ceste na zem, chcel ist silou mocou na ruky ... aj by som ho tam nechala, ale mal stastie, islo auto, tak som sa po neho vratila 😝 😀 😉

anavi85
4. aug 2010

@lucim 😀 😀 😀

lucia32
4. aug 2010

&dobalené...ste sa pekne rozkecali....

traktor
4. aug 2010

@lucim 😀 😀 😀

lucim
4. aug 2010

ale nebojte, nebola to hlavna cesta, len taka okolo nas ku ihrisku ...len bol akurat trening. 🙂
lu - mas plavky? slnecne brile? ..... tak mas vsetko 😉

ani3012
4. aug 2010

opúšťam vás....už som napapaná,ale bordel ostal.....

@lucia32 si šikulka-aj najedená,aj poriadok aj zbalená 😉 Peknú dovolenku prajem a nech už Natálku tie zúbky tak netrápia 🙂

ani3012
4. aug 2010

som zabudla povedať že :
DOBRÚ NOC ! 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre