Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
16. aug 2010

@lucim u nás není ! 😉

@traktor že búrka jéj 😵 ale tie škody 😝 😖 mám rada búrky,ale len keď príde a aj odíde bez väčších problémov 😒

@zmurkaz sa na teba tešíííím ! A budeš aj Jurka brať ? Či mám vypakovať Paťka niekde inde...ale zase aj neho strážiť sa mi nechce a v poslednom čase je strašne roztopašný....

lucim
16. aug 2010

@zmurkaz neva, bude ine a lepsie a lacnejsie 😉

traktor
16. aug 2010

@lucim nam dnes dosli puncochy 😀 ...jaj ja sa vytesujem, ze ked to biele zacne na nas padat...tak matko bude pripraveny 😉

ani3012
16. aug 2010

@zmurkaz čo dražíš ?

traktor
16. aug 2010

@ani3012 burky aj ja mozem...aj som cakala , lebo sa neda ani dychat..ale toto je uz moc...

lucim
16. aug 2010

@ani3012 co u vas NENI? vari to aj evicka uz hovori? chapem??? nechapem??? 🙂
@traktor puncochy mam zatial 1 co sme dostali, na to sa vrhnem v dalsom kole.

ani3012
16. aug 2010

@traktor no to určite,také škody...

ani3012
16. aug 2010

@lucim hľadáš šiltovku,nie ? 😀
no musím na FB napísať sestre.má dnes narodeniny a volala mi,že čio som na niečo nezabudla 😝 😀

traktor
16. aug 2010

nas matko uz zacina skladat ...tes taj...tem papat..de je teta..de je havo...a mame novy zubok /13/ a 14ty mu dycha na ..na co? 😀

zmurkaz
16. aug 2010

@ani3012 ...akoby si hovorila o Jurášovi - dnes večer že : načo si prišla? veď už ma dnes nezaspávaš!😨 😕 😕 😕 -no mi skoro ruka vyletela! ...ale ak Zuzi náhodou zajtra zaočkujú a náááhodou nebude mať teplotu tak idem aj s Jurášom 😉
a chcela som rifličky - tak som našla také aj s trikom - ale už bola taká suma čo by som mala dvoje rifliaky u nás zo sekáčú 😒

lucim
16. aug 2010

ani aaaaa uz chapem 😀 ... a ze ze segre gratulujem.
traky jeeeeej , sikovny matko ..... a ked tak citam, vsak to aj ten nas matulo uz tak zacina spajat. 🙂 aj ked niekedy staci jednoslabisny rozkaz Da! ako ze dnes pri vecery chcel sam jest mojou vidlickou, tak co mu ju uz konecne nepodam do ruky? 😀 😉

traktor
16. aug 2010

@ani3012
@zmurkaz aj nas patko je ako vymeneny..no hroza..niekedy si hovorim, ci mi ho nevymenili 😅 ...ako ma chvilku , ked pride a postiska a , uz budem dobry..a o 5 minut take zbojstvo, ze az...

zmurkaz
16. aug 2010

@traktor ....jéééé to je aký šikuldoš! 😵

a nám sú furt dobé pančucy tie čo máme ... ja to nechápem 😖

zmurkaz
16. aug 2010

@traktor - no aj mne to Jurko robí - že ako ťa ja strašne ľúúúúbim a popusinkuje ma - beťár - vie jak na baby ! 😅

traktor
16. aug 2010

@lucim 😉 ..no je to uzasne teraz ...a niekedy to tak krasne cisto povie 😵 😵 ..a teraz najnovsie hadze aj take grimasy..zmurka, klipka, zubky ceri pri tom..no heeeeeeerec po mne 😀 😀

lucim
16. aug 2010

@zmurkaz ja niekedy radsej hladam na bazari ako bit sa v aukcii.

traktor
16. aug 2010

@zmurkaz co nechapes...natiahli sa neeeeeee...sa im zuzka paci..tak co by pre lasku neurobili 😉 😀

ani3012
16. aug 2010

tak rozmýšľam,či tí naši prváci sa medzi sebou nedohodli ? 😠

ani3012
16. aug 2010

a my máme stav zubov dva, je strašne rada,ak ju niekto pochváli,že je krásna a ešte keď k tomu híkneš tak si ju môžeš aj natierať na chleba,vie povedať ká-ká (čo znamená,že krásna 😀 )
Ale aj tak jej najlepšie ide mama, páta (patrik ) a nééééééé . No a vie aj kývnuť hlavou,že áno,keď niečo vymýšľa.. a vyjedá mi odpadky z koša 😠 😝

lucim
16. aug 2010

no ti nasi vasi chalani su mojkaci spekulanti lubezni krasni uzasni 😵 😵 😵 .. vratane toho mojho 😅 ..... ma tak pusinkuje a mojka, ze nechapem ... a potom tiez lumpaci 🙂
... dnes je zase poskrabany od macky - zatlacil ju do kuta, este k nej pritlacil pytel z hrackami a davala mu najavo, ze nema unikovu cestu a mnaucala .... este sa musel aj rukou po nej sapat ... tak mu treba. 😝

ani3012
16. aug 2010

idem Patrikovi previazať kurie oko tým cesnakom . Už aby mu utieklo a aj všetky ostatné 😵

traktor
16. aug 2010

@ani3012 ktovie....len uz by sa mohli trosku ukludnit...bo uz ma to niekedy aj nebavi..a uz aj dostal... 😒 ..lebo najnovsie nic nepovie a zmizne pozerat na kombajn, traktor..a neviem kde je..

traktor
16. aug 2010

@ani3012 to robil aj matko 😀 ..ale prestal 😉 ..a jeden cas vobec nechcel sediet v stolicke a tak papat..teraz uz ku nej pride..povie papat, aj ukaze pusou, pobucha po nej a musim ho sadit a ide sa jest 😉 ...tie deti sa menia kazdym dnom 😵

lucim
16. aug 2010

aj nase vase babulky su uzasne kuzelne cmuckacie nadherne sikulky princeznicky 😵 😵 😵 😵

traktor
16. aug 2010

@lucim my macku nemame sa zatulala..ale mame zajka...a ten sa robi ze zdochol....len lezi vystrety...a ked nie je matko v dosahu , tak si cupka a papa travu 😀 😀 😀

lucim
16. aug 2010

traky matulo zase, ked sa spytam ci chce papat, alebo sa zacnem motat okolo sporaka a on ma chut, tak hlasno krici mňam a ponahla sa ku mne, zavesi sa mi na nohu a bud ide do stolicky alebo cumakuje, ako sa to robi. a vseeetko chce skusat aj on - vcera musel miesat cesto na kolac vareskou 😉

traktor
16. aug 2010

aha toto som nasla v jednej teme 😀 Toto nejsou vtipy, ale realita ze života mužů. Ale moc se to sem hodí......

Měla k nám včera nečekaně přijít návštěva, v ledničce vymeteno, a tak jsem poslala svého muže do Tesca nakoupit. Povídám: "Drahý, v kuchyni máš lísteček, co máš koupit." a šla jsem si po svém. Sedl do auta,odjel a za 15 minut telefon: "Prosím tě, jak mám koupit 250 gramů hladké mouky?" Místo lístku s nákupem velkým jako kráva mi sebral recept na buchtu, který jsem měla položený u počítače a jel podle toho nakupovat!

Mě pobavil, když mi "ukradl" ve sprše peelingový sprchový gel (byl línej si dojít pro svůj) a povídá: "Prosím tě, jak to tady máš dlouho? Dyť je v tom nějakej písek nebo co, to je zkažený, ne?"

Můj syn byl na podzim se svým tátou na víkendu v horách. Přijeli a já se ptám, co to má syn na sobě? Tatínek, že prý jsem mu asi koupila nový tepláky, ne? Synek běhal celý víkend venku v pyžamových kalhotách.V čem spal, to netuším.

Je to už dávno, dcera byla v jeslích. Tatínek ji šel konečně poprvé
vyzvednout. Řekla jsem mu "Jitka má kyblíček". Pro nás ženský je
samozřejmé, že se jedná o značku na šatničce. Co myslíte, že hledal? Ano, samozřejmě hledal kýbl, ve kterém má dcera oblečení. Není to poklad?

On je pečlivý, přesný matematik, ale je třeba naprosto přesně nazvat
položku, kterou chcete koupit, protože jinak nepřinese nic. Tak třeba
"Šlehačku neměli". A já na to: "Neměli? A koukal ses tam vedle jogurtu?"On: "Jo, koukal, ale neměli. Měli tam 12% a 18% smetanu ke šlehání, ale šlehačku NE! A nedělej ze mě blbce!"

Vrcholným kouskem bylo "Kup mi vložky". Napsala jsem mu na lístek "Libresse, oranžový obal, na kterém mají vpravo dole 5 hvězdiček a z toho 3 jsou plné a 2 vpravo jen obrysy".
Jenže! V té době se zrovna u těchto vložek měnili obal: byl skoro stejný,jen těch hvězdiček tam najednou udělali místo 5 jen 4. No a byl v prdeli!
Volal mi z Delvity, vztekal se u regálu do telefonu na celé kolo, ať mu
řeknu "přesný název těch vložek" - ale ten já si samozřejmě nepamatuju, tak jsem ho požádala, ať mi PŘEČTE ty názvy, a tak začal nahlas do telefonu slabikovat "Libresse, Ultra Fit and Slim, Libresse....."Já už ani nevím, co přinesl, ale myslím, že zákazníci i prodavačky v Delvitě měli tehdy docela veselé odpoledne. A můj muž mi řekl, že už mi nikdy vložky kupovat nepůjde.

Můj muž jen tak mimochodem povídá: "Já jsem ani nevěděl, že máme pračku se sušičkou!" Já na to: "No to teda nemáme." On: "No to je divný, já jsem vypral prádlo a když jsem ho vyndal, tak bylo suchý! No ale stejně jsem ho pověsil na balkon, aby doschlo!!!" Ano, prádlo bylo suché, protože nepustil vodu! Pračka tudíž neprala, on vyndal ty svý smradlavý a špinavý fusekle a ještě je pověsil na balkon!

Já jsem nedávno mého drahého nachytala, jak utírá prach na televizi svýma ponožkama. Na můj zděšený výkřik reagoval slovy:
"No co, stejně se budou prát!"

Můj muž jel jednou na služebku a místo sprcháče si vzal můj kondicionér na vlasy. Když jsem se ptala, co s ním dělal, tak prý myl (i vlasy). Prý mu bylo divný, že to nepění, ale asi prý nějaká novinka...

Můj muž miluje ty sladké čokoládové kokosové tyčinky, oplatky,banánky v čokoládě atd. Při nákupu v Kauflandu ukládáme všechno do tašek páté přes deváté a doma to vyklopíme a uklízíme, kam patří. Manžel iniciativní jal se vybalovat nákup a své zamilované tyčinky si odnesl do svého šuplíku. Jenže se mu k těm dobrotám přimíchala i jedna malá náhradní kostka do WC, co se dává do obalu a zavěsí v záchodové míse. Večer u televize slyším jako vždy typické rozbalování a šustění, křupnutí, cucání a najednou vyskočil z pohovky, rozsvítil a zařval: "Fuj,co to dělají za hnůj, zase
nějaká inovace...". No zkrátka, mlsný jak pes a už neví, co by sežral.

Byla jsem v porodnici a chtěla jsem po manželovi koupit balení neperlivé vody, prsní vložky a toaletní papír. Dostala jsem balení minerálky, odličovací tampóny a papírové kuchyňské utěrky...

Uvařila jsem hrachovou polévku, dojedli jsme jí a já jsem napustila vodu do hrnce, aby se odmočil. Druhý den jsem přišla z práce později než manžel a ptala jsem se, jestli má hlad. Odpověděl, že dojedl tu polívku.......

Muž jel výjimečně do práce autem. Stál u semaforu, tak chtěl využít čas tak, že si koupí noviny. Rychle vystoupil z auta, šel ke stánku s novinama a najednou vidí, jak kolem jede tramvaj, kterou běžně jezdí. Tak se za ní rozběhl a dojel s ní do práce... Když šel z práce, vzpomněl si, že jel autem a auto nikde! Tak volal na policii, že mu ukradli auto...a policajti říkali: "Tak to jste byl vy, kdo nechal to auto na křižovatce???"

Manžel jel na služebku do Francie. Ptal se mě, co bych chtěla přivézt jako dárek. A protože si radši oblečení, parfémy a šminky kupuju sama, tak povídám: "Třeba nějakou masku na obličej." Ráno před odjezdem mě budí:"Prosím tě, jaký máš číslo obličeje???"

Včera jsem koupila chlebové placky Pita. Dala jsem je do zásobníku na chleba a když můj muž opět prolézal kde co, aby něco zbaštil, přišel za mnou s těmi plackami a ptá se: "Je tohle k jídlu?" No a já, právě v dobré náladě mu říkám: "Ne, to je nový toaletní papír." A on odpověděl: "Tak proč to je mezi chlebem?"

Já jsem včera pekla rebarborový koláč, ruce opatlané od těsta a zapomněla jsem si vystříkat plech takovým sprejem místo vymazání. No a s těma zapatlanýma rukama říkám manželovi: "Mohl bys mi, prosím Tě, vystříkat pekáč?" Jeho překvapený výraz vidím ještě teď a když se mě zeptal s mrknutím oka:
"Teď . .. . když děti ještě nespí"???
Dnes o 20:18 • 1 dieťa • Odpovedz

lucim
16. aug 2010

@traktor zajko to ma prespekulovane .... matula zatial zive zajky nezaujali, boli na neho moc staticke v koterci. sme videli 4hodinove cerstvo okotene. 🙂

jajona
16. aug 2010

Čaute, čaute,

tak my dnes po upratovacom dni. Matúško rozhadzoval všetko, čo sa dalo 😠 Ale zase...na chvíľu som mala od neho pokoj a mohla som variť...

a máme o jeden zubček viac 🙂

lucim
16. aug 2010

traky ja som sa vcera dooost zacitala do tej temy, rehotala som sa nahlas, citala to drahemu, chvalila ho, ze som rada, aky je a on zase hovoril, ze taki chlapi nemozu existovat, ze taki tupci hadam nie su. 🙂

zmurkaz
16. aug 2010

@ani3012 ..ja tomu hovorím prvácka puberta ... inak - na ich ospravedlnenie - veď aj pre nich to musí byť zaberák ....furt každý ... ideš do školy? a tešíš sa? a tašku máš? No a ako to budeš zvládať? .... chudáci ☹

Inak - ak som si dala sledovať aukciu a potom že aktualizuj .... to znamená že vždy keď si ju pozriem budem vidieť reálny stav - a nie že to bude za mňa pridávať 😅 ...že?

zmurkaz
16. aug 2010

@traktor ...dobrééééé 😀 😀 😀 😀 😀
@jajona ...gatulka k zúbku .... inak aj ja už mám konečne upratané - len to žehlenie 🙄

...a my furt 7 zubov 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre