Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

monr
19. sep 2010

@nykyta držím palce, nech sa spanie porieši, u nás sa preberá každú hodinku, niekedy aj skôr, a s plačom, cez deň tiež mrzutko, vyliezli 2 stoličky, 2 presvitajú, 🙂
@ani3012 zajtra idem venčiť svokre nemeckú dogu, v sobotu doviezli, tak to bude sranda, ešteže je to len šteniatko.
a to som chcela nemeckú dogu celý život, ale do jednoizbového bytu, čo majú by som to iste nespravila.
a ohľadom nášho, keby ho muž nedoniesol s tým, že všetko naj k narodkám, tak psa do bytu eeeee. kvôli mojej pohodlnosti. Má to kopec nevýhod, ( momentálne jednu obrovskú výhodu, keďže s ním chodím von ja, a mišku na sebe, podarilo sa mi zhodiť kilá, čo som nabrala aj pred tehu z liekov 😀 )

ani3012
19. sep 2010

@monr ale prosím ťa ! som ťa videla asi 6 mesiacov po pôrode a si kočka ! 😉

nykyta
19. sep 2010

ojoooj musim utekat za macikom ☹ 😕

nykyta
19. sep 2010

no a som spat 😉
@monr ajooj no je to perne s tymi zubkami 😕 normalne v dobrom zavidim maminam ktore nevedia co je to ked ich mrousom lezu zubky 😕 😕 zato my vieme o kazdom jednom 😕 😕 ☹ ☹ ☹ achjaaaj

ani3012
19. sep 2010

@nykyta ja len preto,že teraz som sa dozvedela,že mlieko spôsobuje hyperaktivitu. 😕
Tu máš link:
http://www.radost.sk/kniznica.php?action=fullte...
Ono to nemusí byť len zo zúbkov.Ja som to tak ospravedlňovala pri Patrikovi.Prvý krát som sa vyspala po 18 mesiacoch

@monr a do bytu by som si psa nevzala,sama mám málo miesta 😀 Keby bol aspoň ešte balkón...... 😒

nykyta
19. sep 2010

@ani3012 no dakujem za clanok 😕 chuda 😕 no macik pije nutrilon ha takze ho vlastne pijeme uz od porodnice bo mm je atopak a mne sa mlieko prestalo tvorit uz po porode no teda este tyzden som prikladala a odsavala az potom nebolo nicoho takze odvtedy sme na ha a nemal ziadne problemy 😕 inac papkaval pekne aj za dvoch 😝 😝 len ked mu zacali liezt stolicky tak prestal 😕 ale zeleninu a ovocie v surovom stave schrume vsetko len nic varene a maso teraz nechce 🤐

nykyta
19. sep 2010

@ani3012 a este ja urcite viem,ze su to zuby bo do vsetkeho hryzie a slinta ako bernardin 😕 😕 😕 a stale si pcha rucicky do pusy ako keby si to masiroval 😕 ☹ ☹ sak uvidim ved za chvilu pojdeme dokymu do poradne v 15 mesiaci tak mu to spomeniem a budem mudrejsia 😉 😉 😉

ani3012
19. sep 2010

@nykyta ja len že keď je taký akčnejší,tak či nemáš doma hyperaktívne dieťa-alebo ako to niekto hovorí náročné dieťa.
Patrik bol strašné žihadlo(aj je), chodil už od 8 mesiacov,všade vyliezol,ničoho sa nebál, išiel do všetkého bezhlavo....
No ale Evička tiež nieje iná,veď je moja 😀 ale výchova je s ňou oveľa ľahšia ako bola s Patrikom.

nykyta
19. sep 2010

no a kde ste sa schovali babule 😕 😕 a kde su moje hviezdicky 😕 😕 traky a lu 😕 😕 a dalsie babule 😕 😕 kukikuk 😀 😀

nykyta
19. sep 2010

@ani3012 no aj macik je taky ako patko 😕 😕 zacinam sa bat 😕 a coze ma patulo za problem 😕

traktor
19. sep 2010

@nykyta ja som tuuuuuuuuuuuuuuu 😀 😀 😀 ...cauuuuuuuuuuu nevernica...kde sa flakas?...citam, citam...macik je akcný..jaj moja, nech sa to aspon trosku zlepsi a ty si môzes oddychnut..jaj uz nech je väcsi a beha za frajerkami abo co 😀 😀

traktor
19. sep 2010

..kukam talent...no strasne ake kreatúry niektore tam idu.. 😀 😀

ani3012
19. sep 2010

@nykyta ale nič moc,len nemá kde vybiť energiu. 😀 On je zlatý chlapec,len na veľa vecí musí prísť sám.
Aj keby Matrinko bol hyperakt. tak nič to nieje,pokiaľ k nemu správne pristupuješ.
MM konečne po 6 rokoch bol ochotný prečítať si niečo o hyperaktivite,lebo ten by ho len za všetko fackal. no a bolo tam hlavne to,čo som chcela aby videl: vyhýbajte sa situáciám o ktorých viete,že by vyvolalo nejaký problém
A hyperaktívny ľudia sú poväčšine v dospelosti veľmi úspešní 😉

ani3012
19. sep 2010

@traktor ahooooj !

nykyta
19. sep 2010

@traktor trakusik ajooj 😉 ze flakam 😀 😀 rada by som sa flakala 😀 😀 ale pri mackovi sa to zial nedaaaaa 😀 😀 bo ja sa pri nom ani nemozem najest co hned nieco riesi 😀 😀 aj u nas sa pozera raz joj raz markiza 😀 😀 teda mm pozera bo ja tukam,alebo beham po schodoch jak splasena tava za macikom 😀 😀 😀

traktor
19. sep 2010

@ani3012 ahoooj 🙂
@nykyta ze tava 😀 😀 😀 macik..trhaci....hotova zoo 😀 😀 ....a ja neprepinam..prve casti somprepinala jak blba, a potom som prisla na to, ze to opakuju..tak teraz kukam joj a v reprize markizu

nykyta
19. sep 2010

@ani3012 prosim ta a akym situaciam tak priblizne by sme sa mali vyhybat 😕 bo ja neviem 😕 😕 porad 😉 😉

nykyta
19. sep 2010

@traktor 😀 😀 😀 😀 trakus sak raz sa to tu uz povedalo,ze ja mam mini zoo 😀 😀 😀 😀 😀 len ta tava je novaaa 😀 😀 😀 inac som bud handra,alebo prachovka 😀 😀

ani3012
19. sep 2010

@traktor ja tiež tak pozerám. Akurát sme chválili s mm Lucku Bílu! Je fakt úžasná! 😎 😵

@nykyta tak ja ti skopírujem to najhlavnejšie.len musíš počkať 😉

nykyta
19. sep 2010

sak to nepoznas chlap s dialkovym v ruke 😀 😀 😀 to bude prepinat stale 😀 😀

nykyta
19. sep 2010

@ani3012 daaaakujem 😉 ale mas cas nemusis sa kvoli mne nahanat 😉 😉 😉 😉

traktor
19. sep 2010

@nykyta 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@ani3012 a lucku zerem aj ja ..a celu...je krasna, vtipna, mila a krasne spieva.a vsak vies 😀 😉 😵

ani3012
19. sep 2010

@nykyta http://www.materskecentra.sk/forum-umc/index.ph...
toto je celkom jasne vysvetlené.ono je to hlavne pre staršie detí,ale určite tam niečo nájdeš 😉

ani3012
19. sep 2010

@traktor šak viem 😉 ty ju asik máš ráda,že ? 😀

raona
19. sep 2010

dobry vecer dievcata, ako mate? co noveho? deti spia? Sarinka uz spinka, snad sa uz dnes vecer nezobudi 😀 mamina sa snazi pozerat talentmaniu ale akosi nam stale vypadava kablovka, tak z toho vela nemam ☹ 😒

nykyta
19. sep 2010

babuleee pozor bud to je kanibalizmus,alebo ste na zenu lucku 😀 😀 😀 😀

traktor
19. sep 2010

@ani3012 😀 😀 asik, hej... 😀 😀 ..ale ked ona je fakt skvela, ..ked zoberies, aka je popularna a ako prjemne pôsobí a aj ked sa jej niekto nepaci tak to tak krasne poda...jaj...som mohla ist aj ja do talentu..by ma tak inteligentne vyhodila 😀

nykyta
19. sep 2010

@raona ajoooj 😉

samayka
19. sep 2010

sme domaáááááá 😀 😀 sme domaaaaa ☹

bolo úúúžasne a sýkorka je neskutočne úžasné bábanko.. naše. cmučkovské úžasné...

fotky dodáme zajtra.. je ich tak strašne vela.. že neviem ktorú skôr..

traktor
19. sep 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 ten co teraz spieva..kukate?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre