Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zmurkaz
1. okt 2010

Čaute babule - furt ešte háčkujete? 😅
@samayka - peknééé 😵

lucim
1. okt 2010

@zmurkaz cau zmur, este furt upratujes? 😝 kazdy mame nejakeho hobbyho . 😀 😀 😀
ja nahodou po veceroch aj spievam ... v poslednej dobe matko zaspava pri mojom speve ... od uspavaniek prechadzame momentalne k folku. 😉

zmurkaz
1. okt 2010

@lucim 😵 😵 😵 - neupratujem - to sa len zdá ... furt je tu bordel - by ti vedela moja mamina povedať ... 😅 A pesničky sú supeeeeer 😵 😵

zmurkaz
1. okt 2010

Baby - akurát som sa dozvedela, že kamarátkina malá má rakovinu nadobličky - nechcú ju operovať na Slovensku /za rok mala 11 chemoterapii .... revem tu jak sprostá 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 ...zbierajú peniaze na operáciu v USA ... mám aj link .... ale neviem,či by sa to hodilo, keďže to nie je z témy 😖

traktor
2. okt 2010

dobre ranko 🙂 ..tu sa to zmenilo na klub sikovnych ruciciek....
@zmurkaz ☹ ☹ co k tomu napisat, velke nestastie, kolko ma rockov to dievcatko,?

zmurkaz
2. okt 2010

Dobré ránko kočky ...
...baby nechcem vám nič vnucovať ... kľudne to môžete ignorovať - pochopím (len je to moja kamoška z výšky....)
http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle... ...je to tretie video ... s názvom Dvojročná Saška .....
http://www.facebook.com/?page=1&sk=messages&tid......
www.saskawagnerova.sk

... no a peniaze ano tie stale zbierame, momentalne sme dlzi 100 tis dolarov nemocnici. tych 130 tis sa uz minulo to vsetko slo na operaciu, a suma sa zdvihla na 200 tis; lebo ked si urobili vlastne ct tak toho bolo ovela viac ako v skutocnosti videlli na slovensku. bohuzial sme este stale 100 rokov za opicami co sa tyka vybavenia na slovensku. lekari nas nenechali v stichu a operovali, aj ked vedeli ze nemame dost penazi, aby saska pomohli.. ...to je úryvok z dnešného mailu .... tak ak môžete prispejte .... každý cent sa ráta .....ale samozrejme nechcem tým nikoho zaťažova

@traktor ...v septembri 2 (12 mesiacov / 12 chemoterapii ☹ )

lucia32
2. okt 2010

@zmurkaz 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 strašnéééé, plakala som ked som pozerala to video 😢 ked si pomyslím, že nedajbože...... ani to nechcem dopovedať/dopísať 😢 určite každé euro pomôže... 😉 ...ja určite pomôžem.

danula2
2. okt 2010

@zmurkaz kde zozeniem cislo uctu a VS?

zmurkaz
2. okt 2010

@lucia32 @danula2 @ludka77 ....noooooooc ďakujem .... aj my idem prispieť 😵

zmurkaz
2. okt 2010

@lucia32 ...ja som včera plakala hodinu a nevedela som prestať - až prišiel muž z práce o polnoci a trochu ma dal dokopy 😖

lucim
2. okt 2010

ahojte babulinky 🙂

@zmurkaz velmi smutny pribeh 😒 snad bude so stastnym koncom. chudatenko malunke, take veci by sa nemali stavat. 😕 oslovim mm, nech trosku prispejeme aj my. ... prave presiel okolo, ze ok.
u nas sa kala drevo, je tu normalna brigada, matulo je nadseny zo vsetkej tej cinnosti a nemieni spat ... som zvedava, kedy ... mozno kopiruje dianku zo vcera ... ze na spanok nie je cas , az podvecer ...

zmurkaz
2. okt 2010

@lucim ...ďakujem a vážim si každučký cent .....

...je to pre mňa veľmi cenné - lebo nepoznáte tú maminku - len cezo mňa .... tak Ďakujeeeeeeeem 😵 😵 😵 😵 😵

nemethevu
2. okt 2010

Caute! som tu nedavno, raz som uz vam pisala. Mam dievcatka, prva sa vola Natalia, ma 5 rokov, druha je Sofia, ktora ma 14 mesiacov. A prave so Sofiou som na materskej🙂))

majkas
2. okt 2010

@zmurkaz 😢 😢 😢 ale hadam ako pise lucim, bude to mat stastny koniec

@lucim dakujem za navod, uz som si to ulozila. a aj by som ti tam napisala koment ale ze mozem az po 3 dnoch od registracie co bolo dnes 🙂 tak pisem tu ze si super sikovna sikovnica 😉

@samayka tak klobuk dole nad prvotinou 🙂 perfektna ciapocka 🙂

a k zimnym outfitom, my sme este neporiesili vobec nic, co som zbezne kuki v obchodoch tak sa mi nic nepacilo. a najhorsie je ze v obchode sa mi este na Tami nepodarilo nikdy nic vyskusat tak o to tazsie bude kupovanie.
@lucim, @lucia32 lucky pls ake rozmery maju vase overaly? nemam to k comu prirovnat tak nech sa nejako zorientujem asi ake velke mam pozerat.

nemethevu
2. okt 2010

Teraz som citala, o com ste sa rozpravali. Smutny pribeh. Dufam, ze vsetko bude v poriadku, nezasluzi ta mala takuto chorobu.

majkas
2. okt 2010

@nemethevu tak vitaj a zavitaj castejsie 😉

zmurkaz
2. okt 2010

@majkas ...Majki . keď ti bude tvrdšie spinkať, tak ju odmeraj - vnútornú dĺžku nožičky, dĺžku od popdazušia po spodok nohavíc, rukáv od kŕčiku po zápestíčko, od podpazušia po zápästie + si pridaj koľko chceš aby to nosila a keď pôjdeš do obchodu tak zmeraš 😅

traktor
2. okt 2010

@majkas mame overal velkost 92, myslim , ze podla rozmerov brala aj lu..tak som ti zmerala rukav pod pazuskou..26 CM, vnutorna dlzka nohavice je 36 cm dlzka od vrchu az po spodok overalu je 81 cm

zmurkaz
2. okt 2010

inak my máme vetrovku veľkosť 80 rukávy že až neviem kde 😕 ...a overal 86 - som jej ešte neskúšala, tak dúfam, že z neho nevypadne 😅 😀 😀 😀

traktor
2. okt 2010

@zmurkaz 😀 😀 ..zmurka velmi sa neda spoliehat na cislovanie...matko ma jednu bundu 92 a je mu mala ..a body 92 co su mu obrie..mozno budu dobre o 2 roky..uz som ich predala, kto bude dovtedy cakat 😉 ..takze ja vsetko meram..lebo 92 /a nie len tie /su niektore rozdielne o dost vela centimetrov...a niektory predavajuci udaju , ze napiklad 92 ale to len tak od oka napisu a je to nakoniec 80...

nemethevu
2. okt 2010

caute! na velkosti nezalezi. mi nosime od 74- 80.Niekedy body 86-ky.

zmurkaz
2. okt 2010

@traktor ...ja tiež preto radšej meriam ....

nemethevu
2. okt 2010

@majkas Cau!najprv som vas nenasla, potom som nemala moznost sadnut si pred internet.Ale konecne som uz tu, a ako-tak pridem aj na to, ze ako treba stranku pouzivat🙂))

nemethevu
2. okt 2010

@ozi Ahoj!tiez prepac, najprv som sa ozvala, nakoniec som nestihla sem sadnut☹ale konecne uz som tu!!🙂))

majkas
2. okt 2010

ahojki,

@zmurkaz, @traktor dik, normalne som si zapisala ze co vsetko mam pomerat a zajtra pomeriam
a idem asi kuki bazar ked tu nikoho niet 😎

traktor
3. okt 2010

pekne slnieckove nedelne rano 🙂

zmurkaz
3. okt 2010

dobré ránko dievčence - dnes sú hodýýýýýýý 😵 😵 😵 - tak vás len zdravím a ideme sa chystať 😉

zmurkaz
3. okt 2010

dobré ránko dievčence - dnes sú hodýýýýýýý 😵 😵 😵 - tak vás len zdravím a ideme sa chystať 😉

lucim
3. okt 2010

aaahojte babulky 🙂
zelame vam krasnu nedelu. 😵
a par foteciek so vcerajska, do vecera do tmy sa u nas robilo s drevom a matulko pomahal 🙂
+ nova ciapocka, kto nekukol na fb.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre