Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
3. nov 2010

@majkas si dobraaaaa, presne tieto mame. psika doniesol tato odniekial, velmi kvalitne kresby a to druhe mam z martinusu, je tam toho veeela, ale nie uplne vsetko sa podoba na real, ale to len napr. fotak, zehlicka a take. 😉 ,aj preto chcem toto: http://www.martinus.sk/?uItem=44424
zvieratka s kratkymi pribehmi ma zaujali tieto http://www.martinus.sk/?uItem=23675
a toto je to tretie http://www.martinus.sk/?uItem=68947

lucim
3. nov 2010

@traktor zlataaaa, 🙂 vidis, si mi pripomenula, vsak mi mame aj rikankovy kufrik, mozem ho zase vytiahnut, uz to nebude len vyberat a pohadzovat, som sa bala, ci to prezije, uz by ho to mohlo zaujimat. 🙂

majkas
3. nov 2010

@lucim dobre tipy, musim si ulozit🙂

majkas
3. nov 2010

traky aj my mame tap tap tapusky ale nema nejaky velky uspech

lucim
3. nov 2010

@majkas dik, vsak som sa v tom aj chviiilu hrabala 😀
@traktor, zlatinko, este mi poradis s tymi pastelkami? ze podla coho mam kupit , aby dobre pisali?

traktor
3. nov 2010

@majkas raz to pride 😉 ...ja som tu tiez jeden cas pisala, ze matka knizky nezaujimaju..a teraz uz ano...velmi rad cita...a on fakt cita...nahlas svojou recou 😀 ..a u nas idu aj tapusky..ja k obrazkom vymyslam pribehy 😅 ....a to sa mu paci..a ked este zmenim hlas...ja sama knizky milujem...tak verim, ze deti budu po mne 🙂

lucim
3. nov 2010

v akom veku sa ucime farby? vidim tam knizku o farbach 🙂

majkas
3. nov 2010

@lucim luci ja som kupovala nedavno v tescu pastelky ako darcek, neviem sice ako pisali ale bboli to take co nefarbia ruky, mali nejaku specialnu povrchovu upravu a neboli vobec drahe.
podla mna ked kupis klasicke voskovky take tie makke co si pamatam tak budes mat od toho vsetko zasajrajtovane ked sa matko pusti do nabytku 🙂

traktor
3. nov 2010

@lucim ta knizka ABC sa mi velmi paci.. 🙂 ...a farbicky.....som kupila tie co sa nelamu....ale uz su pomiesane s inymi...mame tie pohariky..3..a v tom ma rôtne farbicky a aj mastny pastel...a aj obycko ceruzku...a kresli...a tak sa tvari dôlezito, ze az...sedi si za stolikom, kope nozkami, jazyk s pusinky von a sustredi sa na pracu 😀

traktor
3. nov 2010

@lucim uz teraz môzes...ja mu hovorim uz farby...aj babam som tak skoro hovorila a skoro sa aj naucili

lucim
3. nov 2010

@traktor aj ja mam rada knihy, aj ked som uz dlhsie necitala ... ale aj to zase bude.
viete co sa mi paci? preste to, co si napisala, traky - najprv som mu len povedala nazov, neskor pridala trosku opis , teraz si rozpravame, co vidime a skumame detajliky, a ked vymyslam priamu rec roznymi hlasmi, napr. pri tych kacatkach, mato sa strasne tesi 😵

majkas
3. nov 2010

luci tie knizky o zvieratkach maju na gorile o 1 euro lacnejsie, obidva diely
tu je ten druhy diel http://www.gorila.sk/product/96662

traktor
3. nov 2010

@majkas mi sme sa naucili kreslit na stoliku...ak isiel na zem, tak som ich zobrala a dala mu na stôl...a naucil sa..kresli len na stole...

traktor
3. nov 2010

@lucim ja teraz citam....mi lu pozicala 😉 ...ja musim citat kazdy den...ak uz nemam co....citam vsetko odznova 😀 ...a teraz som si na bazariku kupila 6 kniziek.. 🙂

majkas
3. nov 2010

my este stolik nemame, v obyvke nechcem kreslit na stole a na velky nedociahne
tak jej ostava nabytok 😀 kuk dokaz a sipka doprava http://picasaweb.google.sk/kusnir.peter/Tamarka...

majkas
3. nov 2010

@traktor prid aj k nam, poziciam, mam toho dost 😉

lucim
3. nov 2010

tak si predstavte, matko sa zobudil, ja som tam letela a zasvietila - nikdy to nerobim 😨 - ale teraz to bolo uplne vhodne - visel polkou tela z postele (v spacom vaku) ...chcel len dotankovat. 😉

majkas
3. nov 2010

@lucim juj tak to je dobre ze nespadol. a visel nohami ci hlavou?

lucim
3. nov 2010

@majkas dobreeee, umelkyna 😀
u nas stoliky mame, v obyvke, ale pritlacat na pastelky ho moc nebavi.

traktor
3. nov 2010

krasne fotky...tamarka je nadherne dievcatko 🙂 😵 ...a k stoliku, matko ma od brata stolik a na nom je aj magneticka tabula + pismenka a cisla a potom mame obycko plastovy stolik a k tomu stolicku...stoji to par korun a je to super..len utrieta hotovo..a su aj farebne...naco kupovat drahe stolceky..

traktor
3. nov 2010

@lucim 🙂 moj zlaty...a fakt , dobre , ze nespadol

lucim
3. nov 2010

@majkas visel hlavou, nohami by to bolo moc jednoduche 😝
a ja som ti taka byvala marticanka, ze furt len na tom martinuse hladam, ... ale ked je gorila vyhodnejsia, uz sa tam registrujem. 😉 kupujes od nich? postovne porovnatelne?

majkas
3. nov 2010

@traktor jaky plastovy myslis? take jak byvaju ako zahradny nabytok len v mensom vydani?

traktor
3. nov 2010

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=144633 a ked chces detsky motiv, nalepis nalepku..je to super a nie drahe.. 😉

majkas
3. nov 2010

@lucim kupujeme na gorile veeeela, aj ja aj mm mame svoje konta 🙂 postovne neviem, lebo furt si to vyzdvihujeme osobne,ale predpokladam ze je to asi na rovnako, ved kuki. a vsetko co sa mi paci, tak klikam pri tovare ze kupit neskor a mam to potom v kosiku a nemusim uz hladat ak sa rozhodnem ze to idem kupit

a maju lacne aj vonavky, uz som od nich kupovala lanvin pre sestru a v pohode, original, ziadne napodobeniny

traktor
3. nov 2010

my mame modry a biely stolik a plus stolicky...jeden je v lete na dvore, druhy ma matko na balkone a ten od brata ma v izbe 😀 ...a kupili sme ich v tescu..ale ma aj baumax

lucim
3. nov 2010

inak, ze je dobra ta materska intuicia? vsak preco som mu zasvietila? lebo bolo treba. 🙂 a nebojte, matko by si neublizil, on by sa proste vyplazil po rukach, ako som tak videla,co ma v umysle. poobede mi raz cupkal oproti po spanku aj v tom spacaku. 😀 a vedla postele je hracia deka.

majkas
3. nov 2010

traky dik, take som myslela, zajtra to pokukam, lebo uz mi klipkaju oci tak idem do kupelne a potom spat

majkas
3. nov 2010

@lucim veru dobra, priam vyborna 😉 u nas sa tiez v postielke stepuje v spacom vaku 🙂 ale som rada ze neprotestuje ,lebo zakryta nechce byt

a uz fakt idem
dobru nocku 😔 😵

traktor
3. nov 2010

@majkas dobru noc 🙂 ...a idem aj ja..tiez uz klipkam,
@lucim dobru noc, a zajtra dopisania 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre