Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

kristina1984
4. dec 2010

My sme dnes maly gulovaci den a hrali sme hokej.Matkovi mikulas doniesol hokejku tak snim tatin a bratranci hrali hokej tade vlastne oni hrali a Matko sa brodil snehom s hokejkou

blani2
4. dec 2010

Ahojte bambulky moje 🙂

opravdu ještě pořád žijeme a taky na vás myslíme, ale to vy určitě víte, že jo? 😀

Předně mě ukrutně moc potěšila novinka o těhulkování Innesky 🙂 @inneska Moooooocinky gratuluji k takové radosti. Pusu na bříšenko a hlavně ať jste všichni zdraví 😵
¨
Chválím všechny poctivé pisatelky, jste holky vážně kabrňačky a fotečky kuřátek, no nádhera.

Vítám též pro mě novou maminku @kristina1984 a jejího krásného andílka Matějka.

My se máme dobře, pominu li dnešní mrzutost po očkování ☹ Kubíček se svými blonďatými lokničkami vypadá jako andílek, ale ten čertík v tom malinkém tělíčku je a je a prostě je 🙂 Je to takový náš malý komediant. Často mě zaskočí tím, jak dokáže srandovat. Byste ho museli vidět. Je to můj velký pomocník. Co hračky..ale takové leštění lesklých ploch hadříky, luxování, utírání prachu, to je lepší zábava. Strašně rád zalévá naši bytovou květenu a doprovází to autentickým zvukem, že si vždy málem ucvrknu 😀 K brebentění nic moc, u nás teď jede tata a teta. Mama ani za ránu. Domácí zvěř nám nic neříká, za to slona, lva, tygra a rybu umíme dokonale 😎

A my nebudeme trhat partu, u nás je taky tak krásně bílo. Včera jsme vytáhli sáňky. Teda Ježíšek, když slyšel tu předpověď na Vánoce, tak na nich dojel o 3 týdny dřív. První pocity celkem dobré, ale musíme nasadit rychlost.

Už se všichni těšíme na Vánoce, letos už to nebude jen o světýlkách a šustění papirů. Už začíná to pravé kouzlo Vánoc.Zkusím se polepšit a zavítat mezi vás častěji.

Pa a mějte se tu mooooc krásně.

kristina1984
4. dec 2010

@blani2 Ďakujem za privitanie..........

ani3012
4. dec 2010

@majkas sane sa mi moc páčia 😵 😵 pouvažujeme aj my nad nimi 🙂 a tie lokše...si mi spravila chuť,ale aj s kačičkou, kapustou a pečienkou by som poprosila 😝 😝 😝 😝 (olizovací)

@inneska s tou stolicou ti to nezávidím..sme si pri Patrikovi užili 😢 😢 😢 pomohla nám actívia + mleté ovsené vločky a zabudla som dodať,že som mu prestala dívať granulovaný čaj,vraj aj to zapeká

ani3012
4. dec 2010

@blani2 Ahoj Balni ! jasne že sa pamatujeme...už to nie je čo,bývalo 😒 to vie,keď sme teraz aj na FB 😉 si tam aj ty,že ? 😕

@kristina1984 ahoooj ! tak ste mali guľovačku ? Ja som zistila,že malá bude po mne-teplúčko,slniečko voda jak 😝 😀
jáááj,také Turecko by som neodmietla ani teraz 😵

ani3012
4. dec 2010

@lucim už spinkáte ? Tak asi nemal svoj deň...zajtra možno zistíš,že ma ďalší zúbok... pokiaľ už ich nemá 20 ks a naozaj nechce dobehnúť Nicol 😀

ani3012
4. dec 2010

@adka12 a kedy chcete ísť ? nie že by som o niečom vedela,ale len zo zvedavosti 😅 a budem potom závidieť,lebo pre nás nemali už voľný termín -sme chceli ísť po Novom roku a nič z toho..neskôr mm nemôže a ani by som kvôli Patrikovi nechcela,veď musí ísť do školy

kristina1984
4. dec 2010

@ani3012 Aj my sme radšej teplomilný ale von musíme chodiť ťažko ho udržíme zavretého doma....

ani3012
4. dec 2010

@lucia32 tak blato máte naozaj krajšie 😀 môžete spraviť rekord:najvyšší blatový snehuliak na SK 😎
Nemám rada také čľapkanice..mne sneh nevadí.
no a spomenula som si na to,že či chodíme s deťmi von,keď je veľmi zima...hja som dnes videla maminku,ktorá mala nabúchané dieťa v kočíku ,len tie oči boli vidieť a ešte mala aj búdu dole ,aby mohlo pozerať-bol to hlboký kočík,tak to vyzeralo aj dosť smiešne

ani3012
4. dec 2010

@kristina1984 tak mne by s atak malá do snehu nedala..ona len pocítila chlad a vrešťala 😀 najlepšie bolo,keď sa mm pýtal,či sa hodne udrela...nie len chytila sneh do rúk 😀

adka12
autor
4. dec 2010

@ani3012 myslíš tie Donovaly? To chce ísť Raona, len sa pýtala, či nepoznáme nejaké ubytko 😀 😀 😀
Ale aj ja by som brala, len ja som skôr morský typ 😀 😀 😀

kristina1984
4. dec 2010

Včerajšia mikulášska besiedka či čo to bolo...............

kristina1984
4. dec 2010

@kristina1984 nejdu mi nahrať fotečky,hm

ani3012
4. dec 2010

@traktor no teda dosť neskoro prišla...ja som posielala balík obyčko a prišlo hneď na druhý deň a tebe až o tri dni...
ale hlavne že prišla ,ale mne by to ani nevadilo,že neprišla ,lebo bola poistená 😀 😀 😀 😀
No nech sa Paťkovi teda páči...len som ti zabudla dať poznámku,že na dvoch CD sa po spustení programu automaticky stíši hlas,tak ho treba pustiť cez panel nástrojov.
No a aj sa ospravedlňujem za Maťka,že tak neskoro to prišlo-chcela som skôr...ale nechcelo sa mi 😀 chápeš,že ? 😅

ani3012
4. dec 2010

@kristina1984 majú nejakú poruchu,už sa na tom pracuje..tak nemusíš ani skúšať 😉

ani3012
4. dec 2010

@adka12 no vidíš...ale ja som aj na Sárinku myslela,len som asi zle klikla na odpovedz 😅

kristina1984
4. dec 2010

@ani3012 tiež plače keď sa mu tvár dotkne snežiku ale učím ho že to nebolí že to je normálne snežik ale on hovori snehu ze bak bak

ani3012
4. dec 2010

@adka12 a tiež som skôr taký typ,že more...slnko...pláž...vlny 😵 😵 😵

ani3012
4. dec 2010

@kristina1984 správne chlapec...sneh je pekný,len keď sa na neho pozerá 😀

kristina1984
4. dec 2010

@ani3012 asi tak nejak

kristina1984
4. dec 2010

A ide sa spinkať.......Dobrú noc maminky 🙂

ani3012
4. dec 2010

@kristina1984 dobrúúúú ! Aj aj idem 🙂

majkas
4. dec 2010

tak zase ja zhasinam 🙂

u nas nic speci nove, len to ze som dopiekla medovnicky, uz aj dozdobila a polovicku som pozlepovala dzemom a namacala do cokolady nech mame akoze viac druhov 😀 😀 😀

@ani3012 kacku som v zivote nerobila, ale raz ked ju budem piect tak budem na teba mysliet dobre? 😝 😝 😝

no a idem pobalit tie medovnicky, uz budu hadam zaschnute a hajde do postele.
dobru noc maminky 😵

kristina1984
5. dec 2010

Ahojte maminky a detičky.......A už je nedela,ako tie dni utekajú 🙂

traktor
5. dec 2010

ahjte, u nas je dnes krasne, ..sme najedeny...a chystame sa, ze okolo 4tej pôjdeme do mesta na vianocne trhy...ma byt aj program a mikulas a cart a tak 😉 ...a som zvedava,ci k nam dnes vecer mikulas tiez zavíta, deti uz maju cizmicky pripravene 🙂 https://www.modrykonik.sk/fotoblog/traktor/albu...

kristina1984
5. dec 2010

@traktor Tak si to užite na trhoch.................

nina41
5. dec 2010

Ahojte 😵 😵 😵 😵

kristina1984
5. dec 2010

@nina41 Ahoj 🙂

adka12
autor
5. dec 2010

caute baby, pekný predmikulášsky večer prajem, čižmy nachystané 😀 😀 😀
ja som vytiahla tú najvyššiu čo doma mám 😀 😀 😀
my sa chystáme na mikuláša do mesta zajtra, ak nebude snežiť alebo pršať...
inak baby, potrebovala by som radu. Saška mi posledné 4 dni stráááášne plače pred poobedným aj večerným spaním, úplne hystericky vyvádza. Neviem, čo sa deje, ale vždy musím odísť z izby na 5 minút aby sa vyrevala, ukludnila a potom horko-ťažko zaspí. Vôbec neviem, čo sa deje, nič na ňu nezaberá, ani cumel, ani čaj, ani hladkanie či spievanie 😖 😖

lucim
5. dec 2010

cauteeee, u nas us mikulas rozdany, matko dostal vlastneho coko mikulasa a aj kusok zmlsal. 🙂

@adka12 matko sa sprava posledne 2 dni podobne, ked nam niekto poradi, budem rada ... ja mam pocit, ze je v nejakej dalsej faze, ze si uvedomuje vlastne rozhodnutia a spanok je proti jeho voli. dnes sme ho uspavali na 3x, ja, manzel- vrestal- potom zase ja - nechcel si lahnut tak som mu zacala rozpravat rozpravku o kozliatkach a v tretine som prestala, ze pokracujem, ked si ku mne lahne. zabralo to a ked som skoncila, tak mi hned zaspal prituleny ku mne. 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre