Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
5. dec 2010

ahojte, aj u nas uz chodil mikulas 😉 aha 😀 https://www.modrykonik.sk/fotoblog/traktor/albu...

kristina1984
5. dec 2010

Aj u nás chodil Mikuláš a aj včera,priniesol hokejku,autíčko a samé sladkosti.

traktor
6. dec 2010

krasne mikulasske rano 🙂

traktor
6. dec 2010

Hore briežkom, dolu briežkom,
zapadajú sane sniežkom.

Na nich svätý Mikuláš,
pri ňom anjel, z neba stráž.

Deti hľadia do oblôčka,
nedočkavé majú očká.

Dobrý strýčku Mikuláš,
pre všetkých dosť darov máš?

ivet78
6. dec 2010

Ahojte dievčence, krásne dobré ránko
Konečne som tu aj ja, boli sme 10 dní mimo provoz, včetci marodi ako hrom a neobišlo to ani mna. Ja som len z času na čas kukla fb, aby som pozrela čo majú rodičia nové a dala im o nás krátke info, My sme mali skoro všetci zápal plúc - len peťka sa zatial drží- neviem či to bude mliečkom ale zatial ma najlepšiu imunitu....
Dúfam že vy ste všetci zdravučký aj dospeláci aj deťurence?
Mikuláš už chodil u vás? No u nás prišiel o jednu noc skôr - zo soboty na nedelu- no a sranda s Peťou... lentilky sme mali na ranajky, na obed, olovrant....a tak až do večera...a potom chodila celý den nakukať či ešte v tej čižmičke niečo nebude, no ved ked bolo ráno prečo nie aj cez den? že?
@traktor super básnička
postupne vás budem čítať zatial sa majte babula a budte všetci ok, ved je vonku tak pekne snehovo

kristina1984
6. dec 2010

@traktor Pekná basnička 🙂

ani3012
6. dec 2010

ahojte !
tak nám Mikuláš nosí len ovocie a sladkosti...neviem,prečo niektorí kupujú darčeky ako k Vianociam.Aj moje krstniatko to tak má doma zavedené.Ja som ale povedala,že deťom nech spraví obyčajný balíček s cukrovinkami a šmitec
Mikuláša sme mali skvelého,sa teším na budúci rok.Síce to vyzeralo včera strašidelne,ale všetky detičky bez problémov zaspali a spali celú noc-len naša Evička mala o piatej ráno 😝

ani3012
6. dec 2010

@ivet78 zápal pĺúc? a kto sa o detičky staral ? strašné,keď je dieťa choré a keď si bola aj ty,ak to je dvakrát horšie ☹

monr
6. dec 2010

ahojte kočky

všetkým chorým skoré vyzdravenie.
poctivo vás čítam, ale písanie trošku zanedbávam 😢

kristina1984
6. dec 2010

Dnes sme stavali snehuliaka a volá sa Albert.....

nina41
6. dec 2010

Ahojte 😵 😵 😵
moj den dnes-- rano som bola na hematologii s najmenšim,potom sme išli domov o 12.15 som išla na poradu ,o 14.00 zas s malym na hematologiu.domov sme prišli o 16.50.,o 18.00na vybilo celu elektriku tak zas do tesca a potom domov a teraz to bolo opraviť elektrikar,malemu chyba železo,ešte mu spravia ultrazvuk uzlin,,unas bol mikulaš bohaty 😀

kristina1984
6. dec 2010

@nina41 rozlietaný deň ste mali. 🙂

kristina1984
6. dec 2010

Dobrú noc maminky

nina41
7. dec 2010

Dobre ranko 😵 😵 😵
@kristina1984 dnes to bude rovnake,janik narazil palec tak ideme k lekarke,

kristina1984
7. dec 2010

@nina41 auuu ☹

inneska
7. dec 2010

ahojte...dnes sme boli v mc na mikuláša a erik sa ho bál, lebo plakaaal 😀

inneska
7. dec 2010

babule, je možné, aby sa glycerínový čípok vôbec neroztopil a po hodine a pol vyšiel celý aj s kakou??? erikovi som včera dala, lebo zase 2 dni nekakal, ale čo robil ked som mu ho dala..asi pol hodku plakal, nemohla som sa mu ritky chytiť, stále si ju chytal, že ho bolí..normalne som nechápala, čo sa s ním deje..a po tej hodke a pol vyšiel s kakou tak ako som mu ho dala, celý(teda bol trochu orezaný, aby nebol taký velký) už som bola nachystaná skočiť k susede, čo s ním(je detská dr)
zajtra ideme k našemu dr...

inneska
7. dec 2010
inneska
7. dec 2010

@nina41 juj, na vás sa to neštastie akosi lepí ☹

inneska
8. dec 2010

a tu čo tak prázdno a ticho???? 😕 😕 😕 😕

traktor
8. dec 2010

@inneska cingi lingi bim bam bom vianoce su za rohom 😀 😀 😀 ...kazdy pecie, nakupuje, zdobí...a tak..a kto ma hotovo, tak bud sa sankuje alebo sa brodi mlakami...inka krasne fotecky...erik je krasny chlapcek a ake ma pekne vlasky...matko ma furt len paperie..

ani3012
8. dec 2010

@nina41 ahojček !Palec ako?

@inneska chudatko Erik ☹ sa trápite stále s tou stolicou? Mne dala naša lekárka Dufalac-neviem ako sa to píše-je na zmäkčenie stolice.
a Mikuláško bol krásny,sa mi páči,ak je to naozaj Mikuláš a nie Santa 🙂
a sa nám nechce nejako písať 😒 takýmto tempom skape náš kôň 😀

@traktor nazdar mámo ! tak Cdčka sa páčia ? aj ten detský kútik? už sa Patrik hral ?

ani3012
8. dec 2010

@nina41 ten kopček máte u vás na sídlisku ? je super,to by som uvítala...mi máme z jednej strany plot a zdruhej budovu + cestu.
a na tej hematológii Riškovi čo povedali?

@kristina1984 dobrý večer 🙂 snehuliak vyšší ako dvaja Maťkovia 😎 😀

@monr neboj,nič ti neujde,lebo v poslednom čase cvála koník z posledného. Vy ste už OK ?

inneska
8. dec 2010

@traktor jááj, aj ja by som mala, ale ako som tehula, tak sa nič nechce...som rada, že raz za 2 dni umyjem riady a navarím 🙄 ani darčeky nemám, niiiiič nič...ach jaj...ale od zajtra má mm dovču, tak snád čosi spravím..a dakujeme, podrástli vlásky, chlap stále, že kedy ho už ostriháme 😀
@ani3012 stále sa trápime, dnes sme boli u dokiho, tak sme dostali tiež ten duphalac, tak zajtra začíname..snád pomôže...

kristina1984
8. dec 2010

Ahojte maminky,skôr dobrý večer...Dneskaj náš malý cez deň nespal a zvládli sme top na jedničku 🙂

ani3012
8. dec 2010

@kristina1984 len aby ti spal v noci...aspoň ja to tak mám,že keď zle spí,alebo nespí cez deň,tak noc je naouby(aj keď vždy zaspali pomerne rýchlo)

@inneska Inka,ty sa máš aspoň na čo vyhovoriť...ale čo ja ? 😕 🙄 😀

kristina1984
8. dec 2010

@ani3012 tak dúfam že to nebude až tak zlé,ale už spinkáme.

traktor
8. dec 2010

@ani3012 ..noooo..ty si solidárna.....aby v tom inka nebola sama 😀 😀 😀 staci to na vyhovorku, ci najdeme nieco ine? 😀
@kristina1984 fuu..den bez spanku...a bolo to prvy krat, ci uz ti nezvykne spinkat?
@inneska ..jak ze nemas darceky?..najkrajsi uz mate...v brusku..co viac vam treba...vylestene okna nie su dôlezite 😉

traktor
8. dec 2010

@ani3012 ..jaj a cd..perfis....a aj detsky kutik u nas ficiii 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre