Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
13. jan 2011

@inneska tymas teda pamat. 🙂 ano @vendulacky ja zijem so skorpikom.
ja chcem stretkooooooooooooooo

zmurkaz
13. jan 2011

@ani3012 ...no to by záležalo či chceme niekde na "samote u lesa" alebo "vo víre veľkomesta" .... ale určo je to MORAVA 😵

traktor
13. jan 2011

@ani3012 ta v kosicoch.....neznas? 😀 😀

zmurkaz
13. jan 2011

@lucim ..aj ja mám škorpíka .. fuj - niekedy je to dobrý šport ..... 😅

zmurkaz
13. jan 2011

@traktor 😀 😀 😀

inneska
13. jan 2011

@ani3012 na hraniciach 😀
@zmurkaz jaj, aj s malým, som sa ho chcela pekne zbaviť 😝 😀 no len si to neviem predstaviť aj s bruchom aj s ním 😅 jedine ako rodinný výlet, že mm ako odvoz a opatrovatelka 😀

majkas
13. jan 2011

a tusim tu niekto daval link na take chatky pre viac ludi... ale nieviem kto a neviem kde

zmurkaz
13. jan 2011

@inneska ...no veď tak som to aj myslela 😀 😀 😀 ..že poukazujeme si deti a potom šup deti niekam na ihrisko s tatinkami a my vyložiť nohy a kecáááááť 😀 😀 😀 ...či? fantázie ma chytajú? 🙄

lucim
13. jan 2011

niekde pri bystrici ci zvolene to bolo ..

inneska
13. jan 2011

@lucim ja si pamätám, že si raz písala, že si nikdy nechcela mať policajta, škorpiona a ešte čosi a že to máš všetko naraz 😀
@traktor hotel .. čo to bolo za hotel?? už som aj zabudla ako sa menoval 😀 😝

babyzuzana
13. jan 2011

s tatinkami????????????????

ani3012
13. jan 2011

@zmurkaz no mm povedal,že on nepôjde...takže budem mať prívesok ale myslím si,že si to ešte premyslí

babyzuzana
13. jan 2011

😀 😀 😀

traktor
13. jan 2011

@inneska 😀 😀 😀 centrum..co nie je v centre 😀 😀

zmurkaz
13. jan 2011

no babulky - prišla mi domov polovička ... bolo mi s vami super .. ako za starých dobrých čias ... ale musím ísť of ☹ ...PA pa

ani3012
13. jan 2011

@traktor 😀 😀 😀
ale zase to nebolo až tak zlé a hotel bol oveľa krajší z vnútra ako z vonka 😉 aj papanie bolo dobré

lucim
13. jan 2011

drahy prave odsuhlasil, ze na velky rodinny stretkovy vylet pojdeme. 🙂 ale fakt to treba uz zacat riesit ... miesto termin - pre vela ludi treba vela miesta, zavazne potvrdit, na poslednu chvilu mozu zrusitlen prave rodiace ... takze by to malo byt skor ako v lete.... ale aby sauz dalo byt vonku....

ani3012
13. jan 2011

@zmurkaz papá !

sevzuz
13. jan 2011

@traktor jasne stred je v kosiciach 😀 😀 😀 😀

lucim
13. jan 2011

@inneska a rozvedeneho. 😀

inneska
13. jan 2011

@traktor ahaaa 😀

mne mm už chrní, tak sa nemôžem spýtať, ale u neho je to bezpredmetné, budem sa pýtať, až ked to bude aktuálne..ked by sa niečo konkretne rysovalo..inak mi povie, ved môžeme, ale podla toho kedy to bude 😝

ani3012
13. jan 2011

@lucim s dieťaťom...či to už ne ? 😀

ani3012
13. jan 2011

@babyzuzana ako kto..ja možno aj bez 🙂

lucim
13. jan 2011

zmur paaaaa a pozdrav skorpika 😉

inneska
13. jan 2011

@lucim ahaaa, chodilo mi po rozume že ženatého, ale rozvedený mi netrkol 😝 ved rozvedení nie sú o nič horší(ja som tiež, tak držím so svojimi 😀 )

ani3012
13. jan 2011

@babyzuzana baby v Čechách boli tak a v pohode.Mali len pestúnky a behali k deťom od vínečka

inneska
13. jan 2011

@zmurkaz pááčko 🙂

traktor
13. jan 2011

aj u nas sa uz chrape 😀 ,,tak sa nepytam..a na kolko chcete ist?..ja len, ci mam zbalit aj deti aj zver aj vsetko... 😅 😀

lucim
13. jan 2011

@ani3012 ani vidiiiiis, to v podmienkach nebolo. dieta nebolo prekazkou 😀 😀 😀 uz ma 21 rokov . 😝

traktor
13. jan 2011

@zmurkaz paaaaa 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre