Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

sevzuz
13. jan 2011

@ani3012 jasnelen som to nahodou zbadala a prbehla,noale fakt husty
a ano som tu ved by somneodsla bez rozlucky 😉
a podla mna ked moze byt "polcesta" na Morave,moze byt aj v MALACKACH a to potomby mala ani zacat zhanat nejake postele lebo stretko by sa mohlo konat aj tam🙂))

pirinka
13. jan 2011

@ani3012 to je fakt 😀 . Její chladničku jí závidím 😀 . Pravda, my měli ještě začátkem týdne v lednici uherák...ale tam asi nepojedem co 😀 ?

pirinka
13. jan 2011

tak a už jdu fakt spát....

pirinka
13. jan 2011

dobrou berunky 🙂

ani3012
13. jan 2011

@sevzuz tak teda v MA nemáme nič také,skôr na Kameňáku,tam by sa dalo,aj parkovanie aj reštika,len neviem aké ubyt.tam majú

vendulacky
13. jan 2011

před prahou za prahou, boooože 😀
ale vysočina v ledničce je stejně úplně nejvíc a plácnout jí jen tak na čerstvej rohlíček..moje srdcovka, pro to si jezdím do čech 😀

ani3012
13. jan 2011

@pirinka ahoj Jani § moc rada som ťa tu videla a vôbec,všetky !

idem aj ja,dobrú Lucka a dobrú Ven a krásne sny aj tebe Zuzka ak ešte nakúknete 🙂

lucim
13. jan 2011

ja som mala nedavno v chladnicke čínu - s ryzou, nejdeme tam? 😀

vendulacky
13. jan 2011

piri, uherák je skoro uherský hradiště a to je zas skoro u simonito..no jo, už se z toho nevykroutí holka 😀

tak brou holky, jdu taky šláfen...pááááá 😲

lucim
13. jan 2011

ja uz spiiiiiiiiiiiiim stale spiiiiim, dobruuuuuuuuuuuuuu 😵 😵 😵 😵 😵

ani3012
13. jan 2011

@lucim ja to vedela !!!!!! 😀

sevzuz
13. jan 2011

vstkym zelam dobru noc idem aj ja a
@lucim ked zozenies sponzora mozeme ist aj dotej Ciny,len to budemusiet byt na viac ako jednu dve noci 😀
Dobru noc

vendulacky
13. jan 2011

@lucim, jasný!!! vypravíme soukromej tryskáč🙂

tak pa

inneska
14. jan 2011

ránečko kočeny 🙂 erik chrnel do 6,15 cucol čaju a chrní ešte stále 😵 no ako je krásne bez toho koja 😀

brusinka.pusinka
14. jan 2011

dobrý den kecalky moje hele dočítat vás nemám s šanci hihihi , u nás pc obsazené do 22 synem a pak manžou blééééé 😀 😀 😀 kdo má chuť může kuknout na řehtalku

https://www.youtube.com/watch?v=QnKlx-SsrFY
lucia32
14. jan 2011

To bola jazdáááááááá...krásne ste sa čítali....my sme s mm objavovali romantiku po 20 rokoch 😝 😀

lucia32
14. jan 2011

Do banky vbehne ozbrojený lúpežník v čiernej maske.
Reve:
- Všetci na podlahu! Pokladníčka ku mne!
Prišla roztrasená pokladníčka. Lupič si rozopol razporok, vytiahol vtáka a rozkázal:
- Fajči!
Pokladníčka začala usilovne fajčiť. Vtom si lupič strhol masku a vraví:
- Aha! Tak predsa to ide! A doma nemôžeme - doma nám je to protivné...!!!

😀

vinka
14. jan 2011

@brusinka.pusinka ja sa poseriem z tej vašej karamelky aká je vlasatá.Kriste ved to moja Viva čo mala 3 roky má také vlasiská 😕 😀 😀 😀 To Chiara mala dlhšie a hustejšie ked sa narodila jak teraz 😀 😀 😀 fantastická je 😀
@lucia32 som sa dobre zabavila.No idem si vás prečítať načom ste sa tak dobre zabávali 😀 😀 😀 😀

ani3012
14. jan 2011

@inneska tak super nie ? si mohla ešte pobudnúť na MK 🙂
Ja som v noci nespala,lebo patrik sa zobudil o pol druhej-netreba hovoriť,že ja som bola ešte stále hore a chcel ísť ku mne spinkať ,lebo sa bál tej bábiky Chucky a nie a nie zaspať...zapal o pol šiestej a o pol siedmej sme stávali,taks om zvedavá,čo bolo v škole 😅

@lucia32 to si aj prečítala ? 😀 som na teba myslela,že sa nebudeš v práci aspoň nudiť

@vinka Simonka je strašná vlasaňa 😵 veľmi jej svedčia tie copíky .A neboj,aj našim dorastú a budú to mať krásne dlhé vlásky.Aj sa striháte ? ja som moju ešte nestrihala

@brusinka.pusinka to bude ale namyslená hviezda..ako zbadala kameru,tak už zvážnela a skončila s hrou 😀

ani3012
14. jan 2011

@lucia32 a vtip 1* 😎

brusinka.pusinka
14. jan 2011

@vinka
@ani3012 děkujeme jojo je vlasatá a jak to tak pujde dál dopadne jak synátor 😀 😀 😀 myje hlavu denně chce narůst mikádo tak se mu potí hlava jak blázen a Ani jo je to herečka nesmí nikdy vidět že ji někdo natáčí jinak už si nehraje 😀 😀 😀

ani3012
14. jan 2011

@samayka
ja skapem § to čo to tam ta tvoja tancuje ? to som ešte nevidela...teda videla ale veľmi málo a aby som taký talent videla na vlastné oči...teda skoro na vlastné !!!! Neuveriteľné !
len pre vysvetlenie-prehrala som si video ako tancuje na Michaela Jacksona !!!!

vinka
14. jan 2011

@ani3012 nie ešte nie.Vivien ked mala asi rok a pol som ju strojčekom popri Damiánovi vyholila nech jej zhustnú a aj tak má pierka na hlave 😀 😀 😀 Tak jej nechám nech jej rastú ako chcú a kedy chcú.Oni budú vlasaté tak či tabo sa volajú vlasaté 😀 😀 😀 😀

ani3012
14. jan 2011

@brusinka.pusinka ty si videla to video s Eluškou ?

brusinka.pusinka
14. jan 2011

@ani3012 ne asi né kdeeee 😀

ani3012
14. jan 2011

@brusinka.pusinka poslala som ti link na to,lebo neviem,či chce takto zverejniť 😉

ani3012
14. jan 2011

leze mi to tu na nervy-človek kúpi super rýchli optickuš internet a tu sa to vlečie a vlečie...idem urobiť krúpky do polievky

brusinka.pusinka
14. jan 2011

@ani3012 jj kukla jsem paráááádní jak u nás u nás se také tancuje ale né na Mišu jacksona u nás se melaluje musí nanža stáhnout z videokamery. ale je suprová 😉 😀 😀 😀 a táhne se to děs

traktor
14. jan 2011

@ani3012 ani,,tato stranka uci trpezlivosti 😀 😀 😀 ..konstatujem, ze ja trpezliva nie som..by som dotoho.... 😠 ...a aj ja chcem vidiet tanec, dakujem 😉

traktor
14. jan 2011

@ani3012 ani,,tato stranka uci trpezlivosti 😀 😀 😀 ..konstatujem, ze ja trpezliva nie som..by som dotoho.... 😠 ...a aj ja chcem vidiet tanec, dakujem 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre