Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

brusinka.pusinka
17. jan 2011

@lucim pokud budou holky chtít na moravu klidně hodím nějaké linky jen hold musíme vědět zda by holky přijely 😉 😀

lucim
17. jan 2011

@brusinka.pusinka vsak hod link a oni sa vyjadria 😉

lucim
17. jan 2011

zalozila som novu temu, nech su infosky pokope,nech tu vramci nasho kecalkovania nehladame hlboko daleko linky ....takze piste o stretku tam. 😉 (mozeme samozrejme aj tu,ale nechje to prehladnejsie.
idem tam prekopirovat tie linky na ubytko.
https://www.modrykonik.sk/forum/spolocny-termin-miesto/julovky-2009-planuju-stretko-pridajte-sa/
kuk

kristina1984
17. jan 2011

@lucim
@brusinka.pusinka Ďakujeme za gratulky 🙂

majkas
17. jan 2011

ahojte,

@lucim kuknem aj ten FB ako spal Ericko, u nas sa spi poobede jeden spanok cca 2 hodky, niekedy pol hodku menej niekedy viac. len ze tym ze vstava az o 8, tak ide spat medzi 1 a pol 2, cize poobede potom vstava okolo pol 4, vcera napr az o pol 5, a to sme ju uz boli zobudit, tak potom vecer ponocuje...

@kristina1984 a kedy ti maly rano vstava? a to mate super ze uz od malicka pekne spinka, to vsetkym takymto maminkam potichucky v dobrom zavidim ale urcite doprajem 😉

a to o akej knihe sa tu bavite co ma @traktor napisat? som nejako mimo obraz 😅

sorciera24
17. jan 2011

@majkas u ans je spanie podobne ako u kristiny....rano vstavame medzi 6-7...a potom ide spat okolo pol12-12 spi 1,5-2 hodky a vecer o 20ej spi.....🙂 uz mame taky rezim.....ale v nioci obcas pomrnci...

kristina1984
17. jan 2011

@sorciera24 to iste mame aj my doma
@majkas Ráno vstáva ako kedy,ale vecsinu okolo tej 7 ale ja skor ale aj neskor aako ma naladu.Aj teraz este spi od pol12 a uz ho idem pomaly budit

majkas
17. jan 2011

@sorciera24 , @kristina1984 no tak tak nejako by som si to aj ja predstvovala to nase spanie 🙂
len sa mi to nejako nedari posunut, asi ju budem musiet poobede raz zobudit uz po hodinke aby sa do tej 8 unavila a hadam sa to zmeni

@lucim dobry napad 😉

@brusinka.pusinka a jasne ze hod link, ved zatial nie je nic vybrane, vsetko su len navrhy, a tiez si myslim ze Morava je taka "spravodliva" na CS stretko co sa tyka vzdialenosti z jednotlivych koncov republik 🙂

sorciera24
17. jan 2011

@kristina1984 aj Risko dnes este stale spi... 😕 uz 2 hodky, pojdem ho tiez pomaly zobudit.....mozno je to tym pocasim....

lucia32
17. jan 2011

Hehe do Bratislavy to mám asi 500 km a Morava? Pánboh zaplať 😝 😀
Dajte dva najvzdialenejšie body juloviek a vytyčime presný stred, nech je to spravodlivé???? 😕 😝 😀 😀

Inak od soboty nosíme gaťky...teda maminka už dávnejšie, len Natálka od teraz 😀

ani3012
17. jan 2011

@lucia32 Morava je len kúštik od BA 😉 len išla by si o dve-tri hod. dlhšie 😀

traktor
17. jan 2011

@ani3012 ale ked pôjde so mnou..môze ist aj dlhsie, ked chce 😎 😀 😀 😀 ..inak som fakt zvedava, co sa nakoniec vyberie 🙂

lucim
17. jan 2011

len nakukujem
a ze najvzdialenejsie 2 body juloviek ..... este ze mono uz nie je v japonsku - uz je v taliansku, ale hath je v birminghame tusim, a najvychod je lu? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 svajc? 😀 😀 😀

kristina1984
17. jan 2011

Rozmýšľam či mám dať od septembra malého do škôlky bo zápis máme už vo februári...

sorciera24
17. jan 2011

@kristina1984 ja idem dat maleho od septembra do skolky, ja by som sa chcela vratit do prace, myslim, ze uz v 2.rokoch sa to da zvladnut...ja uz som si bola po prihlasku do skolky a vpohode ho vraj zoberu, u naas beru sukromne skolky od 2.rokov....

kristina1984
17. jan 2011

@sorciera24 Hmm len to že my nemáme tady súkromné skôlky...aj ja by som rada išla do práce ale do tej starej sa asi nevratim

majkas
17. jan 2011

kuk, Tami uz spi, hura, aj polhodka skor sa rata 😀

skolka? no ja mam tiez dilemu co a ako, lebo kedze 3 roky bude mat 28.6 tak vtedy mi ju urcite nezoberu,kedze budu letne prazdniny a to su tie deticky take pomixovane z roznych skolok. no a to je najvacsi problem kedze tu nemame babkovcov ze co s prazdninami. 2 mesiace volna mi z roboty asi nedaju a asi ani mesiac ze by sme sa s mm prestriedali....
zvazujem ze by sme skusili od marca, aby si za nejaky mesiac zvykla a potom by uz mozno nemala problem ist cez prazdniny aj do inej skolky.... ale najvacsi problem tu je ten, ze skolky su preplnene a netusim ci mi ju vobec vezmu od septembra ked uz bude mat 3 roky, nie to este od marca...
sukromnu v blizkom okoli nemame a ani si to nebudeme moct dovolit...

majkas
17. jan 2011

@lucia32 gratulka k odplienkovaniu, sa tesim s vami 😉
nam sa vobec nedari, na nocniku sice posedi ale vacsinou bez uspechu. ako ste postupovali? nechavala si ju bez plienky?

kristina1984
17. jan 2011

@lucia32 Gratulujem u bas to nehrozí,len sa stým pomaly trápime a na nocnik ako za trest 🙂

traktor
17. jan 2011

skôlka?..no to ani nehovorte..az mi mraz presiel po chrbte..ja nechceeeeeeeeeeeeeeeeem.... ☹ ☹ ☹ si to neviem ani predstavit..hoc je to este daleko..ale aj tak

majkas
17. jan 2011

@traktor ale aspon sa nemusis bat ze ti ho nevezmu,ci aj u vas je plno?

majkas
17. jan 2011

@kristina1984 pls, ktory golfac ste nakoniec kupili?
prave sme sa s mm bavili ze by nebolo odveci nakoniec kupit mensi, skladnejsi, lebo tento je sice fajn ale je dost velky

traktor
17. jan 2011

@majkas neviem ako to je..lebo ja som bola vzdy na materskej a deti isli do skolky az na 5 rokov..teda s patkom som uz bola na neplatenej materskej..aj tak sa da...nedala som ho do skolky , isiel az ked mal 5 rokov...a totoby som chcela aj pri matkovi...ja som si nasladieta a to som opatrovala, takze sa to dalo a + ked mal mm volno, som isla umyt okna tetam, upiekla som kolace...a zatial bol mm s detmi..takze sa to financne dalo...u nas to tak aj musi byt...lebo babky nefunguju a si neviem predstavit tolko deti..co s nimi.../teda keby mal ist matko ako 3 rocny do skolky...v 5tich rokoch, to uz je velky chalan..to uz je ine..

inneska
17. jan 2011

dobrý večer 🙂

tak aj tu pochválim erika, že poslednú noc mi prespal durch..celých 12 hodín, len čo som ho nadránom prikryla 😵 uvidíme ako dnes..len ráno máme budíček o pol 7 🙄 idem na poradnu, mm ma vezie, tak musíme aj drobca ťahať so sebou..

@majkas k spinkaniu...erik mi vstáva teraz po novom okolo pol 9, na obed spí cca. 2 hodky(od 12-14h približne, niekedy ide aj o 13 a spí do 15) a potom ide až večer...ustálili sme sa na tej pol 9..max. do 9 spí..takže jeden spánok za deň..a nočníkovanie u nás tak ako u vás..tiež sedí, aj sa vypýta sedieť, ale nič..potom vstane a vypýta si plienku 😒 a dnes mi očúral vankúš 😅 som utrela pokakanú ritku a nedala plienku, že ideme hned do vane sa kúpať..postavil a už čúral 😀 ale snád to raz pochopia..i ked ja by som bola rada, keby to bolo do leta, to budú starosti s druhým mimi, tak by bodlo aby bol bez..

traktor
17. jan 2011

@inneska gratulka k prespinkanej noci 😉 ....iiiin a sak sa odfot..ty nasa tehulka...chcem ta vidiet bruskatuuuuuuuuuuuu 😉

traktor
17. jan 2011

nasa nova kamoska patka 😀

majkas
17. jan 2011

@inneska aj ja gratulujem k prespinkanej noci, nam sa uz tiez zopar krat podarilo odkedy sme bez kojo, ale vacsinou sa este budi, potrebuje pohladkat a uistit sa ze sme tam 🙂

@traktor a ked si doma tak mas narok na nejaky prispevok aj od statu? Rodicovsky priepvok to uz asi nie, ci hej?

majkas
17. jan 2011

@traktor 😀 😀 😀 vy sa teda doma fakt nenudite 😀 perfektna kamoska 😀

gabrielkabj
17. jan 2011

Ahojte baby mal už niektorý drobec z Júloviek ovčie kiahne lebo naša Elluša už áno. 😉
A gratulka tehulkám......

traktor
17. jan 2011

@majkas ked si doma po troch rokoch..tak uz ti platia len nemocenske..inak nedostavasnic..ale tak to opatrovanie.....to sa tak vyrovna, takze preto môzem zostat doma..inak nie....neutiahli by sme to ...

traktor
17. jan 2011

@gabrielkabj ahoooj....nemali sme...ale aj by som brala..radsej teraz ako neskôr..inak co pozeram teraz su kiahne vsade..kopec deti ich ma..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre