Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

majkas
28. jan 2011

ahojte,

teraz citam ohladom tych izieb, ja by som tiez uprednostnila samostatnu izbu ak to bude mozne (dik @ani3012 ze mi ma tak pekne rozpisala 😉 na dvojku), dufam ze mm si to rozmysli, termin ste dali do nedele, ze? hadam sa mi ho podari spracovat a potom to tam definitivne zafarbim fialovou 🙂
zatial prosim o strpenie

a bola by skoda keby sme sa nepomestili lebo to uz potom nebude uplne ono, aspon teda ja si myslim 😅 🙂

pozeram ze ste toho pospisali aj na Fb ale uz nevadzem docitavat vsetky komenty, idem si uz lahnut lebo vcerajsia noc bola kvoli soplom a kaslu hrozna, som zvedava co ma caka tuto noc 😒

inneska
28. jan 2011

ja si myslím, že ešte nejaké vypadnú..nie že by som chcela, práve naopak, ale väčšinou je to vždy je to tak, že sa niekto ospravedlní..

aby sme nakoniec nehladali niečo väčšie 😀

ani3012
28. jan 2011

@majkas to vieš,najskôr som spísala do dvojek usporiadané rodiny a potom my,čo budeme mať doma slamených vdovcov 😀

ani3012
28. jan 2011

@inneska veď ja som už našla v tej oščadnici

inneska
28. jan 2011

@ani3012 to majú na starosti vychodňare, že?? 😀 to počko 😝

majkas
28. jan 2011

@ani3012 nejako tam chybaju dve izby, ked zratas dokopy tvoju tabulku tak je tam 15x nejaka izba, ale predtym tu bolo napisane ze je k dipozicii 17 izieb

majkas
28. jan 2011

@ani3012 no len ci ma v nedelu neprestahujes tiez ako slamenu vdovu😀

inneska
28. jan 2011

@ani3012 len to si dala linky, že by sa tam ubytoval zvyšok..ja som myslela tak, že aby sa nehladala úplne nanovo s kapacitou aspoň 100 miest 😀

majkas
28. jan 2011

ja by som tiez bola radsej za vacsi objekt nech sme pokope

no idem sa umyt a spat

dobru noc maminky 😵

inneska
28. jan 2011

@majkas majka, je ich tam 17 😉 dobrú nocku 🙂

ani3012
28. jan 2011

@inneska teraz to hľadám,že kde som to videla..pre 80 ľudí to bolo a celkom pekné

majkas
28. jan 2011

@inneska jaaaj sa hanbim jak pes ze neviem pocitat, u man v takom neskorom case bolo 6 a 6 desat plus 5 je 15 😀

nic zo mna idem uz nech nesirim bludy 😀 dobru noc 😵

majkas
28. jan 2011

@ani3012 v tej terchovej bolo tusim 23 izieb, provokujem 😝 🙂 a uz tu nie som 😉

ani3012
28. jan 2011

http://www.kycera.sk/index.php/cennik-ubytovania 80 lôžok-ale to nie je to čo som predtým našla

http://www.sporthotelosc.sk/index.php?option=co... toto vyzerá celkom dobre

ani3012
28. jan 2011

@majkas ja by som nerada miesto presúvala,kedže sme sa konečne dohodli...inak aj kamarát povedal,že v tej Oščadnici nič nie je,že v Terchovej je nap. aj Aquapark

traktor
28. jan 2011

jej zas daco ine 😅 ..j uz som s toho tuto..este dobre, ze to bude az v maji... 😀

ani3012
28. jan 2011

http://www.marlene.sk/penzion/index.html a stále neviem prísť na to,koľko izieb majú....

ani3012
28. jan 2011

@traktor veď preto sme sa dali teraz na to,aby sme sa vyblbli a potom začali vážne 😀

inneska
28. jan 2011

len fakt, aby sme sa potom pomestili 😅 asi nikoho nenapadlo, že bude taká hojná účasť 😝 ale asi by sme to nechali tak, ono ešte sa to možno utrasie..či do nedele povedať na 100pro a rezervuje sa? 😕

inneska
28. jan 2011

@ani3012 už som tiež pozerala, že to nikde nemajú..jedine sa informovať mailom..

ani3012
28. jan 2011

@inneska ten hotel,čo sa teraz vybavuje máme rezervovaný do podelka,potom sa spraví záväzná objednávka a do týždňa tuším ? peniaze na účet

inneska
28. jan 2011

@ani3012 aha, toto mi akosi ušlo 😅

traktor
28. jan 2011

mne aj vyhovuje, ze sa tam neda kupat.... 😀 😀 ...nemusim chudnut 😀

ani3012
28. jan 2011

@traktor 😀

lucim
28. jan 2011

clovek hra chvilocku scrabble a vy tu takto super riesite.

@ani3012 si super akcna zena, mam ti zajtra pomoct obvolavat hotely?

traktor
28. jan 2011

mam otazku...je mozne , ze bude stretko inde ako v oscadnici.ci len teraz sa hlada nieco v okoli?..

sorciera24
29. jan 2011

ahojte, som vas docitala....a vy tu take cachre-machre 😀 ja som sa na to divala, myslim, ze sa pomestime.....a ked do endele zavazne vsetky daju vediet....tak budeme vidiet...lebo zas menit miesto viete ako to je........rozhodovalo sa o tomto, zas by to menilo uplne vsetko.......je tam detske ihrisko, to je dolezite a pekne prostredie, myslim, ze aquapark nam netreba.....a komu hej, nech idu do tej horucej kade 😉 😀

traktor
29. jan 2011

@sorciera24 upne suhlasim.. 😉 detom vela netreba a ak tam je ohradene ihrisko...a bude ich dost. tak so pohraju, pobehaju..ja zoberem matkovi aj motorku odrazadlo..nech sa vyblazni..a myslim, ze aj prechadzky budu fajn..

ani3012
29. jan 2011

@sorciera24 miesto by sa nemenilo,len penzión 🙂
ale malo by top vyjsť,veď v tej izbe 3+1 môžu byť tri maminky-záleží,či budú chcieť

sorciera24
29. jan 2011

@ani3012 ved jasne, ze by sa to dalo...a ved ten chlapik vravel, ze sa to da prisposobit a upravit podla potreby....aj majovkam tak vravel....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre