Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
15. feb 2011

@ani3012 😀 😀 😀 😀 ..

inneska
15. feb 2011

babule, do akej kategorie tu na bazáriku by ste zaradili popôrodný sťahovací pás??? mala som ho v potrebách pre dôjčiace matky(už niekolko mesiacov) a dnes mi ho adminka stopla pre nevhodnú kategoriu..tak som ho presunula do kateg. Iné pre mamičky a tehotné(aj tam som našla taký pás) tak som zvedavá, či mi ho odblokuje 😠

ani3012
15. feb 2011

@inneska a ti nenapísali,že kam by mal patriť ? mne sa to tak ukázalo ,že aj kam ho mám presunúť

sorciera24
15. feb 2011

@inneska tak to je cudne,lebo ja som tiez predavala poporodny pas a mala som ho v potrebach pre dojciace mamy....fakt nechapem...

majkas
15. feb 2011

@traktor tak uz je jasne ze preco nechodis do roboty! Niekto to musi aj strazit!😝 😀 😀 😀

inak ahojte 🙂

ani3012
15. feb 2011

@majkas 😀 😀 😀

inneska
15. feb 2011

tak inzerát mám odblokovaný 🙂 a je v tej kateg. Iné pre mamičky a tehotné ...
@ani3012 nemala som napísané, teda nevšimla som si, že by som mala, kam ho preradiť...

ani3012
15. feb 2011

@inneska hlavne že je to už v poriadku... teda ! práve pozerám,že máš polovicu za sebou 😵

inneska
15. feb 2011

@ani3012 jj, zajtra mi nabehne 21tt 🙂 ani sa mi veriť nechce, kurňa, zachvílu budem rodiť 😀 a už sa na vás teším 😵 😵 prídeš s oboma detičkami??

laurajana
15. feb 2011

ahojte...no krásne Ineska...že rodiť, sranda, ani sa nenazdáme a bude mať Eriček súrodenca.... 😉 nech bruško rastie do krásy 😉 ...inak majú obe detičky u nás chrípku, bežali sme k zastupujúcej novej dr. aby sme vystriedali toho nášho a zistili, či lieči Laurinku ako treba...zvýšená teplota dlhodobá je pravdepodobne vinou slabej imunity...4.3. bude alergo robiť podrobné testy, tak budeme múdrejší a potom stupkáme na tú neurológiu, doteraz sa nedalo 2 týždne mi malá kašľala...vraj zbytočne brala ANT - tak ma to potešilo fakt no a po doužívaní v nedeľu dostala opäť 40-tky, proste ANT ani teraz nemusí mať, lebo je v norme, má len zapálené hrdielko, tak z toho zvýšená teplota, berieme calciový sirupček + od teplotky a pri zvýšenej nad 38,5 keďže sme neurologický diazepan...a Matti bol v škôlke v pondelok, doniesol mi krásne srdiečko na Valentína a od dnes je už doma, lebo poobede sa sťažoval, že sa mu točí hlava a večer už teplotoval...je strach ísť aj medzi ľudí, teraz sa to priam hemží kašlom, kýchaním a chrípkami...takže už aj ja začínam cítiť únavu, denno denne po dr. ☹ snáď sa už aj nám stabilizuje ten stav a budem konečne môcť "dýchať čerstvý vzduch vonku na prechádzkach" držkajte sa v zdraví s detičkami 😉

laurajana
15. feb 2011

@lucia32 eeeeej že by som sa išla aj ja pozrieť do pivnice babičky? 😀 😀 😀

majka3107
15. feb 2011

ahojte mamulienky pisem neskoro,ale mam pre vas pre mna skvelu spravu od vcera neteplotujeme,cely tyzden sme nemohli zbit teplotku uz iba kasleme ,ale to uz zvladneme,akurat zaspavame....,nove nemame nic,len sme nedobrucke,velmi uplakana je mala ,ale asi to nazvem premznana len po ruckach by sa nosila,to nam k tomu dopomohli tie teplotky a choroba,bola jak v bavlnke,ale to zvladneme a dame do normalu 🙂 dakujem vam vsetkym za podporu 🙂

majka3107
15. feb 2011

@jajona dakujem uz to mame za sebou a vy sa mate ako?

ani3012
15. feb 2011

@inneska ešte uvidím,či aj s Patrikom,či ho nenechám mm v Trenčianskych Tepliciach .Ja ti dám vedieť,kedy presne,ok ? 🙂

@laurajana už by bolo načase,aby sa to aj u vás dalo do poriadku konečne !

@majka3107 vy ste sa vyliečili a medzitým tu ostali ďalšie deťúrence choré..už aby bolo teplo,bolo toho teda oveľa menej ako teraz

laurajana
16. feb 2011

@ani3012 áno budem veriť, sme bez teploty, radšej som nechala doma aj Mattiaska, poriadne sa doliečime - absolvujeme alergo a potom hneď volám na neurológiu, aby sme mali vyšetrenia za sebou a vedeli na čom sme-verím že sme na tej najlepšej cestičke k zdraviu (teraz aj v škôlke je veľa chorých, čudujem sa že nevyhlásili chrípkové prázdniny a stačí, že nejaká nezodpovedná mamina dá choré dieťa do kolektívu a Matti nám to hneď prinesie)...takže aj o tom to je...pekný deň všetkým

kristina1984
16. feb 2011

nova suprava

traktor
16. feb 2011

@kristina1984 krasna 😉 ....ja som inu videla 🙂

kristina1984
16. feb 2011

@traktor som normalne zavisla stale nieco kupujem a môj nadava ze malý má toho už moc....ale tá tvoja je super

traktor
16. feb 2011

@kristina1984 mi daco hovor...ale ja najprv predam az tak kupim...bo ani na rozok by nam neostalo 😀 ...sice mam v pivnici kopu penazi...vid vcerajsie foto....ale tak to je na ine 😀 😝

kristina1984
16. feb 2011

@traktor videla aj ja by som rada mala taku pivnicu

majkas
16. feb 2011

ahojte,

baby mam na vas prosbu, co ste kupovali tenisky z netu, tak ako ste vyberali velkost? my mame teraz cizmicky uz 24, sandalkove papucky na doma co ma z tej protetiky su 22 (vnutorna dlzka je 14,5cm), ale uz ma prsteky uplne na konci, chystam sa kupit nove, ak ostaneme pri tej protetike tak kupim asi tiez 24.
pri tych teniskach su ale na nete niekedy foto vnutornej visacky a je tam napr. nike tenisky pri velkosti 25 ze 14,5cm. tak som z toho mensi debil.
a este kupujte aj s nejakou rezervou? ved teraz hned ich nosit nebude a v jari zase netusim aku bude mat nozicku...
diky moc za kazdu radu

traktor
16. feb 2011

@majkas jasom odskusala v predajni a potom objednala cez net...vysli ovela lacnejsie a potom..podla rozmeru co boli na nete, by som bola objednala velke...ked sme skusali na predajni, trebalo nam mensie cislo, ...takze potom som si ich uz len vyhladala na nete a objednala..nase maju aj rezervu, lebo neviem kedy ich obuje, ked je vonku take cudo..takze urcite kupit o trosku väcsie...ak nechces ist skusat do obchodu, ale chces rovno kupit cez net, zmeraj jej nozicku, + pridaj trosku vôlu, a ak si vyhliadnes dake, tak tomu predavajucemu daj rozmer a on ti povie , ze ci vam budu...lebo to co pise na stitku na topanke nesedi...mali sme tak nike botasky...na stitku bolo 13 cm a ked som odmerala tu vlozku, tak bolo skoro 14 cm

majkas
16. feb 2011

@traktor a od koho si kupovala? nove ci uz nosene?
ja som u tety co od nej beriem bundu nsal tieto http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=10120500
napisala mi ze vnutorna dlzka je 16cm, ked beriem ze Tami ma tu nozicku 14,5cm podla tych papuc tak by je mali byt dobre, ci nie?
vy mate ake cislo?

brusinka.pusinka
16. feb 2011

@majkas ahojky já kupovala adidasy v obchodě apaní my vysvětlila štítek na jazyku . Us-71/2k, Uk7k, FR24 ,jp, Chn140 stím že velikost nožičky máme 14 cm a to je to poslední číslo a jinak vložka je 15 cm a boty jsou ji uplně užasně. Prej se mám řídit tím posledním číslem takže ty by jsi tam měla mít číslo145, FR25, aby malé seděli a měla ten 1 cm k dobru Podle mě a vysvětlení 😉 Pokud kupuješ na netu chtěj raději změření vnitřní stélky. a podle too se řídit 😉
snad jsi mě pochopila 😉

brusinka.pusinka
16. feb 2011

@majkas myslím že to je na vaši nožku pokud má malá nožičku 145mm 😉 teď 😉

majkas
16. feb 2011

@brusinka.pusinka a myslis ze do leta s tym vydrzi ak tam bude mat ten 1 cm k dobru?? neviem sa rozhodnut, ci nemam este pockat az sa otepli

brusinka.pusinka
16. feb 2011

@majkas Majky já koupila a myslím že vydržíme teď už ji nožka neroste a tak jsem koupila botičky, v létě nebo na začátku léta koupíme jen sandálky 😉

majkas
16. feb 2011

no nic idem off zasit si budnu, podarilo sa mi ju tak debilne roztrhnut o zvysok z pantov na dverach v materskom centre, musim si tam nromalne dat nejaku zaplatovu nasivku... budem jak mala so zaplatamina kolenach tak ja na zadku 😠 🙂

@traktor a ta cena 13e co za to chce je OK? ci je to vela?
vecer docitam co ste poradili

brusinka.pusinka
16. feb 2011

@majkas já za ty nové naše adidasy dala 490 kč a nevím jak máte euro ale myslím že cena supr 😉

majka3107
16. feb 2011

@ani3012 ano vyliecili,este doliecujeme a vy sa mate ako?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre