Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
6. máj 2011
traktor
6. máj 2011

mne nejdu pustat videa..musim poriesit..ulozim si a pozriem neskôr

ani3012
6. máj 2011

@traktor to je škoda..ani na fb ti to nepustilo ? To je to isté...

kristina1984
6. máj 2011

Mali sme krásne poobedie s Lindou a Kubíčkom v ZOO a ďakujeme pekne,bolo nám super.

kristina1984
8. máj 2011

Tebe mamička

Za Tvoju nehu mamička,
za Tvoju veľkú lásku,
za starosť, bozky na líčka,
za každú pribudnutú vrásku,

na Tvojej tvári, na dlaniach,
čo zrobené sú celé,
nech táto malá básnička,
tlmočí vďaky tisíceré.

traktor
8. máj 2011

@riusik ♥ (♥ (♥ ( Kyticu ruží v tento krásny deň,
darujem Tebe zo srdca len.
A už iba jedno prianie v srdci mám:
Všetko najlepšie k narodeninám. ♥ (♥ (♥ (

inneska
9. máj 2011

boožinku, ja tuto na koňa akosik stále zabúdam 😅 stále len ten fb...takže aj tu dakujem za prianííčka 😵

zuzkasu
18. máj 2011

Ahojte dievčatá, ale Vás tu je ked si nájdem čas celé si to prečítam 😀 Dlhooo som takéto niečo hladala 🙂 ked som bola tehotná aj som sa tuším pridala k augustovkám ale nakoniec je malý júlový 🙂 narodil sa 23.7. 2009 Volá sa Marian ale u nás len MAroško , meno má po tatovi on ho vyberal já som pomenovala prvého syn Adamka 8.7. 2004 😀, mám dokonca dve júlovčatá 😀
Maroško už rozpráva úplne všetko , len zúbkov máme ešte málo, včera sme skúšali nový 1 first bike 🙂 je to naša šikula. Mna čakajú tento rok štátnice takže mám to perné pri dvoch chalanoch vlastne troch aj s tatom 🙂 SMe zo Šamorína ak by niekto bol možno sa aj poznáme, viedla som MC v Šamoríne teraz už to zanedbám,ale stále chodíme do MC.

brusinka.pusinka
18. máj 2011

@zuzkasu ahojky vítám tě u nás na koníčku mezi námi a krásné julovčata🙂

traktor
18. máj 2011

@zuzkasu vitaj 😉 ..a kde si sa tolko flakala? 😀

ani3012
18. máj 2011

@zuzkasu ahoj zuzka,malá sa mala narodiť v júli-ale je májová a a predsa je júlovka 🙂 týmto pozdravujem májové bábätká 2009 😉

zuzkasu
18. máj 2011

@traktor no to by som tiež rada vedela 🙂 až kočky čo frčia na konovi mi to poradila tak som happy 😀

zuzkasu
18. máj 2011

@brusinka.pusinka díkyyyyyyyyy 🙂

kristina1984
19. máj 2011

@zuzkasu Vitaj medzi nami dievcatami .............a detičkami

zuzkasu
19. máj 2011

@kristina1984 Díky 😀

ani3012
27. máj 2011

dnes má presne dva rôčky naša júlovka (ja viem,je síce máj 😅 ale je to júlovka) Emička od @jana.jaro

jana.jaro.............22.7.........................27.5.................dievča........1880g..........43 cm............Emička

ak bude mať maminka chuť a čas,nech napíše niečo za malú princeznu
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/jana.jaro/al...

meniny SR:Iveta, Vadim, Valdemar, Valdemara
meniny ČR:Valdemar, Svatoboj, Svatobor, Vadim, Valdemara

Kalendárium:
♦ Týždeň solidarity s národmi nesamosprávnych (koloniálnych) území (OSN)
♦ Európsky deň susedov (prvý Deň susedov sa uskutočnil v Paríži v 1999 z iniciatívy Atanase Périfana /Immeubles en fête – la fête des voisins/, v roku 2000 mal už vo Francúzsku národný charakter /500 000 ľudí/, iniciovaný Európskou federáciou miestnej solidarity sa ako Európsky deň susedov uskutočňuje od 2004)

Emke prajeme všetko najlepšie 🙂 😵

brinzulka
27. máj 2011

aspon tu...vsetko naj detickam k 2. rocku

traktor
27. máj 2011

@jana.jaro
Slečna rastie, má sa k svetu a už 2 rocik je tu.
Želáme ti všetko naj, vždy sa na nás usmievaj.
Vezmeme si pero zlaté, nakreslíme srdiečko, aby každý v svete vedel, že si naše slniečko.♥♥♥♥
_¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶__¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶l
_¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶____¶¶¶¶
¶¶¶¶ ¶¶¶¶¶ ¶¶¶¶ ¶¶ ¶¶¶____¶¶¶¶
¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶__¶¶¶¶¶
¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ _¶¶¶¶¶
_¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶
___¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶
____ _¶¶¶¶¶ ¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶
_______¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶
_________¶¶¶¶¶¶¶¶
___________ ¶¶¶¶
_ ___________¶¶
_____________¶
____________¶
___________¶
_____ _____¶
________¶__¶¶¶_________¶¶¶
________¶_¶___¶_¶¶¶¶¶_¶___¶
______ ¶__¶__¶ __¶_____¶__¶__¶
_____¶___¶_¶¶¶_________¶¶¶_¶
_____¶___¶________ _____ ____¶
______¶___¶_______________¶
______¶¶___¶__¶¶_____¶¶__¶
_ ____¶_ _¶__¶__¶¶_____¶¶__¶
_____¶__¶__¶_____¶¶¶_____¶
_____¶___¶_¶____ ¶___¶ ___¶
______¶______¶___¶¶¶___¶
_______¶______¶¶_____¶¶
________ ¶_____ __¶¶¶¶¶__¶¶
_________¶______________¶
___________¶¶¶¶__________ _¶
__ ___________¶________¶____¶
_______¶¶¶___¶_________¶____¶
______ ¶___¶ ¶¶¶________¶¶¶¶__¶
______¶______¶_______¶____¶_¶
______¶______¶ _____ _¶_____¶¶
______¶_______¶_____¶_____¶
______¶_______¶¶¶¶¶¶_____ _¶
__ _____¶___¶¶¶_____¶______¶

monr
27. máj 2011

aj my sa pripájame, všetko naj.

a zároveň vítam novú dušičku @zuzkasu

jana.jaro
27. máj 2011

Děkujeme holky 😀 😀 😀 😀 😀 , letí to fakt hrozně.
Ještě nedávno miminko a dnes 2 roky.
traktor ......krásné přáníčko, jsem to ještě neviděla.
Emička váží skoro 11 kg a měří 88 cm.
Je to pořát takový drobek, dlouho nechtěla moc jíst ( a byl to celkem boj), ale poslední měsíc se konečně rozjedla, tak přibrala za měsíc necelé 1 kg. Jinak měla hrozně dlouho těch 10 kg.
Je hrozně hodná, žádný rarášek jako syn to není (zatím).
Jsem ráda, protože ze synem jsem si to užila až dost ( byl hrozně hyperaktivní a divoký)
No asi to bude nějaká intelektuálka, hrozně přemýšlí 😀 😝
Její nejoblibenější hračka je plastelína, panenka, myška a čmárání po dveřích 🙄 😀 😀 😀

zuzkasu
28. máj 2011

@monr Ďakujem

lucia32
28. máj 2011

@ani3012
Ani.....gratulka našej krásne júlovkovej princezničke Evičke k 2. rôčkom....
Si náš poklad,si náš svet,
si pre nás ten najkrajší kvet.
Nech sa v Tvojich očkách jagajú len hviezdy jasné,
nech všetky dni sú pre teba radostné a krásne.
Sme radi,že ťa máme a do ďalších rôčkov ti želáme
veľa zdravíčka,šťastíčka a posielame bozk na líčka. ♥ ♥ ♥

lucia32
28. máj 2011

Tak som po dlhom čase zas aj ja nahliadla....
@zuzkasu vitaj medzi nami....

@jana.jaro dodatočne gratulka malinkej fešande k 2. rôčkom... všetko najlepšie 🙂

brusinka.pusinka
28. máj 2011

@ani3012 K Tvým narozeninám Ti přeji vše, co si můžeš přát. Snad prince z pohádky, snad nejkrásnější hrad. Přeji Ti štěstí plný klín, Přeji Ti, aby ses jen smála a smutek nikdy nepoznala. Abys vždy lásku v srdci měla a pisatele tohoto si občas připoměla.
Moje malé srdíčko cmukáme tě na tvé růžovoučké líčko 😵
Teta Mia s Karamelkou a klucííí

traktor
28. máj 2011

@ani3012
Dnes má sviatok naša EVIčKA ♥ ♥ ♥ , teší sa ocko a aj mamička, tešia sa všetky tety júlovky, dnes budú vlhké všetky vreckovky.EVIčKA naša milučká, posielam ti sladký bozk na líčka.Nech robíš radosť mame, otcovi, nech si skvelou parťáčkou svojmu bratovi.Nech úsmev zdobí tvoju tváričku...velmi ľúbime tu našu EVIčKU ♥ ♥ ♥

_______________________________________#################### ________#####_________________________#################### _____###########_____________________#################### ___###############___________________################### __################___________________################### _###################_________________################### #####################________________################## ######################_______________################## ######################_______________################## ######################_____########################## ######################___########################## #######################_###########_______######### #################################___####___####### #########################_____###__#____#__####### #######################___###__##________#__#### ######################___#______#_____________###### ######################__#_____________####_____###### _####################___#__#####____#____#____###### __##############_####_____#______#__#______#___####### ____##########__#####____#________#_#______#___####### ______######___######____#________#_#_###___#__####### ________________######____#___#####_######_#__####### _______________#######____#_######__######___####### _______________########___#__#####__######_###______## ________________#######____################__________# ________________########____####_########___#_________# ________________########____#___##########____________# ________________#####___##_##__###########__###______# ________________#_________#____###########___#_#_____# _______________#_______________##########____#__#____# _______________#_________##______########____#_______# _______________#________##_______######____#_______# ________________#______#__#_______________##______# ________________#__________#___________####___#_## _________________#__________##______#######__### __________________##__________#########__##__## ___________________#______#_____####_____#__# _____________________########____#__#___#__# ♥__$_____$_________________________________________________________

monr
28. máj 2011

Evička naša cmuk, cmuk, cmuk 🙂

majkas
30. máj 2011

@ani3012 sice trochu oneskorene ale hadam nam to oslavenkyna prepaci 😅
Evicka aj my ti k tvojim dvom rockom zelame vsetko najlepsie, veeela zdravicka, lasky od vsetkych a nech si stale taka krasna princezna ako doteraz 😉 cmuk 😲

majkas
30. máj 2011

a vitaj nova maminka @zuzkasu 😉

@jana.jaro dodatočne aj my gratulujeme malej modrookej kuceravej princezne k dvom rockom... všetko najlepšie 🙂

zuzkasu
1. jún 2011

Všetkým deťom prajem krásny deň MDD 🙂

lucim
4. jún 2011

such prachovkou sem a tam, ja to tu dnes ofukam 😀

dnes ideme na mdd , som zvedava, ci sa matko zapoji do zabavy. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre