Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
9. dec 2011

Sprava od bociana - dnes o 14:35 som rodinke *jajona* nechal ruzovy uzlicek stop ma 50 cm a vazi 3400 g stop dali sme mu meno ♥DOMINIKA DEVIATAKOVA♥ stop vitaj medzi nami drobcek stop 😵 😵

traktor
14. dec 2011

Sprava od bociana - dnes o 14.40 som rodinke *sevzuz* nechal modry uzlicek stop ma 50 cm a vazi 3530 g stop dali sme mu meno ♥ADAMKO LANčARIč ♥ stop vitaj medzi nami drobcek stop 😵 😵

ani3012
11. jan 2012

všetko najlepšie v Novom roku !!!!

4ocka
22. jan 2012

Aj my sme julovčatko 😀 baby,ako zvladate? Ja dakedy vlasy sklbem 😀

majaza
16. mar 2012

ahojte, keby sa vam chcelo, prosim, dajte hlas našmu julovčiatku 🙂
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=32594050...

vdakaaaa

ani3012
16. mar 2012

@4ocka jé! ani som si nevšimla,že niekto prispel...ako zvládame... zvládame...ale je to krásne,aj s tými problémami-ak sa dá o problémoch hovoriť 😉
ako sa povie: malé deti malé starosti- veľké deti veľké 😀 😉

ani3012
16. mar 2012

@majaza hotovo 😉

4ocka
16. mar 2012

@ani3012 no,ved mam vlasy sedive,my mame o rok a pol mladsieho syna este,a som si vravela- bude dobre ked bude mat 3 mesiace,potom som si hovorila ze bude dobre ked sa nauci sediet...a ked to vsetko vedel,tak si hovorim,dobre bude ked sa nauci chodit,ze bude klud..a ono cim suu starsi,je to bud rovnako tazke,alebo horise..maly. Vsade lezie,vsetko stuka,picha,rozobera,mala ma nervy ze jej to kazi a nemoze sa sama hrat...no stale nieci..som si myslla ze to bude o nieco lahsie,no omyl riadny..ale.nevratila by som to. Staci sa pozret ake je zlate ked ho Nika pomojka prri plakani,ako Matko rano vstane a nie ze mama,ale prve co ide,tak budit a stiskat Nanu/nikolku/ 😀 krasne

majaza
16. mar 2012

@ani3012 vdaka

@4ocka , no ani mi nehovor, že je to rovnake 😀
ja si teraz hovorim to "ked bude chodit" - ta mladšia, lebo tiež som už šediva 😝

ani3012
22. apr 2012

@lucim Terezkáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

ani3012
22. apr 2012

@majaza @4ocka ale aj tak vám závidím ten vekový rozdiel..viete ako vám bude fajn o dva roky ? Ako sa decká spolu zahrajú?

4ocka
23. apr 2012

@ani3012 ahoj 🙂 oni sa aj teraz spolu hraju,resp. Nikolka sa krasne hra,krmi,vari,upratuje,..a akonahle pride bracek Mattiasko,vsetko jej chce zobrat,potom Nikolka place,Matko krici,a to je ta lepsia verzia,horsia je ta,ze sa hned zacnu bit a potom placu..malokedy sa vedia spolu,pekbe pohrat. Maly este zrejme nechape ako sa maju hrat 😀mne sa najviac paci,ked ho Nikolka uci,vysvetluje mu kadeco..kraasne jednoducho. Vies co ho naucila? Ako sa mas,ako si sa vyspinkal- ani tak,ani tak,- tou rucickou tocit v zapästi 🙂 ale mozem povedqt,se stale to je rovnako tazke ako na zaciatku. Predtym kam som maleho polozila,tam bol. Teraz musim mat oci aj na riti,lebo je strasne odvazny,a robi to,co este ani Nikolku nenapadlo/ vyskocit z vane 😖/ ak chces,pridi na vypomoc 😉

4ocka
23. apr 2012

Baby,coskoro tu mame velke vyrocie 🙂 3 roky co sa zalozila tato skupinka,teda,tri roky co nam nase julovcatka zmenili zivot 🙂

traktor
24. apr 2012

Sprava od bociana - vcera 23.4.12 o 14.30 som rodinke *lucim* nechal ruzovy uzlicek stop ma 3250g a 48cm.🙂stop dali sme mu meno ♥Terezka Klimova ♥ stop vitaj medzi nami drobcek stop 😵 😵 😵 😵 😵

adrianave
27. apr 2012

@laurajana ahoj,ja som dnes tiže bola pre výsledky a dr,mi povedala že je tam krátka kativita epielepsie,tiež neviem čo si mám ot om myslieť, v pondelok mu idu robiť dalšie eeg v spánku,pýtala sa ma či neszaspával ked mu robili to prve eeg,ja som ani moc nevidela kedže som ho mala posadeneho na kolenách otočeneho chrbátikom,a že ekd sa to potvrdí aj v spánkovom eeg,tak budmemusiť ísť na kliniku do Ba na nastevenie,vy ste ako na tom boli?

laurajana
27. apr 2012

@adrianave čo sa týka všetkých vyšetrení my sme úplne v poriadku a zdraví, aj Mattiasko aj Laurinka...takže nám to eeg všetok strach odvrátilo...takže sme radi a čo sa týka Vás držím palce, treba veriť, že je všetko v poriadku a určite aj bude...držkajte sa

laurajana
27. apr 2012

@traktor vitaj Terezka, nech sa jej v živote darí tety júlovky cmukajú 🙂

majaza
29. máj 2012

ahojte babule, pomaly budeme oslavovať trojročnicu našich ratolestí...

dajte nejake tipy na darčeky!

ani3012
29. máj 2012

dobrý deň júlovky ! síce začínam tento rok neskôr,ale predsa- ešte vás len bude oslávencov 😉

Takže pomaličky nám končí materská dovolenka, niektoré šup do práce,niektoré šup na úrad práce a niektoré na predĺženú materskú 😉

Už máme tri rôčky!!! 😵 😵 😵 😵 😵
@pavcik ................26.7.........................26.4.................chlapec......1480g.......nezmeraná.........Matýsek
@jana.jaro .............22.7.........................27.5.................dievča........1880g..........43 cm............Emička
@ani3012 ..............25.7.........................28.5.................dievča........1700g..........43 cm............Evička
@jaja27 .................09.7.........................28.5.................dievča........2700g..........46 cm...........Romanka

našim júlovým detičkám prajem veľa zdravíčka, v škôlke nech sa darí a veľa veľa kamarátov ♥

dnes oslavuje meniny:
SR:Vilma, Elmar, Maxim, Maxima
ČR:Maxmilián, Elmar, Max, Maxim, Maxima, Maximilián

už len pre zaujímavosť:
Rok 2012 je:
Medzinárodný rok družstiev (OSN)
Medzinárodný rok trvalo udržateľnej energie pre všetkých (OSN)
Európsky rok aktívneho starnutia a solidarity medzi generáciami (EK)

ani3012
29. máj 2012

ešte stiahnem nejakú fotečku od našich trojročnej dievčiny a hodím sem,aby ste videli aká je už veľká moja bambuľka 😉

ani3012
1. jún 2012

dnes majú naše dvojčiatka Natálka a Laurinka presne tri rôčky 😵 😵 😵
@bipka ..................17.7.........................01.6.................dievča.......1900g...........45 cm...........Natálka
......................................................................................dievča........1700g...........45 cm..........Laurinka
Prajeme krásny,hoci upršaný narodeninový deň 😉

meniny:
SR:Žaneta
ČR:Laura, Fortunát, Hortenzie, Laurencie, Loreta, Lorna, Nikodém, Pamela

Kalendárium:
♦ Deň na správne rozhodnutie:
Hoď si mincu (tradícia siaha až k Juliovi Caesarovi, ktorý si vraj hodil vždy mincu v prípade, keď správne rozhodnutie bolo nejasné, správna odpoveď bola „hlava“, kde bol na minci jeho portrét)
♦ Medzinárodný deň detí
(podnet na vyhlásenie vyšiel od Medzinárodnej federácie žien, Medzinárodného odborového združenia učiteľov a Svetovej federácie demokratickej mládeže, oslavuje sa od 1950)
♦ Svetový deň mlieka (FAO, pripomína sa od 2001)

traktor
1. jún 2012

@pavcik
@jana.jaro
@ani3012
@jaja27
@bipka vsetko najlepsieee 😵 😵

bipka
1. jún 2012

Jeeej, dakujeme, ze ste si na nas opat spomenuli 🙂 🙂 🙂

ani3012
9. jún 2012

ďalšie júlové dievčatko má tri rôčky 🙂 🙂

@lada82 ...............12.7.........................09.6.................děvčátko......2770g..........48 cm..........Alžběta

Alžbetke veľa šťastíčka a lásky v kruhu kamarátov a rodinky zo ♥ želajú júlovky 😉

Meniny:
SR:Stanislava, Felicián, Prímus, Vojeslav, Berenika, Vojeslava
ČR:Stanislava, Morgan

Kalendárium:
dnes nie je nič ale včera bol:
Deň najlepších priateľov...takže júlovky : cmuk ! 😉

zuzkalenka
11. jún 2012

@ani3012
ti sa tu o to pekne staráš 😀 😀 😀 😀
KLOBÚK DOLE 🙂))))

ani3012
11. jún 2012

@zuzkalenka ten začiatok som ale domrvila 😀 som začala neskoro 😠

zuzkalenka
11. jún 2012

@ani3012
To nevadí 😉

ani3012
15. jún 2012

keďže zajtra tu nebudem, ale v kronike máme ďalšie trojročné júlovčiatko, tak s predstihom len pár hodín by sme chceli zablahoželať nášmu Maťkovi 😵

@traktor ..............20.6.........................16.6..................chlapec........3200g .........50 cm..........Matej
Maťkovi veľa zdravíčka, šťastíčka , lásky a stále tak pozitívne naladenú maminku 😵

meniny zajtra majú:
SR:Bianka, Blanka, Benon, Božetech, Alina, Božetecha
ČR: Zbyněk, Beno, Zbyhněv, Zbyhněva, Zbyňka, Zbyslava, Zbyška

Kalendárium:
♦ Medzinárodný deň afrického dieťaťa vznikol z iniciatívy Organizácie africkej jednoty (OAU), pripomína sa od roku 1991 a je podporovaný Detským fondom OSN (UNICEF). V tento deň roku 1976 v Sowete pri Johannesburgu bolo zastrelených viac ako sto školákov a viac ako tisíc bolo zranených, ktorí demonštrovali proti nízkej kvalite vzdelávania a požadovali vzdelávanie vo vlastnom jazyku. Tento deň je určený ich pamiatke, ale tiež sa upozorňuje na súčasné problémy afrických detí ako je chudoba, zlý zdravotný stav, obchodovanie s deťmi a nedostatok vzdelania.

zmurkaz
15. jún 2012

@ traktor -GRATULKA GRATULKA GRATULKA 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 - všetko všeculinko len to najlepšie, veeeeľa veľa lásky od celej rodinky, veľa zdravíčka a chuti objavovať tento svet 😵 - Maťko 😵 . A maminke tiež veľa lásky od rodinky, zdravia, spokojnosti, humoru - a poriadne osláviť 😵 😵 😵 😵 😵 😵

monikabe
15. jún 2012

@traktor Gratulujem syncekovi 🙂 aj maminke 🙂 prajeme vela zdravia a radosti v zivote 😉 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre