Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

reilyy
7. sep 2009

😀 esmeralda farbi vlasy, ja som manuela 😀 😀

reilyy
7. sep 2009

a jednoducho maria nam kde zapadla??? 😕

traktor
7. sep 2009

haluska, haluska, kam sa ponahlas? do bruska. je to daleko? ani nie. cesta rychlo pominie. iba ham, uz som tam 🙂 ++ ide traktor do lesa , tocia sa mu kolesa. dve ma v predu, dve ma vzadu, nema ich len na paradu.++ ide vlacik šušušu, nevezie len marušu, ale vezie deticky , do materskej skolicky. 😉

josifek
7. sep 2009

Ty jo vy všechny barvíte, no vy budete kočandy 😉 .Jsem tu jěště koupelná obsazena, tak jsem v pořadí 😀 Šmatrám po netu a chci kupit hrací deku,asi zajedu do polska tam prý mají krásné 😀
Lu parádní hrazdička pro Maťka 😉

josifek
7. sep 2009

Traky krásná říkanka jen pro nás k nepoužití 😉

traktor
7. sep 2009

lucim super, hrazdicka a matko je velky fesak, pozeram , ze i vy mate uz nevestu.. 😀 😀

lucim
7. sep 2009

josi traky, dufam ze ju matko oceni 😀
rei komu hovoris jednoducha? ci jedno-ucha? 😀
napustam si vanu 🙂

traky riekanka o sebe ? 😀 a nevestu mame uz dlho, len nas rodicov trapili take banality ako potencionalny vyskovy rozdiel, elus bude asi zirafka a matko asi drobcek.- po rodicoch 😝

josifek
7. sep 2009

Lu už je to dohodnutý jedem ve středu do polska pro hrací deku s hrazdičkou ale asi trochu jinou než má Maťko 😉 Manžel říkal že nebude pořád dělat věšák s hračkou 😀 😀 😀 😀

traktor
7. sep 2009

a matko miluje ked mu toto spievam / no spievam 😀 😀 😀 / spi dietatko spiže, mamka vari sliže, lekvarove makove, pre matka hotove. spi dietatko spi, zavri očičky, hajaj buvinkaj, pekne mi spinkaj. spievala som mu to uz v bruskua aj teraz to ma rad 🙂

lucim
7. sep 2009

josi a mozno rovnaku, to je polsky vyrobok - campol. 🙂

josifek
7. sep 2009

Lu můj vybral takovou do kříže, ale uvidím co se mi zalíbí 😉 A také mám ráda výrobky od campol, i dudlík máme jejich neboť jiný nechce 😉

lucim
7. sep 2009

traky nas matko miluje , ked mu spievam čunikov 😅 V rade za sebou, tri cunici jdou.... 🙂

lucim
7. sep 2009

idem do tej vane, potapat sa, aj gumove rybicky beriem, o chvilu som spat.

traktor
7. sep 2009

no je modernejsi, co narobim... 😀 😀 😀 , aj nas matko mozno dozreje do takeho stadia.... 😀 😀

inneska
7. sep 2009

IP vybané, idem teraz zmyť ten vlas a budem sa vám plne venovať 😉

inneska
7. sep 2009

IP vybavené 🙂 som chcela napísať ...

traktor
7. sep 2009

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1304239, tak tuto bundu chcem pre matka, dufam ze bude nasa 😉

inneska
7. sep 2009

jsem zde a plně k dispozici 😀 😀

inneska
7. sep 2009

traki...krásna bundička, milujem všetko s disney postavičkami 🙂

lucim
7. sep 2009

čváááááááách šplech žblllllllnk uz som tu.

traky drzim palce v aukcii, nechces?, prihodim ti tam 😝 😝 😝

lucim
7. sep 2009

traky som ti zabudla napisat, mas uuuzasne deturence, aj matka, aj obidve baby, su kocandy a super ohodene. 😉

inneska
7. sep 2009

traky ma zakazila, zase snorím po aukciach 😀 bo som si dala záväzok, že nebudem nič kupovať, až ked to bude aktuálne a budem to fakt potrebovať 🙂 ale vsadím sa, že to nevydržím 😀 😀

lucim
7. sep 2009

inn , len sa drz, ja som nutne potrebovala len pyzamka - mmb... a uz som bola na poste po 3.balicek. 😠 🙂 a este 2 pridu. je to zavisloooost 😀 ale nie, vsetko sa nam zide a kupovala som vacsie. 😝

traktor
7. sep 2009

lucim skus, skocim k tebe nonono 😀

traktor
7. sep 2009

in i ja milujem disney , matkovi som pokupila kopu oblecka ked malo tesco 70 percentny vypredaj 😉 lu dakujem fotky su z rana, baby sa chystali do skoly, tak som musela cvaknut 😉

lucim
7. sep 2009

kde mam nocnu smenu????

inneska
7. sep 2009

ale ked prídu prašulky, kočíkové tak asi neodolám 😀

lu...šak ja tiež vždy pozerám a kupujem väčšie 🙂 a závislosť to je 😀 ako aj koník 🙂

traki...u nás je biedny výber v tescu, teda aj biedne výpredaje 🙄

inneska
7. sep 2009

neviem, kde sa túlajú 🙂 či to len naše deti už spia?? 😀

lucim
7. sep 2009

kto to tu zacal s tymi basnickami a pesnickami? hrabem sa v tom a zase buliiiiiiim.... od dojatia, jasne ... som si predstavovala, ako budem matka ucit, a on ze este raz este raz ... toto ma dostalo:
Tri čarovné slová viem,
vždy sú so mnou ako tieň.
Keď svoj sladký cukrík zjem,
poviem: "Pekne ďakujem".

Ľahké je to slovko druhé,
podobá sa jarnej dúhe,
neprekáža máčny máčik,
vravieť slušne: "Nech sa páči".

Tretie slovko v ústach nosím,
keď niečo chcem, pekne prosím.
Za to slovko ocko hneď,
dá mi hoc aj celý svet.

ja viem, ze este nejake rocky prejdu, ale aj tak. 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre