Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

brinzulka
8. sep 2009

ne...asi...fusak..makke teple...to mas akoby nanoznik...nie? i ked nanoznik je skor u sportiaka...pomenovanie..

inneska
8. sep 2009

traky..tak to super farárko 😉

lu...inak ani ja si s krstom nerobím velkú hlavu, ak by nebol 🙂 ten vrch na kočíku nie je fusak, fusak skôr, ked už bude robec sedieť, tak ho do neho napratať a nemusíš pripínať ten vrch 🙂 aspoň tak si to ja predstavujem...maminy opravte 🙂

brinzulka
8. sep 2009

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?id=3976304
taketo mame...da sa dat aj do sedane..a ta spodna cast ssa na male mimi da prec a na slona da spat...a tak

vendulacky
8. sep 2009

riu 😀

Nic kočky, jdu se natáhnout, nějak mi pálí oči...

mějte se, dobrou 😲 (a neponocujte 😝 )

inneska
8. sep 2009

a ten robec mal byť drobec 😀

lucim
8. sep 2009

riuskaaaaa 😀

traktor
8. sep 2009

si to viete predstavit.... vy uz budete mat velke deti a ja este furt budem rodit 😀 😀 😀 a ništ nebude....už som ticho , bo keby to videl muz ta na mna ani nekukne...dnes som bola u dokyho na kontrolu akoze po 600nedeli / to mi trvalo co?/ , tak uz tam nebol ten moj, ale ho zastupoval dajaky iny...a sa ma pyta, to prve babo / mala som tam aj mateja, daval namna pozor 😀 😀 😀 / a ja ze nie 4, a on cooo? to by som nepovedal....tak to sa este urcite stretneme, ked mohlo byt 4 nech je uz aj 5....ze srandista, ja mu dam....to uz aj 6,7,8 ved co to pre mna je 😀

lucim
8. sep 2009

jo, tak sme si zadefinovali pojmy - fusak a nieco typu nanoznik a dekel na vanicku 😀

ven bruuuuuuuuuuuuuuuu

takze v zime mam dieta narvat do overalu, zakryt dekou, alebo do oblecka a fusaku ... a zazipsovat dekel ci pripnut nanoznik ... tak???

inneska
8. sep 2009

vendulka..dobrú nocku 😉

brin...vyzerá to dobre, uvidím čo bude zač ten fusak od kamošky 🙂

brinzulka
8. sep 2009

das mu overalcek...a do fusaku...a nanoznik dla pocasia, vetra a prsannia....ani tam netreba...my sme v zime...tielko pulovrik, pancusky, overal, do fusaaaaaaaaaciku...okolo hlavky stiahli a bolo

traktor
8. sep 2009

a este sa ma pytal na antikoncepciu...ze kedkojim som chranena , ale ze dnes je demokracia, tak aj telo si robi co chce, tak mozem otehotniet a nemusim...ze mu mam prist potom povedat ako to dopadlo...že srandista, nie? 😀 😀

traktor
8. sep 2009

jak sa kazda pripravujeme na zimu, a dnes sme boli v tescu, tak uz zacali vykladat zimne bundy pre babetka 🙂

inneska
8. sep 2009

aj ja by som rada vedieť, aká je postupnosť nasúkania dieťaťa do kočíka 🙂

brinzulka
8. sep 2009

seno....a ine veci pripravene...mm ide priniest preniest morca a ide so mnou konovat...teda s VAmi..ja idem buuuuvat

lucim
8. sep 2009

aha, takze fusak aj tak potrebujem??? 😲

traky dobreeeeeeeeeeeeeee 😀

traktor
8. sep 2009

lucim , myslim ze fusak vyuzijes, ci uz do kocika, alebo ked sa pojdete sankovat s matejom, fusak je super vynalez 😉

inneska
8. sep 2009

traky, zima je tu cobydup 🙂

lu..ak tak si myslím, že ked príde zima, tak proste budeme vedieť, čo obliecť 🙂 ako super maminy 😉

inneska
8. sep 2009

traky...tož to je srandovný doktor..asi sa prejedol vtipnej kaše 😀 😀

brinzulka
8. sep 2009

mne to pride tak, ze drobca len lezi..nebeha...a ja keby som si mala vonku lahnut len vo vetovke...sak umrznem-ja aspon...tak duchnu na mna..tak na babo fusacik

lucim
8. sep 2009

uuups uz si viem predstavit matkov odpor, ked ho budem narvavat do tolkych vrstiev. ☹

inn pekne si to uzavrela. 🙂

traktor
8. sep 2009

a co je najdolezitejsie, treba si vsimat zapinanie, ci uz je to vetrovka alebo overal...pretoze niektore su vyrobene tak, ze maju zips velmi vysoko, asi vyrobcovia zabudli, ze babetka nemaju krk...tak aby ste zbytocne nekupovali a babo to bude skrtit...

inneska
8. sep 2009

ešte asi bude skoro sa ísť sánkovať s pol ročným drobcom, že ??? 😅

traktor
8. sep 2009

in mne z neho bolo smiesno a asi to bol rus, bo tak po rusko slovensky hovoril...som len kukala... 😀

brinzulka
8. sep 2009

sa lucim....dokelezvaroviec...mi pretiekli vlozken...som si spomenula na maleho...a bolelo..nalialo a uz je to na koselke 😠 😠
dobru noc bambulky 🙂 😵

lucim
8. sep 2009

ja som dnes matejovi videla krrrrrrrk, ked konickovaaaaal 😝

inneska
8. sep 2009

traky..vdaka za tip a radu 😉

lu...ja sa toho tiež desím, už teraz mám depky z toho, ked navliekam mikinku na dlhý rukáv, sa mordujeme, nieto tak ešte viacej vrstiev 😒

traktor
8. sep 2009

no tak ja som chodila, dala som do fusaka do sanok a podho, nie na kopec , len tak so sankami, uvidite tie najstastnejsie ocka na svete 😉

inneska
8. sep 2009

brin...kelo razy pretečiem aj s vložken 😀 😀 dobrú nocku

traky..oki, tak už len tie sánky zohnať 😀

traktor
8. sep 2009

in prave preto vymysleli overal a fusak aby si nemusela babu obliekat vela vrstiev...neboj zvladnes to , dolezite je neprehriat ho, chytis vzadu na krku a budes vediet....

traktor
8. sep 2009

vy uz mate mrchy?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre