Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
9. sep 2009

ladi..tak to ešte väčšia gratulka 😉 štvrťrok za vami 😵 a držíme, nech to betuška zvládne na výbornú 🙂

monr
9. sep 2009

caute babule
konečne som vás dočítala.
gratulejšn k okrúhlinkám.

monr
9. sep 2009

no a včuľ reakcie:
inn, my sme nekrstili, ani zatiaľ nebudeme, uvidíme neskôr
brin, tá kapsa je dobrý vynález, aj ten flísový tunel, nad tým som uvažovala, že dám si ho ušiť.

a včera sme boli na poradni: 55cm, 4500g. 😀

a tááák ma bolí od včera hlava, z toho hnusného slnka. 😠

monr
9. sep 2009

no ništ, idem vyvesiť šaty, hodiť šatku do práčky a spať s malou. 😉
pa

laurajana
9. sep 2009

ahojte babuľky...tak náš Mattiasko už chodí od pondelku do škôlky, bol aj plač, ale zdá sa, že je tam rád, včera prvý krát aj spinkal...aj keď mi je bez neho doma smutno, ale aspoň si môžem pri malej čo to porobiť...

naša malá má 5440g - boli sme už aj choručký, no už sme v poriadku, bola to asi nejaká dvojdňová viróza, očkovanie do pliecka už máme jedno za sebou, v piatok nás čaká kontrola na ortopédii...

pekný dník všetkým... a my sme už aj krstili...takže to už je za nami 😀

inneska
9. sep 2009

ahoj mon 🙂 krásne miery 😉 a vody si pila dosť?? ja som včera ani vonku nebola...poviem pravdu, že sa mi nechcelo, ale teraz pôjdem 🙂

tlačím raňajky, a čaká ma prádlo v koši na vyvesenie 🙂

laurajana
9. sep 2009

ahoj inka...ja som včera šla 2x do Nemiec - najvprv cez obed, lebo som si myslela, že ak malý nebude chcieť spinkať v škôlke tak ho vezmem domov, no už bol v postieľke, tak som šla na tretiu po neho a keď som ho videla ako sa sám hrá, tak mi prišlo aj lúto, no musí si zvykať na kolektív, doteraz bol naučený tak so mnou sa hrať, keď tu u nás je nejak bieda o deti v jeho veku, aspoň v škôlke má kamošov aj keď stále reční o Karolínke 😀

lusia_99
9. sep 2009

ahojte babulky ja som uz dosla zo skolky poupratovala byt a chystam sa do svokry po nejake zasoby dnes mam narodeniny bude oslavaaaaa 😀 😀 😀

lada82
9. sep 2009

no jo vlastne, druhe ockovani, TBC mameuz u porodky, ted prvni hexavakcina 😀
bojim, bojim, hlavne na kycle

vse nejlepsi k narozeninam, lusia!

lusia_99
9. sep 2009

vdaka ladi 😉
drzim vam prsty nech sa uz tych kycli zbavite 🙂
ok utekááááááááááám k tej svokre-boooooze jak sa mi nechce....papa

riusik
9. sep 2009

dobre ranko 😵
vsetkym detickam, co dnes oslavuju a aj lus blahozelam 🙂

laurajana: bolo ti luto, ze sa hra sam? to je v poriadku - deti v jeho veku sa sice hraju v kolektive, ale hraju sa same...vsetko chce svoj cas... 😉 bud rada, ze to zvlada takto, ja som dala tomaska od aprila do skolky a boli tam deti, co kazde rano plakali, a to chodili od septembra...

riusik
9. sep 2009

inak, vcera vecer som odtialto zdrhla bez pozdravu, sa ospravedlnujem takto verejne, ale alexandra spustila plac... neviem, co jej bolo, plienka sucha, napapana, pomenila polohy, nic nefungovalo, dala som ju k sebe do postele a ticho, opica jedna 😉 o chvilu uz krochkala spokojnostou az do rana do osmej 🙂

inneska
9. sep 2009

jani...tiež si myslím, že si zvykne..onedlho sa mu ani domov nebude chcieť 😀

lusi...happy biiiiiiiiirthdaaaaaaaaaay to youuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😉 😉

riuš...no mama je mama 😉

lucia32
9. sep 2009

všetko na Eričkovi k 2 mesiačikom.... 😉
Ja idem o chvíľu k ženskej, už máme po šestonedelí...uvidíme čo bude 😝

riusik
9. sep 2009

kraaaasny oslavenec, inn 😉

lucia32
9. sep 2009

lada : malinkej tiež všetko naj k 3 mesiačkom...
lusia....pripájam sa...happy birthday to youuuuuuu 😀

inneska
9. sep 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

a tieto fusačiky dorazili dnes ráno ku nám(od kamošky) tak už môže aj mrznúť 😀 😀

inneska
9. sep 2009

dakujeme za pochvalu a gratulku 😉 😉

lucia32
9. sep 2009

rius ahoj...

lucia32
9. sep 2009

jeee in, ten druhý som mala aj ja ako bábo 😀

lucia32
9. sep 2009

...no ništ, idem dať malú do poriadku...mi spí na rukách...odparkovať ju k svokre a huráááá na kozu...

inneska
9. sep 2009

už kojíme, bo hlad je zlý 😀

lu...šak už nejajý ten rôčik má 🙂

inneska
9. sep 2009

lu príjemné stretnutie u dokiho 😀 😀 pa

lucia32
9. sep 2009

inn...ale tie staré veci sú aspoň kvalita...nie ako dnešné, jednorázovky páperové 😀
No už mám umytý zub, nalakovaný vlas, lesk na perách...idem na to rande 😀
pá...

samayka
9. sep 2009

ahojte mamuškyyyy

vôbec nemám kedy písať... sem tam počítam a všetok svoj zvyšný čas ide pre sýkorku 🙂)))

vychutnávame si každý dník, každu hodinku. strááášne ju luuubiiiim 🙂

už som sa tu raz pýtala, že kolko vám cez deň hajajú drobci... vtedy sýkorka spala vela... teraz máme opačný problém 😀 😀 😀 nespí skoro vôbec... keď zaspí tak v šatke pri venčení hava. v kočári sa jej tiež moc nechce, dá takú pol hodinku - inak vykúka von a rehoce sa na celé kolo. výska a piští fakt ako vrabčie mláďa 😀 😀

ineees - pozerala som si erikov album... vyzeráš nenormálne šťastne a spokojne 😅 😅 zaslúžiš si to.

inneska
9. sep 2009

samy...aj mne erik spí tak 2-3x polhodinka za celý deň...tie 5-10 minútové driemoty ani nepočítam..už ani v kočíku mi nechce tolko spať, chvílu a je hore 🙂 aj ja sa erikovi plne venujem, koníkujem, ked si spokojne ležká, alebo spinká..aj to leží hned vedla mňa, tak ma vidí a ja mu rozprávam, spievam...a do toho koňujem(výhoda jednej izby) 😀

a som moc spokojná a šťastná, aj ked občas si poplačem za paťkom 😔

traktor
9. sep 2009

vsetkym co nieco oslavuju vsetko naj naj naj 😉

jennna
9. sep 2009

ahojky...pridávame sa k denným nespavcom...až na včerajšok, potiahla tri hodiny v kočíku, sice prerušovane na pár sekúnd, ale zalomila zas...bolo to po dvojitej dávke gastrotussu....

túto noc papala dva krát ...o pol druhej a o pol piatej....od vtedy každé dve hodinky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre