Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
11. sep 2009

dobry vecer , len hlasim, ze sme vsetci nejaki utahani, tak sa nocnej smeny nezucastnim. 🤐

lucim
11. sep 2009

brin dalsie muzikalne dieta 🙂

riusik
11. sep 2009

brin: tak ste to zvladli, sikulky 😉 inak, ja som si myslela, ze tu v ba nebudem az za taku atrakciu, ked budem nosit dieta a som... aaale, nech sa pozru, ked nemaju na co ine.... a hudba je fajn, aj my sme vyuzivali. tomas zasa nema rad, ked spievame do toho 😉 asi ma lepsi sluch ako my 😎

brinzulka
11. sep 2009

😀 😀

traktor
11. sep 2009

brin vsetko najlepsie 🙂

brinzulka
11. sep 2009

asi posobim ako nafuknuty balon...ale vazne nemam chut sa vyskierat na kazdeho ..kto sa cuduje, ze babo? chudatko...ci sa zmesti...
Ja moc mensinu nasu nemusim..par krat ma v TT na sidlisku vycapali...ako decko....ale dnes sa taka teta pytala, ze jeho a to ho tam nepomackate pani? - a vazne mi to prislo od nej mile...predavala obliecky ....a tak sa vyskerovala 😀

baby...ja mam onedlho 28 a dnes, ked mam zasa konecne zostrihany vlas a svoje vlastne bez akejkolvek farby-vid svadobna foto...nie moja svadba...tam som nasla SEDIVY vlas..dokelezvaroviec...to co toto? 😀 😀

brinzulka
11. sep 2009

trak-to mi blahozelas k ukoncenemu sestonedeliu? 😀

traktor
11. sep 2009

nie , k prvemu opasku 😀 😀 😀 ...no ked velmi chces aj ku600nedeliu 😀 😀 😝

brinzulka
11. sep 2009

😵 zlata si.... 😀

traktor
11. sep 2009

len uska mam strieborne 😀 😀 😀 😀 , nie vazne tak si ho uzi, a dufam, ze nie si velmi rozrusena a budes dobre spinkat / rozrusena s toho opasku/ 😀 😀

brinzulka
11. sep 2009

vraj v TT na urade zriadili miestnost pre mamulky a deti na prebalovanie a kojenie...pekne od nich

inneska
11. sep 2009

hojte babule 🙂 ja len narýchlo pozdravím..som si u švagrinky sadla k pc, ked už bol pustený 🙂 zrejme je tu lepší vzduch 😀 bo erik mi tu spí ako polienko...spí od 16, s jednou prestávkou 😎

traktor
11. sep 2009

mohli by vsade, je to velka pomoc....

traktor
11. sep 2009

ahoj in, ....sa chce ukazat , ze je vzorne deculo 😀 😀 😀 😉

inneska
11. sep 2009

a pravdepodobne ten vzduch lepší je, bo aj mne sa drieme 😀 😀 idem si spraviť postele a hajde spať 🙂

brinzulka
11. sep 2009

😀 a kde ste to? ja som mimo obraz...len viem ,ze ste sa niekam balili

traktor
11. sep 2009

tak dobru, idem aj ja spat, bo este spadnem pod pc stol od unavy a kto mi mateja nakoji 😀 😀 , tak dobru vsetkym maminam a drobcekom , zajtra som tu jak na koni 😉

brinzulka
11. sep 2009

dobru bambulky

riusik
11. sep 2009

vsetky spite?

riusik
11. sep 2009

tak toto beriem osobne - ked som tu a chcem si pisat, tak nikde nikto 😠 zdedila som po otcovi paranoicke vnimanie javov okolo mojej osoby, takze je to jednoznacne utok na moju osobu, a to teda od vas nie je pekne... idem si poplakat

jennna
12. sep 2009

hojky...kto tu? ta to tam nikoho? ta to tu ja!!!! 😀

brin aj ja idem dnes na jarmok....ale asi s kočíkom....nie som istá, či by to Dianka zvládla v nosítku.....a kočíkom aspoň rozrazím davy!!! 😀

tak ja som včera večer držala do 23tej a na reklame pred filmom som odspala.....a malá pýtala papať pár minút po skončení filmu.....tak som z neho mala prd..... 😝

zmurkaz
12. sep 2009

Tak budíííčekkk dámy!! Vstávame!!!! 😀 😀 😀 😀 Či mám začať plakať od hladu ako dietko? 😀 😀 😀 😀 😀

Tak ja hlásim - že máme obdobie rastu ako vyšité - dieťa len papááááá a spííí - ani sa mi nedá poriadne okúpať - lebo potom reve od únavy ako o ratu, slzy jej tečú prúdom a ja sa na to nemôžem pozerať - tak máme také kúpanie šup-šup!

A vlastne hlásim že žijeme a stááále vás sledujeme 😉 😵 😵 😵 😵 😵
A tešákujem sa do BA na stretnutie - dúfam, že sa nezrušilo!!

Ozaj kočky - otázka do pléna - pozerali ste už niektorá beháky?

zmurkaz
12. sep 2009

Ahooooj Jen! Sme sa asi prihlásili narovnako 😵 😵 😵

zmurkaz
12. sep 2009

Jen - neviem či som sa strafila, ale vy ste tuším tiež museli vynechať mlieko... malá nemohla kakať... Ako ste na tom?

brinzulka
12. sep 2009

sevaste...behaky nie...ani nebudeme...
mne zasa v kociku vydrzi pol hodinu..v nositku na ´prsku a pri srdiecku aj 3hodky...

jennna
12. sep 2009

čauky zuzi......všetky detičky nám papkajú vo veľkom ako pozerám..... 🙂

akurát, že tá naša cez deň pospí pomenej......

behákmi myslíš pavúky.....???

jennna
12. sep 2009

brin...a máš šatku či manducu...asi manducu, že....???

brinzulka
12. sep 2009

Marie...vsetko najlepsie....najsmakrajsie.....veeeeeeela spanku a pohody
zmurk...ja som chcela ist zasa na jarmok...na jedine pesi a na tajnaka

jennna
12. sep 2009

idem sa venovať....cmučkám vás

brinzulka
12. sep 2009

hej manducu...a uz ide aj zimne oblesko na nu...lebo vonku v kociku by sme tak na pol hodku sli 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre