Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

riusik
13. sep 2009

lu: aj moja alexandra dnes tazko zaspavala, bola taka nepokojna... uz v postielke a stale si pomrnkavala... dve-tri minutky ticho a potom taky nespokojny zvuk a zasa ticho.vzdy som ku nej prisla, pohladkala, az nakoniec zaspala.

lucim
13. sep 2009

traky hezkeeeee, disney tvoj oblubeny 🙂
rius 😀

traktor
13. sep 2009

a este puncosky pasikave biele s hnedym s tigrikom aby ladil ktricku a ciapke 😀 ...a potom muz sapyta ze skadial ma tolko veci ked len sedim doma 😀 , ale uz nikde nekukam.. 😉

riusik
13. sep 2009

trak: to vsetko, co si tu hodila ides kupit? 😀 😎

beruska113
13. sep 2009

Baby má dve otázky?
Jak stíhate koníkovať. Ja keď sem večer sadnem, tak sa neviem odlepiť a potom nič nespravím, ečteže je muž na nočnej. Som dnes nohy chcela oholiť , ale asi to počká do vianoc.
No a druhá otázka, neviete či teraz je v časáku mamaaja nejaký darček pri objednaní, lebo sa už chystám 100 rokov.

inneska
13. sep 2009

traky....parádne vecičky 😉 a tá plienka ocikaná...ked ti dieťa plače a nevieš čo s ním, tak skúsiť aj toto, ver tomu 😉

lu...tak asi je z toho nachladnutia taký mrzutý 😒

riuš....ahoj 😉

beruš...tak za tú 100ku sa môžeš rozšupnúť a nakúpiť pre lukiho 😉

traktor
13. sep 2009

ano mam vsetko zarezervovane, nico som vyplatila uz vcera a nieco az zajtra bo sa mi minuli korunky 😀

beruska113
13. sep 2009

innes,
100 bude na nosič asi. Skúsim liliputi požičať.

traktor
13. sep 2009

naco holit, az po vianociach, na vianoce budes mat velke chlpy mozes si ichozdobit,,usetris na stromceku / a ma to aj druhu vyhodu, nemusis nikde chodit,a nic robit , budu ta obskakovat, bo by si si rozbila gule 😀 😀 😀

traktor
13. sep 2009

in my mama iny problem, nas matej vobec neplace, este sme ho nepoculi tak normalneplakat ako zvyknu babetkaa- mam ich 4 ale toto som este nikde a u nikoho nevidela, matej sa zobudi,a sam si mrmle v postielke...vobec neplace a to ani pri brani krvi neplakal sa sestricka normalne cudoval,on to prespal

inneska
13. sep 2009

beruš...stíham tak, že mám stále zapnuté pc, na stolíku pri posteli a erik je na tej posteli, teda konujem, aj sa venujem erikovi 🙂 a k predplatnému teraz v septembri dávajú platový pohárik s tanierikom s disney postavičkou a hudobné CD 🙂

traktor
13. sep 2009

napisala som problem, ale to nie je problem to je radost, asi mu nic nechyba a je spokojne a usmievave babo

susy
13. sep 2009

traktor 😀 😀 😀

včera sme mali 11 týždnov a rovných 7 kíl 😵

beruska113
13. sep 2009

Jéééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééj 😀 inees,
a pekný riadik? Dúfam , že nie ružový. No tak to už klikám. 😀

inneska
13. sep 2009

traky...tak to si sa krásne rozšupla, maťko bude fešíííí 😉 možno ani nevie plakať 😀

beruš..ja sa chystám holiť už 2 týždeň, furt som sa k tomu nedostala 😀 hlavne že koníkujem 🙂

traktor
13. sep 2009

susy to ste dobry, co jete haslusky 😀 , matej sa bude zajtra vazit tak uvidime kolko dame

beruska113
13. sep 2009

Traktor 😀 ,
šak ja už pomaly vyzerám jak ten stromček, ešteže sa ochladilo. Kde sú tie časy, keď som sa s bruchom nezohla, otrčila som nôžku a mužích oholil 😀 😀 😀

Susy,
dobrý tučinko 😉 čo papká? Neskutočne krásne foto v pase. Aj ja chcéééééééém-

traktor
13. sep 2009

in hej, hovorim ze uz len suche rozky..... 😀

riusik
13. sep 2009

akosi sa nechytam 😖 idem do postele. dobru babenky a kludnu nvocku, paaa

inneska
13. sep 2009

beruš...príde mi ten riadik viacej dievčenský 😅 a zrejme ti pošlú aký im príde pod ruku, nebude sa dať vybrať 😝

susy..my sme mali v 9t 7100g 😎

traktor
13. sep 2009

😀 to len minam penazky zapredane oblecko po matejovi 😀 , ziadne suche rozky, bo este mi socialka zobere deti a budem musiet zacat robit odznova... 😀

beruska113
13. sep 2009

Inees,
dáme súťaž, kto väčšie chlpiská má? Fúj, už so ticho a asi idem vážne holiť. Do rána stihnem, veď načo spať. No my máme pc v pracovni, tak malého sem prinesiem jedine v kočíku. To jednou rukou usoávam, druhou konujem, ale malý jak vicíti, že zapínam tajne PC, tak je hore a skončila som.

traktor
13. sep 2009

rius dam ti ruku chyt sa 😉

inneska
13. sep 2009

traky...ja tie suché rožky praktizujem, ale naštastie s kakaom 😀 tromfnete aj nás vo váhe?? 😀 😀

susy
13. sep 2009

inn, tuším vedieš.

traktor
13. sep 2009

berus ze nozku? to tak pekne znie, ale kedpozriem na moju a poviem nozka.....tak neviem...zeby shrek 😀 😝

beruska113
13. sep 2009

Traktor,
to som len tak nazvala. Ja sombola čistá Fiona. Ale vážne. Pribrala som 30 kg, mala som 93 a na opuchy som ležala v nemocke. Takže nôžka to teda nebola, ale iný klát to bol. ☹

inneska
13. sep 2009

beruš..to erik zase vie, že aj s mm sme závisláci, tak nás nechá 😀 no možno by som aj v chlpoch tromfla 😀 😀

riuš..zajtra sa chytíš 😉

traky...ja že ti už zajtra príde materská 😀 ...a šak by aj mala prísť, že?? 😵 😵

lucim
13. sep 2009

kociciky, som nejaka utahana, zalahavam aj ja, paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂
len 6x sa vyspime a vidime sa .... nieeee, neprostestujte, ze sa vyspime viac krat,kedze vstavame na kojenie v noci. 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre