Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

jennna
14. sep 2009

traki...a nevieš, či v tescu sú v ponuke aj viackusovo balené bodinká s dlhým rukávom? zúfalo ich zháňam...

inneska
14. sep 2009

traky..šak ten dlhý link hore čo som dala, je na tú bundičku z tohoto bazára na 6-9mesiacov za 3,30€ sa tiež oplatí 🙂

lu...ja by som mala ísť zvesiť to prádlo zo sušiaku, chce sa mi?? jasne že nie 😀 možno bude čoskoro akcia zase, dám vedieť, ak by si ešte nedala inde spraviť 🙂

jennna
14. sep 2009

Dianka je môj malý anjelik...keď po kupkaní zaspí, môžem si odskočiť na didžinu do rána.... 😀

inneska
14. sep 2009

traky..tie foto, musíš si stiahnuť program od nich a cezeň im poslať tie foto, a foto musíš mať upravené tak, aby to im vyhovovalo..zlvádla by si?? je to také na dlhšie 🙂

traktor
14. sep 2009

len s kratkym mali, alebo po jednom kuse, aj ja som chcela, ale mozno este vylozia, ako som pisala, akurat dokladali...

jennna
14. sep 2009

už sa tešíte na stretávku....lucim a ineska??? a nebudem vám chýbať??? 😀

inneska
14. sep 2009

traky, ty si nedáš pokoj 😀

jennka 😵 ahoooj 🙂

jennna
14. sep 2009

traki...veď to...že len s krátkym majú...aj ja sa zajtra chystám do tesca, tak hádam už konečne na stý krát natrafím......

traktor
14. sep 2009

in hej, som kukla je to podobne ako mame my a aj ta velkost....a take male babo este vecicky neznici, tak nevahaj a tu stovku co ti zvysi, tak to si urob radost, si nieco kup.....zeby ponozky...... 😀

inneska
14. sep 2009

jennka...ja na 90% nejdem, tak mne budú chýbať a snád aj ja im, ak to nevýjde 😅

traktor
14. sep 2009

tak co keby ste sa nestretli vsetky, aby nebolo luto, zapneme si kamerky a stretneme sa tak.... 😀 😝

jennna
14. sep 2009

mám výsledky z citologie, že 2-3....chcú ma poslať na konizáciu....ale, keďže sa mi to troška polepšilo, chcela by som operáciu oddialiť...čo myslíte????

traktor
14. sep 2009

co predam , aby som sa prestahovala blizsie, aby som sa aj ja mohla stretnut....potom sa vratim nazad..... 😀 😀

traktor
14. sep 2009

ked sa polepsilo, pockala by som,ale ja som zbabelec , v takych veciach...

jennna
14. sep 2009

traki...objednaj si kuriera...alebo prenájmi mini-bus...a dobehni.....príde to na menej.... chi.. 😀
a ak zajednáš kuriera na mini-buse....zastav sa cestou v BB...plííííííííííííííííííííííííííííííííííííísssssssssssssssssssss... 😀

traktor
14. sep 2009

a co hovorite na tu hrazdu je to vela abo dobre? som predala obciankam kocik tak by bol hriech neminut tie peniazky, kedma uz tie ocka zradili, ze? 😀

jennna
14. sep 2009

vieš traki....nedokážem si predstaviť, nechať maličkú samú čo i len na pol dňa, už len pri tej predstave sa mi tisnú slzy do očí....musela by som odsať mliečko...z čoho mám tiež traumu....a tááák....

inneska
14. sep 2009

jennka...a vyjadril sa k tomu doktor, že čo on na to?? ja by som možno tiež počkala,ked sa zlepšilo...tiež by som nešla pod nôž ked by som vyslovene nemusela 🙂

traktor
14. sep 2009

jennn mne netreba 2x hovorit... 😀 😀 😀 moj muz furt hovori, ze so mnou ruca este puberta....somar, ved je to normal v takom mladom veku...nie?

jennna
14. sep 2009

očúvaj traki...tie čižmičky a bundičku mám aj ja...ale v ružovej...sme odkúpili od kamošky....čo má o rok staršiu.... 😀

lucim
14. sep 2009

jenn ani ja som tam nenasla ani body s dlhym rukavom, ani pyzamka, v nasej velkosti ... vraj v H&M maju. mozno pojdem, ked budem na stretku , pobehat aj po obchodoch. drahy sa dnes vyjadril, ze vlastne on nemusi ist so mnou, tak mame casu, kolko chceme.
a to cito, ja neviem, ci sa to ma odkladat, ja by som radsej nie, nech to uz mam za sebou. 🙂

jennna
14. sep 2009

s dokym idem hodiť reč pozajtra....len do telefonu mi bolo povedané, ked som si volala za výsledky, že sa mám prísť dohodnúť na termíne zákroku....

baby, ešte vás idem otravovať.....posledný týždeň mám pocit v bruchu akoby na menzes.... žeby poslíčkovia.. 😀 😀 😀

inneska
14. sep 2009

jenka..z toho dovodu by som asi nešla...odísť od malého, a ked kojím...ked tak by som počkala, kým dokojím a potom 🙂

traky...aj by mohla byť tá cena 🙂 zatial som nepozerala, po čom sú hrazdičky, ale ked si to ty našla, tak to bude asi dobrá kúpa 😉

traktor
14. sep 2009

jennn tak to si ani ja neviem predstavit...som preto aj tak dlho odkladala tu kontrolu po 600nedeli. som sa bala, ze co ked...ale vsetko je ok...ja som s matejom furt, ani na chvilku nie je bezomna...stale ho kontrolujem...kedt ak vela spi...a este je vo mne to s tehu...ten zly test...ma to mata, aj ked je to ok...viem som strasna...ale lubim ho veeeeeeeeeeeeelmi, to preto 😉

inneska
14. sep 2009

jenn 😀 😀 oneskorený posli 😀 😀 snád ti dá ešte telíčko oddýchnuť od vložiek 😉

lucim
14. sep 2009

jenn stretko, stale cakam, ze sa vyjadris, ze si uz davno nebola na vylete a prides. 😀 (som navrhovala, ze sa stretnite aj na strede aj vychode, ale nezorga 😀 nizovali ste sa.. 😒 .)

traktor
14. sep 2009

jennn nesmej sa co ked fakt 😀 😀 😀 😀 😀

jennna
14. sep 2009

lucim....pred mesiacom mali krásne pyžamká, aj froté aj disney...a ja ťapa som nekúpila....ked som prišla po dvoch dňoch,, už nebolo po nich ani chýru ani slychu...už nebudem čakať...nabudúce...ale ako viem, ako naschvál...ked kúpim niečo na čo natrafím....tak to o týždeň bude v akcii zlacnené... 😠

a uvidím ako sa vyjadrí doktor...dám na neho.... 😝

traktor
14. sep 2009

ja to berem, skocte si na vychod, chcem vas tu, ked s vami som tu najviac....fuuu taky je zivot, nemozem mat vsetko...ze sivas adoptujem, ci co? 😉

lucim
14. sep 2009

inak, my dnes v podstate cakame, ze okolo 21 maly vstane a bude mozno tutumutu a maly furt chrniiiiiiiiiiii 😲 😠 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre