Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
16. sep 2009

leni aj u nas je v kazdom tescu iny tovar, a co je zaujimave, jedno tesco uz akcie ma a druhe este predava za normal ceny 😅

inneska
16. sep 2009

ešteže my máme len jedno tesco 😀 ale ýber nestojí za moc...uvidím čo bude teraz, čo podokladajú...či si budem pochvalovať, alebo nadávať 😀

inneska
16. sep 2009

výber 😀 😀

inneska
16. sep 2009

traky, inak som už aj ja kúpila tú bundičku modrú 🙂 z bazáriku za 3,3€ 🙂

malka18
16. sep 2009

čauky:tak sme boli vonku..teraz sme sa napapali a zase chrunime 😀 no a inak ked bola reč o váhe noooooo zajtra poradna tak uvidím ale určite cez 6kg...tak aj my sme veliký 😀 😀 nevadííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí 😵

malka18
16. sep 2009

no a inak k tým tescam no tu v Kolíne nič moc ale dá sa nakúpiť vždy sa snažím niečo vybrať,ale viem že na slovensku tam kde som bývala tak tam majú výýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýber veliký

traktor
16. sep 2009

matej ...dnes...7 kg....61 cm...bez komentara.... 😀 😀 😀

traktor
16. sep 2009

in tak bede erik frajer, za tu cenu sa to fakt opati 😉

traktor
16. sep 2009

bude 😀

malka18
16. sep 2009

trak...a všetky detičky ti takto priberali?

inneska
16. sep 2009

možno aj bede 😀 😀 nás dobiehate s váhou 😉

inneska
16. sep 2009

musím zoberať erika na ruky a popestovať, mrnká mi za chrbátom 😅

traktor
16. sep 2009

nie...tak kilo za mesiac a potom si veeeeelmi dlho drzali svoju vahu 12 kg...a teraz su take suchotinky / ale jestim davam 😀 / u mateja to bude tym ze je taky spavy, kludny....ostatne detiboli viacej akcne... 😀 , a matej mal aj najmensiu porodnu ahu znich / 3200g , po prepusteni domou3100g/, tak sa tosnazi dohnat 😀

traktor
16. sep 2009

vahu 😀

traktor
16. sep 2009

in zober ho, kym este vladzes... 😀 😀 😀

malka18
16. sep 2009

na nás sa to tiež dobre lepí ale asik aj preto bo sme na umelej...ale čo hlavne že sme oki 😀

malka18
16. sep 2009

prdkáme,grgáme,kakáme...

traktor
16. sep 2009

babetka na umelej priberaju viac / simonka mi bola od 4 mesiaca, som nevedela este ako kojit a tak.../ ale co tam potom,hlavne ze su zdravy, pevny...a ze im chuti 😉

malka18
16. sep 2009

tak tak pravdu máš...hlavne že su zdravý a chutí im

traktor
16. sep 2009

a o chvilocku zacnu lozit, budeme za nimi utekat co nam sily budu stacit 😀 , tak budu mat super postavicky deti aj ich mamicky 😉

inneska
16. sep 2009

tak si odgrgol, najedol sa, zdriemol 5 minút a zase mrnká 🙄 neviem čo mu je...aj včera bol takýto ☹

traktor
16. sep 2009

a kakal , prdkal...?

inneska
16. sep 2009

priebežne prdká, aj kakal....chce byť na rukách..doteraz sa usmieval, položila som ho a už mrnčí 😅

traktor
16. sep 2009

tak sa chce len tulkat, ak je pri tom spokojny, tak ho nic neboli, len chce citit teba 😵

traktor
16. sep 2009

tak to bude mamina cicina uz od malicka 😉

josifek
16. sep 2009

tak tady máte tu naší ukecanou Karamelku

https://www.youtube.com/watch?v=Rw-1SuE9htM

😵 😵 😵 😵 😵

adka12
autor
16. sep 2009

Ahojte kočky, konečne som sa aj ja sem dostala.
My ideme na poradnu až 6.10., lebo doktorka má dovolenku. Inak malá váži 5200gr., dnes som ju vážila a to nemá ešte ani 3 mesiace. Keď si predstavím, že z pôrodnice odchádzala s 2140gramami, tak by som neverila, že si to tak rýchlo dobehne papkáč malý 😀
A vy ste na tom ako s váhou po pôrode? Ja mám stále navyše 6kg a nie a nie sa ich striasť. A to ani riadne nejem, dnes prvé jedlo o 12-tej, lebo malá mi cez deň nejak nedovolí 😠
Inak zajtra asi aj ja nabehnem do tesca, ste ma navnadili 😀 😀 😀

raona
16. sep 2009

adka, ja uz obleciem svoje veci, co som nosila pred tehu.. 😉 😉
tak sa vytesujem uz len troska brusko zhodit a bude to ok.. tusim nejake dve kilecka este dole a som na povodnej vahe..
a mala vazila pred tyzdnom 4670g a dneska mame dva mesiace

inneska
16. sep 2009

erik spí...okúpal sa, vypil probio, ani nejedol, dala cumel, pohladkala a zaspal...a spí ako polienko..zrejme bol celý čas unavený a nevedel zaspať 🙂 ale už spí a je dobre 🙂

josi..karamelka je zlatunká kecalka 😀

adka...tak aj saška je riadny macko 🙂 ja mám 5 kg tehotenských a nechcú ísť dole 😠 ale nevadí mi to, som šťastná 😵
ja som chcela najradšej ešte dnes do tesca, ale tak sa mi nechcelo 😅 zajtra k dokimu ideme, možno poobede sa zastavím, alebo potom v piatok 🙂 tescomaniačkyyyy 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre