Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
16. sep 2009

kosti vedia bezat, napr. ked ich drzi beziaci pes v papulke 😝 a net vie tiez vykonavat pohyb, ked je mobilny, len si neviem predstavit beh s notebookom 😀

inneska
16. sep 2009

ked sa chce, tak ide všetko 🙂 aj bežať s noťasom 😀

traktor
16. sep 2009

in ja som velmi rada, ze som tu na kona zabludila, a nasla tu takych skvelych ludi s tebou nacele 😉 + lucim, majka, rei, samy, josi, jennn,....leni...a vsetky proste 😀

babyzuzana
16. sep 2009

cafteeeeeee

traktor
16. sep 2009

beziaci pes v papulke 😀 😀 😀 to mna uz teraz vnoci nenapadlo, vidis... 😀 😀

traktor
16. sep 2009

caff, tuto vecer nejak oziva, co?azepreco tu cez den nikto nieje, dospavame 😀

babyzuzana
16. sep 2009

mne uspava mamina davidka tak sa vam uz mozem venovat

traktor
16. sep 2009

tak to si si dobre zariadila 😉

babyzuzana
16. sep 2009

aale prosim ta, odkedy mam maleho som spala cez den len 2x a 2x ma z toho chytila migrena, lebo som sa vytrhla tym poobednym spankom z mojho "rezimu" tak uz to radsej neskusam 😀

lucim
16. sep 2009

zuzzziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii som na teba myslela, ze sa ti asi ulavi odlahci, ked si u vasich, ze ich zdravime 🙂

traky 😵 aj my ta mame rady. 😵

traktor
16. sep 2009

baby zdrhli, lucim skusa ci kosti bezia a in bezi s notasom a nejak sa jej pritom nedari pisat...chce to len trening , in.. 😀

babyzuzana
16. sep 2009

a moje dieta je ocividne po mne pretoze skoro kazdy den zaspavame po kupani cca o 11. ak skor je to vynimka... 😖 ☹ ☹

traktor
16. sep 2009

mozno ho tym kupanim preberies,skus kupanie presunut na skorsie..

traktor
16. sep 2009

in este stlebezi.......ta ma vydrz... 😀 😀

lucim
16. sep 2009

zuzi ocuj, mne sa matko zmenil nedavno k lepsiemu klop klop klop, myslim ze aj davidka to caka 😉

traky 😀

juj, zase by som mlsala ..... 😒

traktor
16. sep 2009

stale bezi - dnes mi tie pismenka nejak skacu 😀

babyzuzana
16. sep 2009

luciiiii si pokladik 😵 dakujem, je to super ked mi ho ponosi mamina
ale tie nase haaaaaaaaaaaadky...............
ja som najmuuudrejsia na svete a ona odchovala tri deti.......... 😀 😀 😀 no najdi stred! 😅

inneska
16. sep 2009

traky 😀 😀 aj my ťa lúbime 😉

ja som si čítala tému Odmietnutie očkovanie...či dať či nedať 😕

traktor
16. sep 2009

lucim, to sa blizia tie 3 mesiace, som hovorila, ze vtedy sa dieta meni 😉 , odskusane na mojich 3

babyzuzana
16. sep 2009

traktor: kupem standardne okolo 7

inneska
16. sep 2009

zuzi....čaaaf 🙂 taká pomoc od mamy je na nezaplatenie 😉 aj ked sa povadíte, aspoň sa nenudíte 😀

traktor
16. sep 2009

ja davam to co je povinne, som sa o tom dnes bavila s dokynou, tak hovorila, ze to staci, ze ine by teraz nedavala, ...

traktor
16. sep 2009

kazdy den kupes? ak vynechas aj vtedy ti ide az tak neskoro spinkat?

babyzuzana
16. sep 2009

traktor: jojo, presne to mi mamina hovori, ze my (ako jej deti) sme po troch mesiacoch vsetci prespali noc
cakaaaam na ten zazrak

inneska
16. sep 2009

no neviem či sa mne nemení erik k horšiemu 🙄

zuzi..a keby si kúpala už o 15h?? 😅

lucim
16. sep 2009

inn radsej si najdi v nasej teme historiu , ked sa rei nadherne odborne rozculovala nad pseudovedeckym clankom o neockovani. mna, keby som vahala, by presvedcila, ze urcite ano. 🙂

zuzi to musi byt u vas talianska rodinka, este aj s vrestiacim deckom 😀 ale stred sa vzdy najde, len je nejaky posuvny 😝

traktor
16. sep 2009

in to ta len velmi lubi, tulka sa k tebe...neboj jeho to prejde v puberte, najde si nejaku inu na tulkanie... 😀 😀

inneska
16. sep 2009

keby človek vedel čo je najsamlepšie pre to dieťa 😒 či sú tie očkovania až také svinstvo a sú úplne zbytočné 🙄

traktor
16. sep 2009

zuzi, no nebolo to take zle , ta hadka, kedta pustila k pc, 😀 😀 ...nie, no ono je toniekedy tazke, hlavne ked sa povie, ja som uz vychovala....nech si kazdy vychova sam, sam sa pouci na svojich chybach a aj uspechoch..

babyzuzana
16. sep 2009

traki kupem kazdy den, parkrat som vynechala a bolo to to iste, hovorim su aj svetle dni ked zaspi o 9, ale to je vynimka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre