Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

adka12
autor
22. sep 2009

Ahojte, naša Alex má dnes už 3 mesiačiky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

josifek
22. sep 2009

ahojjky Adko malé vše nej a hlavně velký usměv
a ten panthenol jsem nesehnala ale v jedné lékarně slíbili že se může objednat tak pak dám zprávičku 😉

lucim
22. sep 2009

adka, alex zelame k stvrtrociku vsetko naaaaaj 🙂

mne matko este spinka, co bude skoro vstavat, ked vecer zuroval. 😉

reilyy
22. sep 2009

inac vinea je to iste co top topic, nie?z hroznovej stavy

reilyy
22. sep 2009

http://tvnoviny.sk/spravy/domace/neplnolete-bud...

😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 a je to tu

josifek
22. sep 2009

😖 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😖 🙄 kam ten svět spěje 😔 😔 😔 😔 😔 Reily myslíš že je top topik to samé jo jen je to bublinkované ☹

reilyy
22. sep 2009

inac, volala som dr.ze maly kaka zelenu stolicu tak vraj su to len chemicke reakcie, ze si to nemam vsimat 😕 tak si nevsimam 😝

reilyy
22. sep 2009

josi je to to iste, ale aj vinea je bublinkovana, vraj je dostat aj nebublinkovanu ale nemyslim ze je az tak rozsirena....ja som kupovala top topic a nechala vyfucat bublinky v pohari 🙂

josifek
22. sep 2009

🙂 🙂 🙂 🙂 to je fajn Reily že je to v pohodě a že je Peťulka v pohodě 🙂

josifek
22. sep 2009

no zkusíme já mám hrozno moc ráda a vineu také . koupíme top topik a uvidíme 🙂 Mléka je dost ale co kdyby 😀 4lověk musí být připravený 😀

reilyy
22. sep 2009

🙂 vinea je trosku lepsia, musim uznat, ale top topic je tiez fajn 😉 a kukam ze maju nove produkty, ze top topic EGO, afrodiziakum pre muzov, top topic FREEDOM s vytazkom z konopiii a top topic MIND s vytazkom z bieleho caju

reilyy
22. sep 2009

a ze top topic freedom posobi na citlivych ludi veselo 😀 kokso, marisku vypijem 😅

reilyy
22. sep 2009

skusim ci sa drobec bude po nom rehotat 🙂

josifek
22. sep 2009

reily také juknu 😀

laurajana
22. sep 2009

Ďakujem babule za radu k menzesu pri kojení...

reily máme sa fajn, malá rastie, malý nám je často chorý ako nastúpil do škôlky tak bojujeme... 😉

reilyy
22. sep 2009

no, skolka to isti....myslim choroby....to je normalka ze je furt chory...ale aspon ze sa mu tam paci 🙂

traktor
22. sep 2009

ahojte takze zas...vsetkym co nieco oslavuju vsetkoooo najlepsieeeeeeeeeee 🙂 ...a len jeden dodatok k mrcham...kto ich uz ma a ma nepokojne babo / alebo odmieta prsnik..../tak je to preto,mrchy menia chut mliecka...verim ze ja ich dostanem az ked prestanem kojit/ zeby som kojila do menopauzy 😀 😀

laurajana
22. sep 2009

reily páči...len on je taký jedlík, polievka a mliečne výrobky, ale ovocie a zelenina ho bije...preto je tá imunita taká aká je...neviem už čo mám robiť aby začal jesť, v roku pekne papal všetko a potom akoby udrel hrom... 😢

jaaaaaaaaaaj aj ja som slávila o víkendu..fuj okrúhliny...ako na potvoru darček-menzes 😀

traktor
22. sep 2009

laury takze aj ja mam ocakavat ked budem oslavovat takyto darcek...aj lucim ho tiez dostala na narodky... 😀 😀 😀

laurajana
22. sep 2009

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaj nádhera, čo sa to deje táto doba krámy na narodky 😀 😀 😝

laurajana
22. sep 2009

ľudia prádlo čaká v práčke, nemôžem odísť, Matti nechce spať, Laurinka tiež nie a nechať ich spolu nehrozí, keďže sme v podkroví a to potrebuje ísť až na dvor...no teda,fuška...počkať, aby pospali, iné mi neostáva 🙄 😉

traktor
22. sep 2009

ja neviem kedy mam narodky.....ja si to nepametam....narodila som sa vobec? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

laurajana
22. sep 2009

ooo traky to je deťmi? 😉

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

inak baby kedy môžem malej vymeniť naušničky z nastrelených za tie čo sme jej kupkali? Lebo jej to nehnisá, nastrelené máme od piatku minulého, ale neviem, či je to už zarastené?!

traktor
22. sep 2009

nie to šaaalim mrchy aby ku nam netrafili 😀 😀 😀 😀 😀

traktor
22. sep 2009

lauri mozes len ich namoc na 24 hodin do liehu 😉

traktor
22. sep 2009

fotky som si odkukla hned ako si ich dala, ja ta sledujem 😀 😀

traktor
22. sep 2009

mas krasne deti 😵 😵 😵

malka18
22. sep 2009

asi zošediviem..to moje dite nece jesť... ☹

laurajana
22. sep 2009

traky ďakujeme za pochvalu...zvládla som vyvesiť prádlo, malú šup do autosedačky a so mnou šla...v rámci toho som aj pozbierala orechy, padajú ako divé a nemá ich kto zbierať, orech jak dom brr 😀 a Matti spinká jupíííííííííí konečne, idem uvariť polievočku... 😉

lucia32
22. sep 2009

hojky...tak na krčnom všetko v poráááádku, ako bandurky v riadku 😀 , výter bude na druhý pondelok, asi...
A najnovšia novina, zajtra už zarezávam na pracovisku...och krásne zlaté časy na materskej...ale budem sa prestriedavať s brigádnicami 😀 , tak tam nebudem čučať každý deň 😝 ...a zrejme tým utrpí aj moje kojo, kedže to nie je žiadna sláva, mám mať v zálohe Nutrilon a zachraňovať najhoršie...nemôžem nechať revať Nataly u babky...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre