Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

reilyy
23. sep 2009

malka, je mozne ze pru kupani sa to rozmoci, praskne a hnis vyjde sam von, vtedy to len prekryt sterilnou gazou a 2 dni nenamacat do vody

jennna
23. sep 2009

malka....viem, že ked je to zahnisané...tak by bolo dobré ten hnis z tade vytlačiť...skoč za doktorkou, nech jej to urobí...lebo kým to z tade nedostaneš, tak jej to tam bude hnisať dalej....ale pozor..bude plač...
inak vás očkovať nebudú....
nezanedbaj to, aby z toho hnisu nedostala dáku infekciu...

josifek
23. sep 2009

Jennka krásná i s koníkem 😉

reilyy
23. sep 2009

a ked si trufas, tak sterilnou ihlou len prederavit ten vredik a nechat vytiect hnis, nevytlacat

leniccka
23. sep 2009

malka my sme to po kupani cistili liehom, chrasta vzdy odpadla, hnis vytiekol a lieh to cele vydezinfikoval... mala trosku spiskla ale po 5 sekundach bolo dobre 🙂

leniccka
23. sep 2009

jennn mali sme zle vysledky z krvi, pecenovky a pod. tak nas dokina poslala na sono, ci je tam vsetko dobre... a od piatku asi zacneme papkat maltofer - zelezo, bo sme chudokrvne 😒

malka18
23. sep 2009

no baby díky teda za rady..zajtra zavolám dokine a opýtam sa či mám prísť...lebo sa jej to bojím prepichnuť to nemôžem ved ja amatér ☹

jennna
23. sep 2009

nám to dokyna vytlačila....samé to nešlo von....a povedala, žťe to musí ísť von...tak neviem...urob ako myslíš....

josi dík..akurát pozerám na tú fotku...aká je tam maličká...polovica z nej...

teraz sa hrajká v hrazdičke..je to taký rozžipsovateľný krokodíl.....a vo vnútri kadejaké čáry máry..zvieratká, motýliky , kvietočky...super aká je z toho hotová..ešte pred dvoma týždňami jej to skoro nič nehovorilo...teraz sa vykeciava so zvieratkami ako o dušu...

josifek
23. sep 2009

Jennka no jo rostou rychle 😉
Malá také leží na dece a hraje si s hrazdičkou 😀

malka18
23. sep 2009

a ked jej to prederavím sterilnou ihlou vytlačím a potom jej to potriem liehom tak môžem to tak spraviť????

leniccka
23. sep 2009

malka, my to tak ako som pisala robime uz par tyzdnov a teraz uz len chrasticka ostala a stale sa zmensuje... ten hnis sa jej drzal par dni v tej ranke, ale uz je dobre 😉

leniccka
23. sep 2009

tym som chela povedat ze to mozes kludne spravit tak ako si pisala 🙂

malka18
23. sep 2009

dobre ženy tak držte palec..som draheho poslala do mesta po pakšamenty a potom urobíme večer operáciu...potom vám napíšem ako to dopadlo.. 🙂

jennna
23. sep 2009

leni...tak dosť dlho...

my sme včera už absolvovali prvé očkovanie....môžem vám odporučiť preventívne homeopatikum na predchádzanie vedľajších účinkou očkovania ako horúčka, bolesť a opuch...nás to obišlo....
Dianka spinkala celú noc akoby ju ani neočkovali.....

takže to homeopatikum sa volá Thuya occid 9CH...dávajú sa tri granulky večer pred očkovaním rozpustené v 2ml vody....a to istí podvečer po očkovaní...20min pred alebo po jedle....je z toho taká sladká vodička...

tuba stojí asi 2juráše...a vydrží to na celé odbobie očkovania....DOPORUčUJEM!!!

leniccka
23. sep 2009

malka najlepsie po kupani ked je to rozmocene... to nemusis ani prepichovat, len si daj na gazu alebo vatovy tampon lieh a pretri a zide chrasticka sama dole, a hnis sam vytecie, len to par krat pretri 🙂

leniccka
23. sep 2009

jennn, ja som kupila paralen sirup jahodovy, poradila mi to traki... len nemali panadolovy sirup ale lekarnicka povedala ze je to to iste 🙂

malka18
23. sep 2009

leniccka: ale my tam chrastu ešte nemáme...

jennna
23. sep 2009

hej leni...ale ten je, ked už sa vyskytne horúčka, opuch či bolesť...a my sme nemali ani náznak...

leniccka
23. sep 2009

neva, ten vrch sa rozmoci a hnis vytecie... potom sa ti mozno chrasticka spravi

malka18
23. sep 2009

ale aj tak už tam má menej hnisu ako minuly týždeň..

leniccka
23. sep 2009

ked prides domou daj jej preventivne panadol detsky sirup / velmi dobra vec ked ma dieta teplotu, ked ho nieco boli, pri zubkoch.../a namoc si kapesnicky a daj ich na nozky, / nedavaj dole az kym nebudu uz skoro suche resp. su teple ....uvidis ze mala bude ok. zo zaciatku mozno bude protestovat predsa len je to studene ale ked jej to nedas dole zvykne si / podloz pod nu uterak a tym ju prikri / ziadne nohavice/.

toto mi napisala traki tak som sa podla toho zariadila 🙂 sa mi to pozdava

jennna
23. sep 2009

Dianka zaspáva v "džunglovej" hrazdičke...to budú sníčky.... 🙂

leniccka
23. sep 2009

mne piskotka na brusku uz asi dve hodinky 🙂 obcas sa pomrvi a zahmka si 😉

leniccka
23. sep 2009

idem ju preklopit, nech potom spi aj v noci 🙂
a idem papat varenu kukuricu
paaaa

traktor
23. sep 2009

cauky cauky, tak jennn, nielen ked ma teplotu, mozes dat aj preventivne , po ockovani,ak mas pocit ze by dieta mohlo byt chore....ja som to tak robila vzdy a vzdy to pomohlo, u nas ho mam v skrinke stale...to miodporucila dokyna este pri simonke a praktizujem to pri vsetkych detoch....zvladli sme tymockovanie ale aj zubky...vyskusaj 😉

traktor
23. sep 2009

a ja som zas bez dietata, * ukradli* mi ho dievcata, tak mamicka moze konovat 😀 😀 😀 , a viete co? v tescu je70 percentny vypredaj....tak tescomaniacky naaaaaaaaaastup 😀 😀 😀 😀

jennna
23. sep 2009

traki...tak na zúbky ak bude treba využijem....ale to homeopatikum je tiež super.....ak niekto veríte na prírodnú nedicínu, nie na chémiu...

a čo také v tescu je v akcoške????

jennna
23. sep 2009

inak...dnes už celý deň dávam papať z oboch cecíkov....a malá je oveľa kľudnejšia, spinká aj cez deň...a divím sa tomu....nepogrckáva sa tak veľmi.....

jennna
23. sep 2009

ja len dúfam, že sa to upraví tak , že jej bude stačiť jeden cecík....

traktor
23. sep 2009

vybrane druhy oblecka pre deti aj pre nas 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre