Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

leniccka
25. sep 2009

traki to je kolko "trosku"??? 😅 nieco ako stipka alebo kusok????

traktor
25. sep 2009

luci uz je velka uz ti nebude tolko spat ako ked si ju priniesla s porodnice 😀

leniccka
25. sep 2009

s tym chvostikom na hlavicke vyzera ako mala spermia 😉 pardon 😔 hanbim sa

battole
25. sep 2009

lucia: ja sa musim pochvalit...nasa malicka lotinka sa uz viem tak krasne aj sama zahrat. nezaspava hned po jedeni, ale asi az tak hodinku po a vtedy sa krasne zahra. 😉

traktor
25. sep 2009

pol hrste, ked uvidisze jej to robi dobre nabuduce das viac, inac cim viac to varis tym je ta voda hustejsia/ to pre vecsie deti - potom som davala dudlik s vecsou dierkou

traktor
25. sep 2009

no leni 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leniccka
25. sep 2009

traki, nasa mala taku ciapku s tym chvostikom hore a tiez sme jej tak hovorili 🙂

traktor
25. sep 2009

rei si tu? tak ako dopadlo to naparovanie, pomohlo aspon trosku?

malka18
25. sep 2009

batt: taká je aj moja až nato že potom začne mrnkať a šup s nou do zavinky a bud hajdrlať alebo vie aj sama niekedy zaspať plus plienka na hlave..

trak:tak žeby som uvarila ryžovu vodu a to na noc??či ako či čo?

reilyy
25. sep 2009

traky, mne dala mama sunar ked som bola mala a vysypala som sa po nom jak struhanka 😝 proste je to indi vindi, jednemu robi dobre sunar, inemu, beba, a dalsiemu len nutrilon..

a neviem ci ryzovy odvar, bo ryza zapeka, sa pouziva pri hnackach, ovsene vlocky maju vlakninu, pomaha zvlacnovat stolicu ,to hej, moja mama vravela ze segre robila sunar do harmancekoveho odvaru, ze sa lepsie sralo..

malka18
25. sep 2009

a inak stále spíme 😕

traktor
25. sep 2009

malka na noc/ je to hustejsie a babo bude spat ako dudok....a ryzu a ovsene vlocky deticky mozu, ved to davaju aj v nemocke ...ked dieta hnackuje....

battole
25. sep 2009

malka: no nasa uz zaspava skoro stale sama...uz ziadne nosenie na rukach, iba ked boli brusko. Ja sa tak velmi tesim, ze sa to uz dostava do normalu

traktor
25. sep 2009

rei u teba nic neplati, vy ste s petkom vynimka... 😀 😀

reilyy
25. sep 2009

traky 🙂 myslim ze pomohlo, prestal v noci chraptit, boli sme teraz u dr. tak nam to este nelezie na priedusky co som rada, tak som nakupila v lekarni mucosolvan sirup a budeme sa kurirovat 😉

malka18
25. sep 2009

jooj ale my nehnačkujeme tak aby nás nezapieklo 😕 😲

traktor
25. sep 2009

a s ryzou alebo vlockami len na noc...cez den normalne...takze zapcha nehrozi...a kedto striedas.. 😉

reilyy
25. sep 2009

traky, ved to 🙄 u nas nic neplati, ziadne medikamenty, vsetko mame hore nohami 🙄

traktor
25. sep 2009

tak som rada, este ho naparuj, je to dobre bude sa mu dobre dychat... 😉

malka18
25. sep 2009

no ved hadam niečo vyskušame uvidíme... 🙂 😉

leniccka
25. sep 2009

a inac sa pochvalim... vcera som piskotku vecer nacickala a polozila do postielky, strcila sumel do ust a odisla som... dva krat som sa este vratila podat jej cumel a inac spala sama a ja cumela nastojaka telku, ze keby daco tak bezim k nej a ona spalaaaaaaaa ako dudok 🙂 lebo stale som pri nej bola ked zaspavala az pokial nebola uplne tvrda... a to som potom bola aj ja, dakedy skor ako micka...
takze od vcera zaspava piskotka sama a ja kukam vecerne serialy, ktore som nevidela uz 2 mesiace 😀 😀 😀

traktor
25. sep 2009

ono to prejde...o chvilku uz pridu prikrmy a bude len dobre...

traktor
25. sep 2009

rei a vyskusala si uz vsetko ale fakt vsetko vysadit? nic mu nedavaj, pockaj aspon dva dni a uvidis...

traktor
25. sep 2009

leni supeeer, ja uz ani tie serialy poriadne nekukam som vecne na konovi....musim s tym daco urobit....nezaplatim ucet vypnu mi net a bude 😀 😀

reilyy
25. sep 2009

traky, obmedzila som sab simplex a zhorsilo sa mu kolikovanie, takze nic nevysadzujem

leniccka
25. sep 2009

ja som to uz chcela davnejsie spravit ale som sa bala ze bude mala vrestat tak som cakala kym nebude tatik doma aby to nepocul a neutekal hned k nej, no a ona odpadla sama a potichu 😉
lebo uz mi bolo blbe ze som chodila spavat o 20,00 a moj mm chudacik sam v celom byte ostaval na noc 😒
tak teraz uz mozme cokolvek, teda ked skoncia mrchy 😀 😀 😝

malka18
25. sep 2009

ale ved je dobre si pokoňovať ved čo by sme inak robili ked deti hajaju...a kedy sa začína vlastne dokrmovať až od 6 mesiaca?????

leniccka
25. sep 2009

rei ja davam sab iba v noci aby sa tak nepucila... cez den nechs a hybe a prdka 😉

malka18
25. sep 2009

rei: tak to vy furt takto kolikujete no chudáčik Petko ☹

leniccka
25. sep 2009

malka ja keby som nekonovala tak by som mohla navarit, umyt riady, poupratovat, pozhelit... je toho dost co robit... ale kon ma nepustiiiiiiiiii 😀
a na upratovanie sme si uz na 90% nasli slecnu, este pockam ked pride k susede ze ci sa osvedci a bude chodit aj ku nam 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre