Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

asparaguska
27. sep 2009

Reborn babies sú dokonalou napodobeninou naozajstných bábätiek. Dokonale vymodelované vinylové telíčka, realistická farba pokožky, vlásky zo srsti alebo mohéru, pršteky zakončené nechtíkmi a množstvo iných detailov. Môžete si vybrať od najmenších práve narodených bábätiek až po väčšie batoľatá.

ani3012
27. sep 2009

tak to je naozaj sila.Si viem predstaviť tých pedofilov,ako sa ukájajú! blééé
Som rozhodne proti a keby sa deťom niečo stalo,tak určite by som nehľadala takúto náhradu

lucim
27. sep 2009

ideme von, paaaa

nina41
27. sep 2009

Ahojte my sme už okupkany,napapany a spinkame 😵 😵 😵

majkas
27. sep 2009

Rozprávajú sa dvaja novorodenci v pôrodnici. Chlapec sa pozrie na dievčatko a hrdo prehlási:
"Ja som chlapec."
"Ako to vieš?" opýta sa dievčatko a chlapec odpovedá:
"Počkáme, kým odíde sestrička a ukážem ti."
Keď sestrička odíde, chlapec odhrnie deku, vystrčí nohy a povie:
"Pozri, MODRÉ ponožky!"

traktor
27. sep 2009
traktor
27. sep 2009

tak sa krasne dospievalo a tu nikto? haaaaaalloooooooooooooooooo

traktor
27. sep 2009

in drahaaaaaaaaaaaa vraaaaaaaaaat saaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 , nemam s kym kecat

lucim
27. sep 2009

kukuk

lucim
27. sep 2009

traky dobry kocik. 🙂

zmurkaz
27. sep 2009

Ahojte kočky - tak som bola OUT - teda bez PC asi 2 dni! 😠 😠 😠 Mangelík doniesol do domácnosti sople 😠 😠 😠 a tak to máme všetci - aj malá, ktorej to zateká do hrdla a potom do bruška, kde jej to robí ooooobbrooovskúúúúúú šarapatu 😠 😠 😠 😠 . Tak ju idem dať zajtra pre istotu pozrieť dokine, nech nejdem neskoro a nech sa nejako vyhneme antibiotikám. Zatiaľ ale teplotu nemá - z čoho sa vytešujem, len chúďa je celá vyrušená a málo spí - aj to len na mne (keď stojím alebo sedím.... ☹ )
A tu čo nové?

traktor
27. sep 2009

tak len taky obycko, ja mam doma 2 kociky jeden je velmi tazky a druhy je sportovy a nejde do lahu, a som chcela nieco lahke ked pojdem do mesta co aj sama dvihnem do autobusu/* ja rada čumakujem po meste 😀

zmurkaz
27. sep 2009

majka - no ak som správne pochopila tak 😀 😀 😀 😀 😀 😀

traktor
27. sep 2009

zmurka naparuj, sopliky sa uvolnia bude sa jej lepsie dychat 😉 , inac teraz vsade akosi zacala sarapatit chripka...tak hes hes od nas

zmurkaz
27. sep 2009

no celkom fajn kočík za supiš cenu - ak dobre vidím 😅 😅 😅

traktor
27. sep 2009

no ta cena je super, no nekup ho 😀

lucim
27. sep 2009

zmurka to mi je luto, ze ste chorucki vsetci 😨 rychlo nech vas to prejde.

majkas fajn vtipik 😉

traky ja mam sportak az do lahu, ale kedze je to z trojkombinacie, tak je to cele velke ... asi casom kupim aj ja nieco spratnejsie

zmurkaz
27. sep 2009

Traki - ma nestraš že chrípka - toto je bez teploty a nebolí nás telo - teda zatiaľ 😕 😀 😀 😀 . A včera aj dnes som si ja dala večer paralen - mi dosť pomohol - a zdá sa že aj malej.... len to bruško - malinká... neviem jej pomôcť (masírujem, vyprdkám, vykakám, ja pijem fenikláč+kmín+aníz - do nej lejem fenikel.... ale je srandovná - nevie si chytiť fľašu a ťahať z nej 😀 😀 😀 😀 😀 😀 )

zmurkaz
27. sep 2009

a ja som zistila, že my kočík nepotrebujeme 😀 😀 😀 😀 😀 😀 - nám stačí autosedaňa a podvozok k tomu a moja hrejivá náruč 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝

traktor
27. sep 2009

no ten kocik co je tazsi tak ten je tiez do lahu, len ked chcem ist autobusom tak furt dakoho musim vyuzit, bo sama ho nezdvihnem/ hoc zatial som mala stastie na samych ochotnych ludi 😉 / ale aj tak som chcela nieco * do ruky*. my inac chodime vsade autom, ale ja strasne rada sama vypadnem do mesta aa kedze nemam vodicak/ sa nemestim na cest 😀 😀 😀 / tak idem autobusom

traktor
27. sep 2009

zmurka ani my kociku velmi nedame ale sedacka bezi na 100 percent 😀 😀 😀 , tak to chcem zmenit

traktor
27. sep 2009

lucim ta farma sa neda nastavit do slovenciny?

zmurkaz
27. sep 2009

no to aj mňa zaujíma.... o tej farme... 😀 - ale aj tak by som to nestíhalala ☹

- no a myslím, že u nás sa všetko vyrieši v okamihu, keď budeme plnohosnotne sedieť.... najlepšie mi malá spí doma na manželských posteliach 😀 😀 😀 a na prechádzku by sme išli obzerať svet 😉 - teda to by bol plán 😀 😀 😀

lucim
27. sep 2009

u nas kocik funguje ako lezadlo na dvore

traky asi sa tam neda dat slovencina, ale moc tam netreba rozumiet ... comu nerozumies?

zmurky hadaj, kde spi moj maly ... a vcera na navsteve ... ? 🙂

lucim
27. sep 2009

tu sa da lahko prelozit ... len to okopirujes a supnes tam http://translate.google.com/#

babyzuzana
27. sep 2009

ahojte babulky, iba vas chcem pozdravit

lucim
27. sep 2009

cau zuziiiiiiiiiiiiiiiii

babyzuzana
27. sep 2009

cau laska

zmurkaz
27. sep 2009

Ahoj babyzuzana 😉
Lucim 😀 😀 😀 - a včera sme boli u svokry - ktorá má "obrovský" záujem o malú... malá zaspala a ona že nepreložíš ju na rovné do kočíka? 🙄 🙄 🙄 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre