Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zaba2707
12. okt 2009

traky ja sa tomu zatial vyhybam akurat som tam ponachadzala vela byvalych spoluziakov a to sa mi na tom lubi 🙂 pridavam fotocky a hrdo sa pysim s nasim pokladom Filipkom

farmarcit som zatial nezacala a dufam ze tomu este dlllllho odolam

babyzuzana
12. okt 2009

ahojte..
my mame dnes povestne 3 mesiaciky...
ale ak toto ma byt ta zazracna ZMENA, tak neprosim... ☹
David je uplne certisko, snad taky zly este nebol, je hore od 5, nechce spat ani za nic, jedol uz asi 5x ak nie viac, no koniec ☹

inak dnes som mala total flakaci den, pekne sme aj zmokli a tak

traktor
12. okt 2009

nam zabral panadol baby sirup...ridem z ockovania ahned mu ho dam + obklady, a zatial to bolo vzdy super, ziadna teplota, nic...aj nas caka o chvilkuporadna aj s ockovanim...aspon ho trosku budem pocut plakat, kedze on neplace vobec.... 😀 😀 / aj totakypac ze le le a bu...dokopy nic moc

traktor
12. okt 2009

hej in to je tak, to len pojdes budespytat povolenie da ti papier a tot vsjo, neboj nekusne ta...to sa robi vsade...

zaba2707
12. okt 2009

ano innka pocula som uz take ... ale my ideme dat Filipa pokrstit tu v BA a ani jeden z tadialto oficialne nie sme dokonca moj drahy je ateista a dostali sme sa k takemu super fararovi je to Poliak ale velmi podareny .. velmi som mu nevysvetlovala ze nie sme zobrati a zijeme spolu lebo ked som toto povedala jednemu fararovi ked som chcela ist po 5 rokoch na spoved tak mi povedal ze ma nemoze vyspovedat lebo ze zijem v smilstve ... tak inak nasrata som vtedy bola ale neriesila som to a tomuto fararovi som povedala ze som slobodna a on sa dalej nepytal chichi

babyzuzana
12. okt 2009

innes ja som chodila po ten papier dva mesiace..
lebo som si dala trvaly pobyt predtym ako sa David narodil do BA a chcem krstit u nasich v Ruzomberku..
inak pre ten papier som bola konecne v piatok a farar ma poslal do rit. Uplny ignorant, ze on nema uradne hodiny a ze mam prist v case uradnych hodin a pritom videl ako som sa tam ledva dovalila v tej kose, davida som ledva vliekla v autosedacke a on sa nezlutoval! Otras taky farar!

zaba2707
12. okt 2009

a krstit by sme mali 8. novembra hihi

jeeej babyzuz napriek tomu ze je davidko dnes certik vam gratulujeme k trom mesiacikom

inneska
12. okt 2009

žabka....my ešte nemáme dátum na očko, uvidím zajtra, či nám dá 😅 a radšej nefarmárči, lebo robotu budeš mať úplne na buku 😀

zuzi...u nás prvý deň 4.mesiaca...každý deň mi zaspáva okolo pol 10, čo mne zaspával už o 8...takže zatial sa trochu zmenil k horšiemu 🙄

traky....jáj 😀 som skúšala zamienať písmenka, ale nič mi nepasovalo 😀 a ono chýbalo 😝

zaba2707
12. okt 2009

my sme mali vcera hrozne zaspavanie vecer ale dnes uplne krasne napapal sa odgrgol trosku sme pokecali a potom sup do postielky ... par krat som mu musela ist nahodit dudlik ale zabuval a krasne spinka. Dala som ho buvat do toho vaku a je to super vec lebo vie si tam aj kopkat nozickami ked potrebuje a hlavne mu je teplucko ... musim ho v tom pofotit

zaba2707
12. okt 2009

my mame na 5.11. mame to ockovanie a 8.11. ma byt krst dufam ze dovtedy bude maly fit 🙂

traktor
12. okt 2009

no tomu sa hovori.....my mame uzasneho farara, k nemu chodia aj ludia z mesta, tam im nechcu pokrstitdeti ked nie su zobraty, pripadne su rozvedeny...nas farar hovori, ze deti za svojich rodicou nemozu, a kazde pokrsti...my smeisli jeden den za nim opytal sa ze kedy chceme krstit...a o 2 dni sme krstili...bez ceremonii, v klude av pohode....

lucim
12. okt 2009

inn nemam ho ako priatela ...

zuz gratulujeme ktrom mesiacikom. 🙂 uz bude len lepsie, urcite.

zabi ja som dalana neklud viburcol cipky - homeo a ked stupla teplota, tak zase nurofen cipok ... sirup sa mi do neho nedari dostat.

a ja sa vam teda do cirkevnych veci nevyznam, ale pride mi to divne, ze si musia povolovat ... zuzi, vsak ked ty si ruzombercanka, tak kasli na ten papier, od takeho tlka.

zaba2707
12. okt 2009

tak to ma podla mna byt a presne deti za rodicov nemozu ... a my nie sme zobrati preto ze som sa nechcela narychlo vydat len kvoli tomu ze sme otehotneli ... a potrebovali sme peniazky na byt aby sme drobcovi zabezpecili strechu nad hlavou ... svadba raz bude ... zatial nevieme kedy ale hadam aj k tomu sa prepracujeme 😀

traktor
12. okt 2009

tak nam sa matko vobec nemeni/ teda okrem toho ze riadne narastol a pribral 😉 /, furt vecne spi,a spi, a spi...a ja som potom zavisla na PC...tak by som aj brala kebysa zmenil... 😅

traktor
12. okt 2009

a davidkovi vsetko naj najnaj...a nech je uz od zajtra krasne usmievave ale aj spiace babo...dnes ma este narok, nech to riadne oslavi 😀

inneska
12. okt 2009

no teda, to toto stvárajú boží sluhovia??? 😠

ako keby to nebolo jedno kde sa dá dieťa po krstiť...či nie? 😒

zuzi...tak to fakt ti už ten papier mohol dať 😠 no tak to aby som si aj ja pozrela úradné hodiny 🙄 a inak gratulka 😉

žabka..ty smilníčka 😀 😀 ja ked budem mať papier od farara, tak mi švagrinka vybaví dátum 🙂 a možno budeme aj naraz krstiť 😀 😀

traktor
12. okt 2009

no uz mi jedno očko klipka, druhe ho nasleduje...ešte mi hlava spadne na klavesnicu a zajtra nebudem mat ako pisat...neriskujem, idem spat, papa dobru nocku vsetkym...cmuky cmuk... 😀 😵

inneska
12. okt 2009

žabka...veru, bude aj svadba kedy vy chcete 😉

traky, ty bud rada, že je maťko taký aký je 😉

traktor
12. okt 2009

in ja som rada, len vies, vecne kukat na dieta ktore spi...no nic moc...mohol by byt aktivnejsi.... 😉

traktor
12. okt 2009

auz tu niesom chrrrrrrrrrrrrrr 😔

inneska
12. okt 2009

traky...dobrúú noooc 😉

inneska
12. okt 2009

ja viem, ale aj tak ho ľúbiš, že?? 😉

samayka
13. okt 2009

trakýýý ja by som s tebou aspoň na týždeň vymenila... aspoň dospím tie tri mesiace a ty si trošku užiješ 😀 😀 😀

ale nie, nevymenila by som ju ani za sto koní. dnes v noci bola celkom fajn, len o 3,4 a 5 bola hore ale podarilo sa mi ju vždy tak do 5 minút uondať nazad do hajan 😀 😀 no a od šiestej sme hore 😀 teraz debatuje s tatinkom, kým odíde do práce

a ozaj že dobréééé ráááánoooo

samayka
13. okt 2009

a o farároch a krstení viem tiež svoje... ako môj drahý slušne hovorí - sú to Lojzovia...

traktor
13. okt 2009

dobre ranko...tak in na tvoju otazku -luuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuubim ho 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

traktor
13. okt 2009

tak to som trosku pokaslala, prepacte 😅 , ale pre lasku sa trpi.... 😀 , juuuuj a u nas je mrcha pocasie, strasne ale straaaaaaaaaaaaasne fuka a do toho leje...hotova katastrofa...

inneska
13. okt 2009

bréé rááničko 🙂

a druhý krát sme prespali celú noc 😎 spinkali sme do 7 🙂

trakyyy...no si tomu dala 😀 😀 😀

tak šup šup na druhú stranku sa prepísať 😀

inneska
13. okt 2009

samy, pre tie detičky si to odtrpíme 🙂nech sú akékolvek...

traky...u nás dnes neprší(našťastie), ale iba fučí..včera sa snád vypršalo dosť...dnes musím na tú poradňu ísť 🙂

inneska
13. okt 2009

rýchlo niekto píšte nech sme odtialto preč 😀

malka18
13. okt 2009

to čo tu za aký bordel

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre