Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

josifek
15. okt 2009

Teda Reily Petřík to zvládá suprově 😵 😵 😵 😵
U nás jen sněží a prší dohromadya zima asi je ale my venku nebyli,ale odpoledne na chvilku budu muset bléééééé asnad přestane alespoň sněžit

traktor
15. okt 2009

ahojte u nas prsi a je hnusneeee....fuj fuj fuj

traktor
15. okt 2009

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1417249, aj som sa normalne že zlakla 😀 😅

josifek
15. okt 2009

Trakyy to je za trest pro zlobivé děti 😀 😀 😀 😀 😀

reilyy
15. okt 2009

inn, vcera som dala nurofen ked sa mi zdala hlavka horuca, nechcela som ho trapit rozbalovanim a strkanim tepllomera do zadocku.na nozkach nemal do vecera ani naznak vpichu, zacervenanie az dnes rano.tak som dala obkladiky

josifek
15. okt 2009

Reilly já mám takový malý teploměrek za 30 kč je na čelíčko, jen přiložíš a chvilku podržíš a ono se ti orientačně ukáže teplota dítěte 😉
http://vybereme.cz/r/teplomer-celovy

traktor
15. okt 2009

josi aj ja mam taky isty... 🙂 a potom este jeden, to bol ku kozmetike bubchen v tej miny tasticke 😉

josifek
15. okt 2009

Traky je moc fajn na orientační měření 😀

reilyy
15. okt 2009

🙂 na orientacne heeeej, ale ja scem presne 😉 teraz je uz novy teplomer, len sa dotknes nim cela a za sekundu ti ukaze teplotu

josifek
15. okt 2009

Reily my máme v šuplíku ušní ale není zatím moc přesný malá ma malinké ouška, ale jinak je moc fajn.Jinak do zadečku digitální rychlo teploměr 😀

lucia32
15. okt 2009

aj ja som tu....
Baby, ktoré máte zvlhčovač vzduchu, písnite mi do IP, aký a ako ste s ním spokojné...vďaka

riusik
15. okt 2009

v porodnici mali taky, ze sa ani dotknut nemuseli..... rei, ty ako dr chces asi take nejake delo, co? 😀

inak dobre ranko prajem 😵

alexandra ma soplik. ja neviem, co mam robit, napriek tomu, ze mam uz jedno dieta, s tymto skusenost nemam. tomas mal prvy soplik, ked nastupil do skolky.... idem vytiahnut tu odsavacku na vysavac. naozaj jej tym neublizim??

josifek
15. okt 2009

Riusko ta odsavačka je suprovní doporučuji 😵 😵

reilyy
15. okt 2009

http://tvnoviny.sk/zeny/top-tema/desive-america...

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ a este na tom aj zaraba, svina jedna

mifinka
15. okt 2009

Krásné dopoledne kočky a kotata..
bože mě z toho počasí klepne.. A já bych tááák potřebovala vypadnout ☹ už na mě doma všechno padá, třeba hlavu provětrat ale včera jsem i přes čepici, šálu, rukavice, zimní boty i bundu tak vymrzla, že se mi tam vůbec nechce. To je naprd. Bud at je pořádná zima a nebo zas babí léto. Ten nahoře nám dává pěkně zabrat 😠

riusik
15. okt 2009

josi: nemusim sa teda bat? normalne na vysavac, asi na najslabsie, vsak? tak nejak tazko dycha, idem jej teda skusit odsat...inak je pokojna ako stale... a dava sa nieco do nosteka takym malinkym detom?

reilyy
15. okt 2009

rius, neublizis, len vedelo smrkaj, v tej odsavacke je diera ktora reguluje silu odsavania 😉 nakvapkaj libenar do nosteka a vysaj vysavacovou odsavackou, my sme takto fungovali 2 tyzdne, n icoho sa neboj

reilyy
15. okt 2009

a kludne daj na plny vykon vysavac, ja to tak robim...maly najprv protestuje, obcas sa pritom zakucka ale po vypnuti sa furt z toho rehni 🙂

mifinka
15. okt 2009

riusik, já jsem nněkde dostala nosní kapky libenar pro děti od 0 měsíců, je to v ampulkách a když se Vojtíškovi jednou hýbali snoplíky v nose tak jsem 2x´kapla a byl klid..

josifek
15. okt 2009

Reilly já jsem s ní také spokojená i když malá rýmu nemá tak ji občas nosík pročistím,u ní nebrečí jinak u každé odsavačky řve jak tur 😀 😀 a my stíkáme Mar

reilyy
15. okt 2009
riusik
15. okt 2009

diky za rady babenky moje, idem na to 😉

josifek
15. okt 2009

Překlepy Stříkáme
Mifinko no to jsi mě nepotěšila odpoledne musím ven 😠

reilyy
15. okt 2009

rius, a ked nemas libenar tak akukolvek nosnu vodu, mar alebo tie morske vody co sa predavaju, libenar je len malinko slany roztok

josifek
15. okt 2009

Tz brďo Reilly to je nadílka 😨

mifinka
15. okt 2009

rei, u vís se to aspon drží, tady se ten sníh hedn rozplajzne bud na mě a nebo na zemi ve srajdu. JJ, josi, byla jsem včera v bance a bille, a přesto že to mám kousek a řádně jsem se vyoblíkla, tak jsme ten vítr ale hodně sprostě proklínala.. Fuj fuj.
Já nevím, MAR jsem zkoušela když mě navšívila rýma v těhotenství a jako nic no.. žaden účinek 😀

traktor
15. okt 2009

ja mam doma este stary ortutovy teplomer - rychlobezku- viem ze uz to nie jein, ale nebyvame chory tak som nic ine nekupovala....uvidime...

mifinka
15. okt 2009

to jsem ještě ve stresu, počaí na prd a MM čeká zítra cesta od prahy po D1..l bože at se nám tatka vrátí celej 😢

traktor
15. okt 2009

aj ja som chcela is tnes do mesta, ze na prechadzku len tak...ale prsi...no na porazenie...

mifinka
15. okt 2009

Traky, ty jsi žena pokroku 🙂 🙂 vzhledem k tomu že se neumím změřit obyč teploměrem, tak jsem si koupila digital, a ted ho směle aplikuju i na Vojtíška.. Teda jednou.. stále víc věřím svým rukám.. taky by mě nebylo přijemný kdyby mi někdo něco furt strkal do řiti 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre