Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
21. okt 2009

in nie 😀 , to ze cez den na nu cakam a preto sa neviem vykotit do toho mesta.. 😀 , rius hej su radost...no niekedy najvecsia radost ked uz spia 😀 😀 , lucim musia byt poznamky, nestiham, moja domacnost, konik farma...jooooj vela prace 😀 😀 😝

inneska
21. okt 2009

dakujem za erička 😵 😵 😵

luci...už niekolko dní sa pokúšam natočiť ako sa smeje na plné kolo, ale bezvýsledne....vytiahnem foťák a je po smiechu 😀 a zistila som, že vždy ked sa zasmeje od srdca nahlas, tak dostane štikútku..dnes bola 4x 😠

inneska
21. okt 2009

riuš..dakujem P, že pozdravujem 😉

inneska
21. okt 2009

traky...to si pekne napísala, že najväčšia radosť je ked už spia 😀 😀 aj ja som rada, ked mi erik večer konečne zaspí a mám chvílku pre seba 🙂

traktor
21. okt 2009

in pockaj ked bude vecsi a bude chodit, potom kecat,,,,len vtedy budes rada ked bude spat 😀 😀 😀 , ja uz aj v spanku pocujem hlasy... 😀 😀 😀

lucim
21. okt 2009

inn ten smiech sa ani mne este nepodaril, ani drahemu , skusal nenapadne aj mobilom

cauky rius

traktor
21. okt 2009

a chcem sa opytat na farmu...to ako sa chodi cistit susedom, ked oni nemozu?

riusik
21. okt 2009

inn: ze dakuje a aj on pzdravuje...

a nedajboze, aby ste mali takych kecalkov ako je tomasko. bezkonkurencne najukecanejsie dieta v skolke...

traktor
21. okt 2009

tak ten smiech sanedari asi nikomu, aj ja ked skusam , tak nenapadne / smeje sa aj sam v postielke, na hracky okolo/ tak akoby to citil a ten pohlad..... 😀 😀 😀 a uz parkrat sa mi aj stalo, ze by to vyslo ale ako na potvoru mi zhasol fotak, ze vybyte baterie...... 😀 😀 😀 😀

riusik
21. okt 2009

lucim: 😵

traktor
21. okt 2009

rius to si mozu dat z nasim patkom ruky...ten este aj ked zaspava ma preslov....ja len kyvem hlavou ze hej ...cely den......si vies predstavit aku ma moj krk rozcvicku.....aaaaaaaale od 1 ide do skolky.................. 😀 😀

jennna
21. okt 2009

inka...pekná spomienka u riušky na byte.... 😅

a dávaš Eričkovi nutriton??? akým spôsobom??? ja som riedila vodou a na lyžičke... polovicu vyplula...a potom sa mi ešte viac zgrcla chudiatko.... ale to bolo asi pred dvomi mesiacmi, od vtedy som neskúšala... už sa teším ako vyskúšame prvý príkrm..kašičku...

aj Dianka dnes obžúvala hryzátko....držala si oboma rúčkami, špúlila tú pusinku alá Angelina... a škúlila, aby zaostrila, čo to do pusy dáva... 😀

riusik
21. okt 2009

traky: prsne aj tomas a presne aj ja tak zvyknem reagovat 😀

jenn: spominame na stare dobre casy 😉 ukzala som P aj diaku, ze co bolo v tom druhom brusu, ze peknaaaa 🙂

lucim
21. okt 2009

jaaaaj ukecane deti? ja sa obavam aj tesim, ze to nase male kecadlo bude po nas, ze sa mu pusa nezastavi. 😝 uz mi keca aj pri kojeni 😀 darmo mu hovorim, ze pri jedle sa nerozprava. 😝

traktor
21. okt 2009

rius no neda sa niekedy inac reagovat a si predstav ked su prazdniny a mam doma vsetkych uz 4 😀 😀 😀 , a kazdysi melie to svoje....vecer uz mam zalahnute vusiach, krk vytoceny na neviem ktoru stranu..... 😀 😀 😀 😀 ale aspon je sranda, nemenila by som, lubim ich 😵 😵 😵

lucim
21. okt 2009

kto je mirka na facebooku?

traktor
21. okt 2009

lucim ja kedkojim to je doslova horor....matko ma nad postielkou, slniecko, mesiacik a kacera a velmi sa mu to paci, takze ked ho kojim tak to prebieha tak, 2x potiahne, otoci hlavku kuk na stenu a gu a gu, 2 x potiahne, kuk na stenu , gu a gu....ale hlavne ze je a je pritom stastny....nech keca kym ma moznost a dostane sa k slovu.... 😀 😀 😀

traktor
21. okt 2009

aka mirka?

jennna
21. okt 2009

lucim...aj mňa to zaujíma... 😅

beruska113
21. okt 2009

Inn,
malinký je svetový. Som sa smiala celý čas ako som to pozerala. Úžasné bábo. 😀
Moj Luki je chorý, kašle ako starý hrniec a soplíky má. Už asi 10 dní kadí do každej plienky, doina skúsila predpísať bezlaktózové mlieko tak uvidíme. 3 dni mal dorúčky, 3 dni bol OK a dnes sa zobudil s kašlom. Antibiotiká máme. V sobotu máme krst, svadbu, ach jaj, snáď ho to dotedy prejde.

traktor
21. okt 2009

mirka havladova- to bude konikovka chce byt suseda, aj ja ju ma.....som teraz kukla a mam 24 ziadosti o susedstvo...to kolko mozem prijat za jeden den?

traktor
21. okt 2009

berus a berie niecoaj na kasel?

lucim
21. okt 2009

traky dnes som kojila v kaviarni, supla som cez neho decku, tak najprv ze nevidi, potom cmukacie cucacie zvuky a potom, ze hahaha ja ta tu osahavam za prsia ... no, nenapadni sme neboli 😝 😀

traktor
21. okt 2009

lucim 😀 😀 😀 , hlavne ze mu chutilo....

jennna
21. okt 2009

A Mirka Mednanská Prová... je kto??? viem, že je koníkovka... ale fotka mi nič nehovorí... sorry Miruš, ale kto si???

traktor
21. okt 2009

je konikovka a chce byt susedou na farme, co pre teba asi nem...kedze nefarmarcis 😉

beruska113
21. okt 2009

Traktor,
neberie, antibiotiká mu rovno dala keď počula ako kašle. Netuším kde to chytil, ve´d sme ani von po tej horúčke neboli. Ale lieky mňam chutné, papá až sa zalizuje.

lucim
21. okt 2009

jo a ma tu mirka u nas v julovkach nejaky nick? to cez teba traky? sa poznate?

traktor
21. okt 2009

tak ho len vysie vykladaj, mozes kvapnut aj fenistil / ked bude velmi kaslat, tak sa ukludni/ a skus naparovat...ku postielke hrniec z vriacou vodou a harmancekom.... 😉

beruska113
21. okt 2009

Diky Traky,
leží dnes pri mne, spinká pekne, zo spánku pokašle a spí ďalej. Ja sa bojím hlavne tých soplíkov, nech sa mu to nedostane na ušká. A odsávačku keď vidí tak sa hneď trepe. Aspoň že hrá melódie, to ho trošičku ukludní, ale stále nič moc. ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre