Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zmurkaz
22. okt 2009

NO a Rei - ako inak by ti mal povedať, že mu je niečo nepríjemné, niečoho sa zľakol, že si nevie niečo vysvetliť....že už má niečoho dosť .... niektoré deti len zamrnčia pri takom, niektoré musia kričať! Ani dospeláci nie sú rovnakí a nereagujú rovnako na rovnaké podnety

malka18
22. okt 2009

samy: to je krásna fotka... 😉 😉 😉

reilyy
22. okt 2009

vam sa to krasne hovori ked cely den nemusite utisovat vecne revajuce dieta a mozete sa v pohode najest a este ja upratovat

zmurkaz
22. okt 2009

no my tak fungujeme 😕 😕 😕 a aj upracem, aj Jurka stíham - šak by mi malá furt len revala!!!! A dokonca mi vie už sama dať najavo, že má toho nosenia dosť.... a potom je kľudaná aj v postielke, aj v kresielku.... 😕 😕 😕 ... ja mám taký systém na ňu - hneď ako začne protestovať - beriem - neprehováram.... nech vie, že nikde nemusí byť nasilu...

reilyy
22. okt 2009

zmurky, tak mi vysvetli co take ho drazdi cely bozi den...ja nehovorim o 15 minutovom placi raz za den

reilyy
22. okt 2009

dobre si to napisala zmurky, po noseni je kludna aj v postielke a kresielku, to je ten rozdiel, moj akonahle zisti ze je z ruk dolu tak ziape, ziane kresielko hrazdicka, nic!

samayka
22. okt 2009

rei - a nemá ti kto pomôcť, aby si si trošinku oddýchla?? chúúďatko... aspoň takto na dialku ti posielam veeelké chápajúce objatie...

my sme sa s drahým ráno posekali.. jasné že kvoli malej.. o pol šiestej keď som ju uspala v náručí a položila do postielky - nevidela som už únavou, ruky až po zem - malá má 7kg... ona sa samozrejme do 3 minút prebrala a začalo to znovu... mi môj drahý hovorí: nemôžesš ju položiť tak skoro, ona sa musí dostať do fázy hlbokého spánku (sme obaja sčítaní 🙂)) )... skoro som ju po ňom hodila...

marara
22. okt 2009

baby, už ste boli na očkovaní?

marara
22. okt 2009

samy - to poznám, mne drahý po hodine utišovania malého v noci, keď on kľudne spal a zrazu sa zobudil, povedal pamatnú vetu: "prečo ho nechávaš plakať?" 😀

reilyy
22. okt 2009

samy, kazdy mi v tehu hovoril ako mi bude pomahat, pisala som v piatok kamoske ci nepokocikuje maleho tak ze nema cas ale v pondelok ze sa stavi.....doteraz jej niet.....dalsej som pisala ze potrebujem ist nakupit vo velkom, nech sa mi ozve ked bude moct aby sme sli autom.......uz mesiac si nakupujem kazdy druhy den sama s kocikom...pokracovat mam? 😔

kamilecka
22. okt 2009

Reilly vidis vidis,tak si sa na neho tesila a teraz ..... myslis ze on za to moze??? Tak hold je taky,nic ine ti neostava ako to niejako prekonat.A uvidis jeden den si ani neuvedomis a bude super.

malka18
22. okt 2009

marara: my ešte nie bo sa Silvuške ešte nezahojilo po tbc stále jej to hnisá..dáke divné nie ??? 😒

lucim
22. okt 2009

samyyyyyyyyyyy fantasticke fotky, eluska sa nam tak paci, aj jej rodicia 😵 😵 a nebite sa 😝

rei dojdi sem, chvilku ti petka ponosim, ja som trenovana na 8 kilove zavazie 😉

marara boli sme. my sme mali miernu teplotku a neklud, inak ok.

reilyy
22. okt 2009

kami, netrep

marara
22. okt 2009

reillyy - a kto je teraz s malým?

zmurkaz
22. okt 2009

Samy - krásna fotka 😵 😵 😵
Rei - ja som len písala o svojom postupe... vyzistiť musíš sama - aj keĎ sú to galeje... ja napríklad po 3 mesiachoch viem, že sa nesmie nikto navoňať - ju to vytáča do bezseba! nesmiem jesť nič na cibulke a podobné prkotiny....No možno si tu niekto povie že sa jej príliš venujem, ale odskúšala som si pri Jurkovi a vidím aj na malej že predchádzať je lepšie ako riešiť.... tak radšej keĎ je treba tak celý deň nosím... aj dva ... aj tri.... a keď vidím, že už je úplne v poho tak sa zabávam... ale teším sa aj z toho nosenia... lebo príde doba... a nebojte - nie je to ani 5 ani 6 rokov - je to skôr ako sa nazdáme a oni nebudú potrebovať tak často pritúliť! Toť môj systém, každá si zoberte čo mienite... ja nikoho k ničomu nenútim. A Rei - nečudujem sa, že máš toho dosť - je to úplne iný systém ako u mňa 😉

josifek
22. okt 2009

Reilly hold v nouzi poznáš přátelé...... 😒 Kdyby to nebylo 400km jsem u vás často, až bys nás měla dost 😉

josifek
22. okt 2009

Samy krásné fota 😉

lucim
22. okt 2009

rei de mas foto?
inak, dobre ti uz rupu nervy, mojko. 😒 ale chapem. 😕

kamilecka
22. okt 2009

Reilyy ja si myslim ze ty si nechces ani dat poradit.... si stale hovoris dookola to svoje a kazda co ti tu nieco radime tak nas niekam posles????? Neviem ale pozri sa kolko nazorov je tu takych istych a vacsinou su to mamicky co maju 2 deticky,takze nieco uz maju za sebou a chcu ti poradit.

Co cakala si ze budes mat svoje dieta a bude v kuse spat a jest a samo sa vsetko nauci a nebude od teba nic potrebovat, akoze prepac ale toto co ty tu pises je uz fakt dost. Musis len skusat a skusat a skusat a ked nieco nezaberie skusit to o par dni zasa.

zmurkaz
22. okt 2009

Rei - všetko sa dá prežiť - niekedy si ideš vlasy vytrhať, ale dá sa!!! Segra mala tiež malú 2 roky pricucnutú na prse - ani prechádzky poriadne, ani nič !!!!! A tiež bola obklopená "rodinou" a prd z toho!!! A myslým, že by ti mala prísť pomôct mamka alebo niekto na koho sa môžeš spoľahnúť... by si si oddýchla, išla na prechádzku keď aj na 5 min. .... si myslím 😉

marara
22. okt 2009

my sme boli na očkovaní dnes a doktorka mi povedala čo v prípade teploty, alebo veľkého revu - nejako ma to vystresovalo... dúfam, že to nebude také náročné.
A rotavírusy dávate očkovať?

malka18
22. okt 2009

rei sa asik nahnevala..ja sa jej tiež nečudujem..chuda musí to mať ťažké...nerípte do nej...

zmurkaz
22. okt 2009

Lucim ... asi si to vystila s malým počtom slov ale dosť do čierneho 😉

traktor
22. okt 2009

a nehadajte sa , kazde babo je ine , kazde ma ine potreby, co plati u jedneho nemusi u druheho , moja prva simonka bola placko / kym sme nepresli na sunar a kasicky- to z nej bolo razom dievcatko co sa krasne usmieva a spinka/ revala tak ze neskutocne, tiez sme presli vsetkymi moznymi doktormi, uz som nevladala, vlasy mi padali, schudla som....v noci spala v kociku aja som ju nohou hojdala co uz som nevladala....a teraz matko, dieta ktore spi, a zo mna sa stava zavislak na nete, pretoze nemam co robit, ..deti v skole, doma navarene upratane, napecene tolko, ze uz to ani nema kto jest....

zmurkaz
22. okt 2009

mara- uvažujeme nad tým - koľko sa platí? a ako to prebieha... som nesondovala
Malka- nerýpeme - len bola snaha dať návrh - že či by niečo nepomohlo...a to ako si to kto zobral... hold.... 😅 😔

traktor
22. okt 2009

a zvlast to plati v tom pripade ak ste na dieta sama...bez partnera, bez niekoho kto vam pomoze.....

zmurkaz
22. okt 2009

Traki - príĎ aj k nám napiect 😝 😝 😝 -slintací...

malka18
22. okt 2009

zmurky ved ja viem že dávate rady..ale asi ju to vzalo..

marara
22. okt 2009

zmurky - ja som nechala v lekarni 62 € a to je zatial len prva davka - ta sa dava do ustociek, a potom sa este nieco picha. neviem či este budeme niečo kupovat, lebo doktorka povedala, že to stoji okolo 60 eur.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre