Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

josifek
22. okt 2009

My už budem chrnět až do rána jen ji ve spánku nakojím ve 23.00hod 😉 😀 😀 😀

jennna
22. okt 2009

ahojky....

dnes mi kamarátka povedala, že "tú prvú kašu" nemám dávať ako prvý príkrm, keďže je Dianka dojčená...lebo tam je umelé mlieko...vidíte, to ma nenapadlo.....že radšej zemiačiky so zeleninkou....a kašičku neskôr.... tak uvidíme... o týždeň ideme na "zemiačik s mrkvičkou"... som zvedavá!!!

asparaguska
22. okt 2009

Nás ešte čaká kúpanie..., ale mm má návštevu, takže to sa zatiaľ odkladá na trošku neskôr.. Denku kúpe výhradne on... 🙂

Josi (ta ako zázračný kuchár a pekár), prosím ťa čo hovoríš na toto? Je to blud, alebo sa to podarí?

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=2953

asparaguska
22. okt 2009

Jennn, ahoj... uf, ja mám nerv a strach z príkrmov. vôbec netuším ako sa tie tvoria 😖 musím pokukať nejakú literatúru...

alebo nám bude radiť Josi? 😅

jennna
22. okt 2009

aspo..alebo.. 😀

ja viem len toľko, že bez soli, cukru...vo vode.. rozmixovať...nechať pauzu, či nebude reakcia..a tak
ja sa na to idem dať, len preto, že Dianka pýta často papať.... keby jej úplne stačilo moje mliečko... tak si dám ešte dva mesiace čas...

josifek
22. okt 2009

Aspi to je fajnová buchta a jednoduchá my ji děláme často je mňam 😝 😝 😝 😝
Jennka má pravdu kamarádka začni zeleninkou a když bude přijmat tak po čase pak přidávat pomalu ovocíčko ale stává se že když dětičky ochutnaj ovoce nechtějí zeleninku 😀 .Já začínám mrkvičkou pak budu dávat s bramburkem a postupně přidám červenou řepu,petržel,celerek a ostatní 😉 S ovocíčkem začnu na jablíčku, přes banánek, hruštičku kterou povařím a pak už to budeme kombinovat.Tak to bylo i u malého a jaký je to chlapák 😀

jennna
22. okt 2009

josi...jj presne tak to plánujem.... 😀 ...a syna máš pekného, to sa musí nechať... 😉

josifek
22. okt 2009

My jsme nemixovali jen jsme pořádně rozmělnili vidličkou, protože se pak může stát až bude papkat lžičkou že dítko nebude chtít když tam budou malé kousky a bude zvyklé jen na rozmixované a pak bývá problém 😒

josifek
22. okt 2009

Jennka jojo už za ním chodí holky i domů a chodí aby mohly vozit malou s ním 😀

jennna
22. okt 2009

josi...a myslíš, že to drobec zvládne len rozpučané???

traktor
22. okt 2009

jennn nie je problem co kasicka obsahuje kludne mozes dat...tvoje kojenie to neovplivni, budes jej to davat predsa lyzickou....a po dalsie zacinaj vzdy len s jednou potravinou , takze nie zemiacik a mrkvicka ale bud jedno alebo druhe...az ked bude znasat obe potom spolu 😉

josifek
22. okt 2009

Jennka zvládne musíš co nejvíc uvařit do měkka a pak vidličkou uplně na jemno rozpatlat 😉

asparaguska
22. okt 2009

Jennn, ty s Diankou budete priekopníčky 😀

Ja dúfam,že vydržím kojiť čo najdlhšie...

Kočky, kedy je najlepšie dať prepichnúť ušká? Ja sa k tomu neviem dokopať a to sme dostali 4 páry... 😅

josifek
22. okt 2009

Aspi my budeme mít až po novém roce náš dokyn to píchá až po povinném očkování 😉 takže máme vyřešeno 😀

traktor
22. okt 2009

tie kase nie su osladene, takze maju taku...no pre nas nijaku chut, ....na toto treba davatpozor, pretoze su aj osladene a vtedy ti babo moze odmietat ine...

traktor
22. okt 2009

a detske vyzivky uuuuuuuuuuplne na koniec, su sladke babetka ich miluju a potom do nich nic ine nedostanes....

josifek
22. okt 2009

Traky jojo máš pravdu 😉

jennna
22. okt 2009

no dačo pokombinujeme... 🙂

aj ja chcem dať už malej prepichnúť ušká....ale bojím sa toho viac...ako by sa bála ona, keby vedela, čo ju čaká...

dnes tu boli svokrovci....júj...tá plakala...nechcela ich....až neskôr si zvykla...
aj vaše detičky takto reagujú na cudzích,???

asparaguska
22. okt 2009

A tie hotové veci napr. od Hipp?
My zvykneme chodiť na 2 týždne do Piešťan do hotela a kde tam budem variť mrkvu? 😖

traktor
22. okt 2009

nas reaguje v pohode, neplace, len sa usmeje a hlavu si mi schova na hrud...sa hanby asi ci co.... 😀

josifek
22. okt 2009

Jennka no naše malá má ráda dědu a babi ale ona je vidí každej tejden 😉 a na cizí reaguje fajně nevadí ji.ale většinou každou náštěvu prospí 😀

traktor
22. okt 2009

aj tie su v pohode, ked zacinas predavaju aj cisto mrkvicku, ...proste aby si hned nedavala viac druhou aby si vedela co babetku nesadlo...

traktor
22. okt 2009

myslim ze natom aj pisu prvy prikrm, ci prva lyzicka ci ako...su to take mensie flasticky....

traktor
22. okt 2009

a tie kase su pre teba ako stvorene ked tak cestujes, vodu mozes mat prevarenu v termoske a kasu uz len zalejes...

asparaguska
22. okt 2009

Denka v pohode, v robote ide z rúk do rúk a kolegyni aj zaspala na rukách..., ale zaujímavé, že už začína sledovať, kde sa nachádzame s mm a potom je spokojná...

Traky,som ti chcela napísať, že kedy sa chystáš do Tesca. Vždy, keď napíšeš, že si bola a čo všetko mali ja idem na druhý deň a tam ani figa borová... Keď dáš vedieť, ja pôjdem pred tebou a hádam sa mi niečo ujde...
😀 😀 😀

josifek
22. okt 2009

Aspi 😀 😀 😀 😀 😀 ty chceš trumfnout naší Traky 😀 😀 😀 😀 v nakupování tak přeji hodně štěstí 😀 😀 😀 😀

traktor
22. okt 2009

a chodis do stareho tesca? ja tu furt hodim fotecky co kupim...ta kam sa pozeras ? hore? 😀 😀 😀

josifek
22. okt 2009
asparaguska
22. okt 2009

Nie tromfnúť, ale predbehnúť... 😀 😀 😀

asparaguska
22. okt 2009

Hej, do starého... Šak práve, tovar vidím len na tvojích fotkách.. 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre