Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

malka18
23. okt 2009

a ja už som tu neníííííííí..idem do hajan..bruuuu nocku všetkým a NEPONOCUJTE 😀 😀 😀 😀 😀

asparaguska
23. okt 2009

Ahoj Lucim, takže žiadna repa? 🙂

traktor
23. okt 2009

aj mne blbne net, uz som aj restartovala...a farma mi ide, hlavna stranka nie...tu mito sem tam dlhsie nacitava.... 😖

jajona
23. okt 2009

Ahojte,

ďakujeme Josi, že si na nás aj s Matúškom spomenula 😉

Dlhšie sme sa neozvali... Máme sa fajn. Matúško rastie a papá a papá 🙂
A mame padajú a padajú vlasy. Baby ako tomu pomôcť. Veď ja budem plechatá 😀

Mrknite nejaké fotečky

http://www.facebook.com/photo.php?pid=30363750&...

jajona
23. okt 2009

a tabuľku doplníme na budúci týždeň, lebo až vtedy ideme do poradne, tak budeme vedieť aj miery 🙂

adka12
autor
23. okt 2009

jajoja, som na tom podobne, mne už normálne vpredu pod ofinou sa urobila lysinka 😢 😢 😢
musíme vraj len počkať, ale ja kým budem čakať, tak si môžem zháňať parochnu, lebo som bola aj u kožnej a napísala mi do správy, že výrazne preriedené vlasy 😲 😲 😲
takže tak... už nevládzem ani plakať, ani smútiť, proste som to prestala riešiť, lebo ma z toho šibne ☹
čakááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááám na zázrak 😅

riusik
23. okt 2009

no, dobry vecer, mamicky 🙂
nikde nikto? to su veci...

riusik
23. okt 2009

farmarcite vsetky, ci co??

lucim
23. okt 2009

no takze my estenespinkame, ale nevadi mi to, uz sme v kludovom rezime a o chvilu snad budeme chciet jest.

uz sa mi pocitac rozbehol, to mi norton kontroloval creva v pocitaci.

takze kto kde?

lucim
23. okt 2009

jajo super fotecky, aka si mladucka a matusko aky velkyyyyy 🙂

riusik
23. okt 2009

lucka: uz spinkate? alexandra sa tiez vselijako tvarila, ze "co spat? zasa?" dvakrat zamrnkala, ked som ju polozila do postielkya ticho, bola som ju pozriet oci otvorene, potom znova a uz spala. uidim, ci sa este zobudi, lebo dve posledne noci sa zobudila o pol tretej na mlieko... ale hned aj zaspala, tak je vsetko ok
a cez den spi uz menej, ale je rozkosna, sa krasne hra pod hrazdou, rozprava sa s hrackami, vyska... a sak o poznate 😵

riusik
23. okt 2009

..to poznate...

riusik
23. okt 2009

adka: tie vlasky, to sa spravi, casom, neboj 😉 hlavne sa netrap, nase deticky chcu vesele mamicky 😵

riusik
23. okt 2009

a dnes som kupila malej dvoje krasne satcky a pancusky a satky na krk... sa vytesujem 🙂

riusik
23. okt 2009

a zajtra ideme k mojej maminke, sa tesim tesim

riusik
23. okt 2009

pisem na inom notebooku a vynechavam pismenka, strasneee. sa ospravedlnujem

riusik
23. okt 2009

☹ nikto ma nema rad, nufff
tak idem spat, sladku nvocku vsetkym............

lucim
23. okt 2009

riusik ty tu mas monolog? 🙂
ja som s malym na gauci, som si ho nechala tu, ze vsak do pol hodinky aj tak bude pytat jest, a zaspal mi tu tuho, nic nepyta, odfukuje spod deky, zlatko moje najsammilovanejsie. sme este vystrajali na deke s holou prdelkou, sa pregulaval, konickoval, samial sa, viskal, hladkali a cmukali sme sa ... ako pises, vsak to poznate 😅

kde mas maminku?

lucim
23. okt 2009

riuuuus ja som tuuuuuuuuuuuuuuu ...........................................

riusik
23. okt 2009

aj ja este, hoci som sa lucila 😉 maminka je pri piestanoch,nie daleko

riusik
23. okt 2009

a to poznam, ked si myslim, ze este bude jest, tak spi ako o zivot a naopak... ale nechavam to tak, sak ona sama vie, kedy je hladna... na prikaz lekarky som sa ju snazila budt na jedenie a bola nepokojna, tak to nechavam na nu a zistujem, ze ona v tom ma jasno... 🙂 vidno v tom system...

riusik
23. okt 2009

bude po maminke, mam rada system vsade 😵

riusik
23. okt 2009

zasa nikto? lucim, haloooooo!

lucim
23. okt 2009

jasnne deticky maju svoju hlavku, co nejake hodinkove nastavenia 😉
tututuuuuuu
som bola smadna 😝

riusik
23. okt 2009

ved prave a ked pribera, niet co riesit... aj ja som a stale neviem, co by som si dala, som aj akasi mlsna....

riusik
23. okt 2009

co planujete cez vikend?
nasi maju oberacku, druhu varku, maju aj take skorsie a aj taketo neskorsie hrozno...

lucim
23. okt 2009

ja sa musim krotit, mam tu prilis vela sladkosti, drahy navlacil.

my zajtra nakup a na vecer vinko s drahym, nic ma nenapada, ako inak oslavit , v nedelu sem pridu susedovci a kamoska navecer, bude sa kecat a drinkovat .

riusik
23. okt 2009

mne to ktorenie sa akosi nejde 😝 dokonca P vypozoroval, kedy zacnem vecer vytahovat sladkosti, sa zo mna smeje, ze v dvoch vlnach... a to to sladke pojdedam aj cez den 😎
my vinkujeme tiez, teda nie kazdy den, ale mame radi, ked deti zaspia, ten klud a pohodka, to si normalne pyta, dat si poharik 😉 tomasko je ako neriadena strela vacsinou a hrozne ukecana....

riusik
23. okt 2009

krotenie sa nie ktorenie...

riusik
23. okt 2009

uz akosi nevladzem pisat, oci klipkaju, idem do sprchy a spat... ahojte, ak by som sa nedostavila, tak prajem pekny vikend a pekne to oslavte, ze prajem vsetko naj, naj, naj,paaaaaaaaa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre