Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lusia_99
27. okt 2009

Aspi ja som minule kupila Sunar Lucka pila len to ine jej nerobili dobre lebo Misko bol par dni hrozne zly tak som myslela ze je hladny ale on nechce akurat vcera som su skusila dat vecer po kojo ze bude dhsie spinkat ale nechcel tak asi mu staci moje mliecko-jupiiiiiiiiiiii 😀

aspine
27. okt 2009

traky no ja bych se bala ze ji vykloubim rucicku 😲 uplne mi to stacilo kdyz jsem to jen videla a delat to teda nemusim 😕 😀

traktor
27. okt 2009

sunar pila aj moja simonka ...ostatne mliecka jej vobec nesadli, vzdy sme skoncili na pohotovosti a daco nam pichli donozky...co tak plakala....lusi tak pouzi sunar do kolaca.....

lucim
27. okt 2009

jaaaj kocky, vy s tym umelym mliekom narobite ...

moj drahy isiel ulozit maleho ... uz 10 min. je tam tam ticho ... kto zaspal? 🙂

lusia_99
27. okt 2009

traki to si viem predstavit 😀
mat tak kopec lovacov tak to koupim všechno taky 😀 😀 😀
Lucka to pozerala so mnou a vravim jej no moja zlata co by si si vybrala aby ti to Ježiško priniesol????
a ona spustila - aj toto, aj toto, aj toto, aj toto a este toto, aj toto tak sme rychlo zatvorili 😀 😀 😀

traktor
27. okt 2009

aspin pri prvom som si ani ja netrufla... 😀 😀 az neskor mi doktorka ukazala ako chytit za nozky sikovnezdvihnes chvilku povisi a pekne nazad....ja za rucky nie len za nozky...a ma to rad..... 😀

lusia_99
27. okt 2009

dnes som si dala decko burčiaku a nem dobre som urobila...maly hned po kojo reeeev och....som dostala 4 litre co s níííííííííím????? 😝 😀

traktor
27. okt 2009

lusi to robi aj moj patko ...toto, toto...a uz len toto...tak co nepovie rovno ze vsetko 😀 , no ale neda sa ...net tolko bubacikou...

traktor
27. okt 2009

lusi si si opila dieta? 😀 😀 😀

lusia_99
27. okt 2009

asi mi konecne dorazil mm dnes ma tulave boty 😠 Šak ja mu prečistim žaludok teraz 😠

traktor
27. okt 2009

...a kojenie ma zaklad v hlave, treba bit spokojna mamina a verit ze budem kojit a kojit a kojit, ziadne UM .... 😉 , len ked to fakt uz nejde

lusia_99
27. okt 2009

traki neviem neviem ci neplakal ze malo bolo 😀

traktor
27. okt 2009

tak mu ulej teda...to uz ale pocitaj s tym ze nebude plakat ale spievat.... 😀 😀 😀

traktor
27. okt 2009

a lucia tu nie je ta by mi hned poopravovala to more chyb...co teraz vidim...ked ja pisem rychlo...nestacim sledovat...stlacam co mi je blizsie... 😀 😀 😀

aspine
27. okt 2009

jste me uklidnily baby 😉 nebudu resit cizi mlika 😀 holt si cucne vickrat no! 😀
ty prikrmy jsem myslela nejaky stavicky a tak.....me tady porad mamka a tchyne presvedcujou co nam v tomhle veku uz davaly a kdy je zacnu davat ja? 😅

lusi a co to vypit vsechno najednou pak nakojit a....................utiiiiiiiiiiiiikaaaaaattt 😀 😀

traktor
27. okt 2009

lucim tak uz si tu , ci este listujes? vybrala si si nieco?

lusia_99
27. okt 2009

Aspi utekat? PO 4 litroch??? to by ma vyniesli nohami napred 😀 😀 😀

lucim
27. okt 2009

skontrolovala som to, spia obaja 🙂
lusiiiiiiiii 😀 na zdravicko 😀
traky TAK TAK 🙂

traktor
27. okt 2009

aspi tak ich nepocuvaj, v tomto veku deticky fakt potrebuju len mliecko...nic viac....potom sa cudujeme ze je tolko alergii.....nedaj si radit od nikoho....koj, koj, ked to nepojdedas UM , svet sa nezruti ...a na prikrmy mas este 2 mesiace casu...ked uz bude ich cas a malej nebuduchutit tak kludne aj neskor....

lucim
27. okt 2009

aspi, poslem ti stranku o prikrmoch, co kedy a ako, len som si ju zase neulozila, este mame cas, ja ju za tie 2 mesiace najdem ... a ma ju jennka a rei. 🙂 prve je mrkvicka. par dni dozadu som ju tu davala.

traky sa to neda vybrat, ked je toho tolko. ale pamatam si ze chcem kocky, knizku a valec.

traktor
27. okt 2009

ono ked sa skoro podavaju babetku ine veci ako mliecko, tak to zatazuje oblicky...a tie este nie su na to pripravene...nechcem vyzerat zas ako mudra 😅 , ale je to tak...ono fajn sa pocuva mi smedali nasmumalemu v 4 mesiacoch pribinacika jej...ale zabudnu dodat ze ked je uz vecsi tak ma problemy s travenim, kakanim, s ekzemom...alebou inou alergiou...takze vsetko ma svoj cas...

lucim
27. okt 2009

jj 🙂

traktor
27. okt 2009

lucim pojdes do draciky a samo ti cinkne do oka ze co asi...si predstav maleho co by sa mu pacilo ...ja sa tak furt vytesujem a zatial to vzdymalo uspech...a cim jednoducsia hracka tym lepsie....

lusia_99
27. okt 2009

baby som tak nasr....a 😠 idem zalahnut nech sa ukludnim 😒 dobru noc 😵

traktor
27. okt 2009

preco si nasrata?

aspine
27. okt 2009

no ja jsem prave u nekoho uz mrkev videla 😕 ted si ale nevzpomenu u koho 😅 tak abysme neco neprosvihli 😀
ja jsem zatim spokojena ze mala nic jinyho nepotrebuje nez to mlicko....az zacne lzickove obdobi tak to bude mazec! 😀 me staci kdyz ji davam na lzicce kapicky s mlickem a kdyz mi to zacne vyplivavat tak si uplne dovedu predstavit az ji takhle budu davat jidlo 😕 to budeme muset znovu malovat 😀

lucim
27. okt 2009

aspi u adky a onisuuz davno na UM a vtedy sa davaju prikrmy od ukonceneho 4. mes.

myslite, ze budeme potrebovat vsetci vymalovat po prikrmoch? 😀 kamoska lepila nastenu kvetinky.
a dnes matko bol tiez dobry , po rozbaleni na prebalovaku taaakym oblukom ocikal stenu za sebou, no krasa. nasebaani kvapku. 🙂

lusi, klidek, chlapi niekedy blbnu. 😉

aspine
27. okt 2009

ahaaa tak jsem uz klidna a doufam ze do 6 mesicu bude klid 😵
lucim ja vcera chytala hovinko (no hovinko se tomu ani neda rikat....ma to tekuty) do ruky! 😀 😀 jinak by to bylo v posteli. ale dopadlo to dobre....vsechno jsem pochytala 😀
no jo u kluku to holt lita az nahoru 😀 Marketce jde jen takovy maly curek do obloucku 😵

aspine
27. okt 2009

lusia ze by manzel? 😅 tak vydychej a pojd se uklidnit k nam 😉

lucim
27. okt 2009

aspi sikulka 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre