Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
7. nov 2009

Aj my sme mali zaparenú ritulku, ale skôr tú ryhu, čo sa ťahá k chrbátiku...vyumývať a nahrubo natrieť sudokrémom, nám sa to vyliečilo...ale najlepšie je celú riťulku vetrať 🙂

asparaguska
7. nov 2009

Ahojte...

My máme so zapareninami (a poriadnymi) problém ak dáme obyčajné pampersky. Ja používam harmanček (mám taký koncentrovaný, rozriedim ho a potom to Denke prikladám na odličovacom tampóne na zadoček. Po vysušení natriem Bepanthenom a do dvoch dní je zadoček ako nový) Nám Sudocrem nefunguje.

voskovka
7. nov 2009

ženičky....do slovenskych julovčiatok treba dať aktualny album,....tym myslim nejake šmiešne fotky našich babeniek...už som ho vytvorila,tak kto chce fotku doplniť dam heslo...

julovciatka
7. nov 2009

takže album vytvoreny,dufam že sa fotka pači a kto chce nech mimino doloži...najlepšie by boli nejake vianočne fotky.... 😵 😉

vendulacky
7. nov 2009

Ahojky, tak posílám slíbený videa těch našich dvou smíšků...jsou i na FB, pa ... jdem ven, dnes máme 20 stipnů... 😵

https://www.youtube.com/watch?v=EidFwSkvpX8https://www.youtube.com/watch?v=qJe5F6J4k8c
lucim
7. nov 2009

ven parada, uz som ti ich tam pochvalila, to sa im fakt podarilo a ste super, ze ste to aj natocili 😀

voskovka
7. nov 2009

ahooojte...no čo dnes robite ked tu ani nohy???????

traktor
7. nov 2009

ven videa supeeeeeeeeer , uzasneeeeeee....daj do telky urco vyhrate prvu cenu...som sa nasmiala, mozno som si aj cvrkla 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucim
7. nov 2009

traky som zvedava, aka bude cena, ked sa bude aukcia koncit ,ale zaujimave 🙂

inak, pridavame sa k nespavcom, dnesna noc bola od 2hej hrozna, ako keby sa matko bal zaspat, moze mat nocne mory?

samayka
7. nov 2009

ahojteee

ven, aj ja už som pochválila, sme sa tu s drahým rehotali a eluš len tak čubrnela a mrkotala k tomu... asi si s emuš na dialku vysielajú signály 🙂))

lucim - joooj to ma mrzí... to mi pripomína eluškine stavy. asi to bude naozaj snívanie... aj ona sa občas zobudí s vytreštenými kukadlami, strašne rýchlo dýcha a ručkami máva okolo seba... ale ona to má tak hodinu a pol od uloženia, kým naozaj zaspí na tuho... do vtedy tak každú pol hoďku, niekedy častejšie...

písala som to malke do IP ale pisnem to aj sem. doktorka mi vravela že len to obdobie vydržať, že sa v tomto veku vyvíja mozog a jeho jednotlivé centrá dozrievajú a to sú vraj neskutočné procesy... tak možno preto sú deti také rušivé a nekludné.

trakýýý- idééééš!!! ale teraz neprihadzuj, nechaj si to na finále, na poslednú hodinu.. čo sa budete teraz naťahovať a zbytočne pridávať...

inneska
7. nov 2009

ahojte...mne sa dnes akosi ani nechce písať..že by to bolo počasím?? u nás leje furt 🙄

vendulka...videá sú perfektné 😉

traky..superné kresielko 😉 pobijeme sa ?? 😀

lu...my máme večer problém zaspať, potom už spinká pekne, až do rána..čítala si, kedy sme včera zalahli?? 😅

lucim
7. nov 2009

inn aach jo, citala, u nas to bolo podobne a o 2 zacalata zabava. asi to maju nejaku vyvojovu fazu...

btw samy, nase prepojene deti, a prave sme zistili ze ma matys zaparenu ritusu, uz luhujem repik.

inneska
7. nov 2009

samy..tak vela trpezlivosti nám prajem 🙂

lucim
7. nov 2009

inn nepojdes okolo alebo nieco nevymyslime? asi nam nesedia tesco plienky .... ze by som posunula ...

samyyyyy elusinku pusku a vyyyyyysk od matka, na holaka je tu v pohodke. 🙂

inneska
7. nov 2009

lu..no asi tak skoro nem pôjdem 😅 a ako dlho ich používate? a kolko ich ešte máš??

traktor
7. nov 2009

mam drazdit? 😀 😀 😀 , mi stale spime a ritku mame ako obrazok a pouzivam tesco plienky.....ale to bude asi tym ze sa ten hore nado mnou zlutoval...ze blazniva.... nech ma aspon dieta dobre... 😀 😀 😀

lucim
7. nov 2009

inn kupila som ich v stredu
a moze tam byt tak 3/4. alebo viac? tvoj drahy nejazdi niekade smer blava? alebo niekam? moj drahy ma trasu v podstate po piestany.

traktor
7. nov 2009

in ides na feeeeerovku.... 😀 😀

lucim
7. nov 2009

traky mam drazdit? my stale pouzivame huggiesky alebo pampersky, toto som len vyskusala. 😀 😀 😀

traktor
7. nov 2009

lucim tak hold tvoje dieta vie co je znacka uz v tomto veku.... 😀 😀 😀 😀

inneska
7. nov 2009

lu..sem tam ide smer BA, ale teraz dlho nebol...tak to máte fajnovú prdelku 😀 aj my sme mali tescové, 6 balíkov a v poho 🙂

traky...budem len sledovať, ak to chceš...ja by som to teraz aj tak nemala kam dať 😉

lucim
7. nov 2009

inn ok, nebudem ich vyhadzovat, keby sa prihlasil niekto, komu pomozu a nie je k nemu daleko, alebo ked tvoj drahy pojde tym smerom a moj sa tam bude pohybovat, tak ti ich posuniem , dobre? su to 4ky, 7-18kg.

traky no to nie je dobra predstava, ked ma bude trapit iba znackovymi vecami 😒 😀

inneska
7. nov 2009

a nejakým bližšie bývajúcim by sa nehodili? z BA alebo TT? 🙂

lucim
7. nov 2009

ak sa hodia, prihlaste saaaaaaaaaaa 🙂

lucim
7. nov 2009

uz ste vsetci okupani a deturence spinklaju?
my sme okupani a a na holaka santime na deke pod osuskou - pred tepluckym krbom. 😉

raona
7. nov 2009

luci co co? zelene tesco plieny mas? my pouzivame

lucim
7. nov 2009

nikde nikto?
plienky su teda uz zadane, jarka raonka, vam posluzia lepsie ako nam. 😉

raona
7. nov 2009

Dakujeme Luci 😉

jajona
8. nov 2009

Ahojte,
ja som sa dockala! Matuska som ulozila o 20:15 h a zobudil sa az o 03:45 h. Prespal noc :o)
Mozno, ze to bola len nahoda, ale potesila. Teraz este spinka.
Ja som rychlo postavila na slepaciu polievocku, nech sa vari.
Dnes vyzera, ze bude pekne.
Pekny den vsetkym!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre