Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
15. nov 2009

ahojte baby.
Ja som inak rozmýšľala,či to stretko nedáme až po vianociach.Bojím sa strašne chrípky 😒 Nerada by som bola,aby sme boli soplaví pod stromčekom...Pred Vianocami je všade strašne veľa ľudí a aj takých,čo sú chorí ale musia niečo nakúpiť.Tak ja tak na 90% prídem.

Traky ,od stredy ma ta ženská peniaze na účte.Poslala som jej tri odkazy a ona mi ani na jeden neodpovedala.Čo mám robiť?Prihlásená bola,aj som jej RP na azete písala a nič !

ani3012
15. nov 2009

Meniny oslavuje v ČR aj SR: Leopold

medzinárodné a svetové dni:

Deň väznených spisovateľov
Svetový deň na pamiatku obetí havárií na cestách
Sviatok sv. Alberta Veľkého

lucim
15. nov 2009

ahojteeeee, my mame krasne pocko, tak vybehneme von, ale este idem urobit spenatove halusky so syrovou omackou, datinko dostal na to slinku. 😝

brinzulka
15. nov 2009

vsetkym vsetko naj....
zuzanka varila:
cesnacka s opekanym chlebikom
ryza+zapecene zemiaky
kur.masko s hubami , sunkou, syrom zapacene...+zelenin.obloha
muffinky
vinea-ale tu som ja nerobila 😝

lucim
15. nov 2009

brin ty sa nezdas, ku vam budeme chodit na obed 🙂

brinzulka
15. nov 2009

lucim...mne obcas tak preskoci... 😀
ale teraz fucim...unavena pri FB 😉

majkas
15. nov 2009

ahojte, my stretko predbezne ano, ked bude vsetko OK tak radi prideme.
mozem skusit kuki tu Oazu pri Drazdiaku jak to tam vyzera zvnutra, nikdy som tam vnutri nebola. Su otvoreni lebo furt maju vypisane vonku denne menu ked kocikujem okolo a teraz asi nemaju vela ludi tak sa mozno aj potesia.
no uvidime co sa podari zistit

lucim
15. nov 2009

majkas dobry napad. 🙂 a nebude to v obchodaku. 🙂

traktor
15. nov 2009

ahojte 😵 , tak k otazkam 😀 - snurocku, mame / teda ja uz nie/ na ruke lebo je to taka povera ze aby nespadlo z oci...taksme dali pre istotu....ja preto ze mna kazdy ked som bola tehu očumoval - ze 4 dieta tak atrakcia 😀 ,a matko to je jasne toho kazdy očumuje bo je krasny a mooooooj 😀 - a potom dedina viete ako to chodi....tak preto cervena snurocka 😉 a ani, napis najprv jej , ze ziadas odpoved, pripadne vratenie penazi na ucet, lebo jej meno das po vsetkych bazarikoch, potom ju hod na ciernu listinu / tu ma aj byby bazar aj mm bazar/ a potom napis adminovi/ aj ja som to riesila cez admina....ale nakoniec stacilo ked som jej priamo napisala ze ju dam na tu listinu...tak by dala stop svojim inzeratom....

traktor
15. nov 2009

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?..., myslim ze in shanala je to pekne 😉

samayka
15. nov 2009

ahojte maminy...

dá sa dať na čiernu listinu aj skoro svokra?? dnes som jej oficiálne vyhlásila vojnu - že k nej eluška nebude chodiť a keď tak len pod dozorom, tak nech si rozmyslí čo bude hovoriť a robiť... a zajtra idem ráno do robotky prefotiť jej nejaké veci ohladom príkrmov a zdravej výživy detí v "dnešnej dobe"...a s drahým sme sa dohodli, že keď nezabere a nezačne si uvedomovať veci tak ešte vyskúšame prednášku u našej pediatričky - to je pani ktorá bola pediatrička aj pred 30 rokmi, tak najlepšie vie prečo a začo a načo sa menili trendy...

keby ste ale vedeli čo ma k tomu dohnalo... boli sme dnes u nej, ja som išla do kuchyne po čaj a ona medzi tým dala malej ocucať čokoládu. skoro ma vystrelilo a aj napriek mojej slušnej výchove som na ňu zarevala, nakričala a začala som baliť veci že odchádzame... a ona mi hovorí, že ale veď jej chutilo... šplechla som niečo že keby som jej teraz dala ocucať klinec tak by ho tiež cucala, lebo cucá všetko. nechápem z toho do teraz...

drahý mi potom hovoril, že ma ešte nevidel takú vytočenú, ale aj on jej povedal svoje.. našťastie už v utorok odchádza. dám jej tie papiere a má dva týždne na zmúdrenie... inak vianocuje s fotografiami.

uf.. aspoň som sa vykecala...

lucim
15. nov 2009

peknucke, len to ma kratky rukav ... 🙂

traky, tak som objednala stan zo slnieckova a par blbosti k tomu, vianoce pre matka poriesene hadam. 🙂
a daj typa, co kupit 10 rocnym slecnam, ja s nimi nezijem, netusim, co ich teraz bavi.

zaba2707
15. nov 2009

ahojte bambulky 🙂

no samyyyyyyy to je koza teda ze cokoladu ... ja odpadnem normalne .... co jej fakt miga ??? chuda nase ale spravne si spravila ze si jej povedala svoje a je super ze drahy drzi s tebou lebo niekedy to tak nebyva 🙂

lucimka este raz dakujem za dnesne poradenie 😝

zaba2707
15. nov 2009

to zehlenie sa mi podarilo az do tohto momentu stale odkladat ... ale uz musim tak sem budem priebezne nakukat 🙂 ... ak by nahodou niekto mal nenormalnu chut na zehlenie kludne nech mi pride pomoct ja budem ohromna psychicka podpora pri tom 😀

samayka
15. nov 2009

lucim - na slniečkove práve tento nemali.. a bol v aukcii tak som si trpezlivo vydražila 🙂

inak malá je úžasná, teraz posledné dni je neskutočne ukecaná, smeje sa nahlas a na všetkom 🙂)) aj teraz počujem smiech z obývačky. drahý s ňou šalie... nech si ju užije, ja si ju vychutnávam každý deň

lucim - 10 ročné fičia na Hannah montana - kolegynina malá mi dala cez vynobranie prednášku 🙂))))))))))))

ozaj traky, poraď kde zohnať loptičky do stanu

samayka
15. nov 2009

zaby - ked niekoho zozenies, poslem ti aj nasu kopu 🙂))

traktor
15. nov 2009

ufff tak svokra... 😠 ...aj ja by som mal nerfff...ale uz aj obavu...slubit ti moze vsetko ale co urobi ked zavries dvere... 😅 ...je to tazke....no lopticky som kupila tu na bazariku dala som si inzerat 100 ks 10 eur postovne bolo v tom...inac zvyknu byt v tescu na akcie....a vtedy su ovela lacnejsie ale rychlo sa rozberu...ked maly som hovorila ze naco a teraz kupujem z bazaru 😀 😀 , potom su aj v aukciach....lucim tak 10 rocne kocky potesis bud hrou na pocitac, hudobnym CD, parfemom/ teraz sa da vybrataj pre take miny ženy 😀 /, bizuteriou.....viem to podla mojich kociek...teraz to uz nie je o babikach 😀 😀

traktor
15. nov 2009

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1505298, nech sa paci , prihadzujte.... 😉

ani3012
15. nov 2009

Čau traky.
Tak ja som jej aj tak napísala to hodnotenie-negatívne a už mi aj odpovedala.Veď ho môžem potom zmeniť,ale nič nemení na veci,že vôbec nekomunikuje.Vraj ju posielala v piatok,tak v pondelok by mohla byť,najneskôr v utorok.
Zaujimavé:keď jej dám zkle hodnotenie,tak reaguje okamžite,ale aby mi odpovedala na odkaz alebo čo,tak to nie ! 😠

ani3012
15. nov 2009

samy:
Ty moje chúďatko...ale dobre si jej povedala,že by cucala všeličo.Čokoládu tak malému bábu.Ja som mala nečisté svedomie pri Patrikovi,keď dostal kinderko a trochu som mu dala a to mal už mal 9 mesiacov.Aj tak mu nechutila.Zato teraz by ju zjedol na kila 😀
A svokra čo na to?

traktor
15. nov 2009

ani som hovorila pohrozenie alebo hodnotenie robi divy 😀 😀 😀 😀

ani3012
15. nov 2009

ale jej to upravím ale max.na neutrálne. Ďakujem traky 😀

ani3012
15. nov 2009

vosky,ty kde si ležala s malým,na akom oddelení a vlastne kde ? 😕

ani3012
15. nov 2009

STRETKO DECEMBER 2009 - BA (ALEBO OKOLIE)
KDE? ................ DAJTE TYPY, PROSIM
Termin?

KTO?
zaba2707 ........ aaaanooooo
lucim ..............ano
riuska .............ano
samy
alex
babyzuz
zuzinaaa
majkas
susy
fibi
ani .........nóóóóó
..... pripiste sa .....

lucim
15. nov 2009

samyyyyyy , srdenko, ja som si ani nevsimla, ze si pisala staznost na svokru predo mnou, som napisala, odoslala a sla som sa venovat maznacikovi.
a navsteva tu bola.

ad samy svokra, mas u mna podporu maximalnu, riesis to razne a vyborne a verim, ze uz dostane rozum, ze ti nebude robit naschvaly, ved je to dospela zenska, mala by mat rozum.
a diiiiiiiiiik za typ, ano, hanna montana hadam vylieza uz aj z chladnicky, nieco im kupim. super.

traky, aj ja by som brala gulicky, ale byt sa o ne nebudem. 😉

ani, nedaj sa, len jej daj, ked je neseriozna. 😵

voskovka
15. nov 2009

ani-ležali sme v žiline,na detskom...prečo? 😕

ani3012
15. nov 2009

ale to len tak.Neviem odkiaľ si a moja kamarátka leží s malým už 35 deň v nemocke,ale na Kramároch,tak či ste sa nestretli.

samayka
15. nov 2009

ani - možno sa stretla so zrníkom... ak áno nech ju za nás všetkých obíjme...

lucim - nemáš za čo ďakovať.. a keď rozbalíš ten link s guličkami, je tam nová aukcia na taký stan.. až som sa zlakla že to finta a že ponúka zasa ten môj 🙂)))))))))) ale to nejaká firma asi... ale nikde na nete som už také nevidela, len s podobnými motívami.. ale sú parádne všetky - už sa tešíme... tatinko si už od včera spieva "mám malý stan..."

a vydražila som dnes aj stoličku elinočke.. keďže už bude tie pečené kurčatá a rezne papať 🙂)))))))))))))

inak kočky, dík za podporu... musela som to zo seba dostať lebo asi by som ju roztrhla.. a zasa do basy kvoli nej necem...za to mi nestojí baba jedna...

ale musím ju aj pochváliť.. dnes spravila prvý krát za tri roky uhorkový šalát extra pre mňa bez cesnaku..no nebesá....

vendulacky
15. nov 2009

Ahojky,

já dnes jen v krátkosti, jsem straaaašně utahaná, byla jsem včera poprvé od porodu pařit 😀 Návrat ve 3 ráno a v 7 vstávačka 😀 😀 Bylo super, ale tohle nevyspání mi fakt nechybělo🙂)

Jinak v pátek na plavání super, Emma i Ríša byli jak utržený ze řetězu🙂 Paráda!!

A POZOOOOOR!!!! Ode dneška máme ŽUBA!!!!! (rozuměj zub🙂))) Máme už velikou holčičku 😵 😵 😵 😵

Tak se jdu vysprchnout a gaučík už čeká 😵 😵

samayka
15. nov 2009

inak traky - presne toho sa bojím, si to vystihla... že čo mi spraví za chrbtom.. ju bude cpať sladkosťami a pučiovinami.. to nepotrebujem...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre