Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zaba2707
20. nov 2009

ale tak to on potom oslavuje kua kazdyyyy vecer 😀

traktor
20. nov 2009

a neviete co je s alex? bola chora...ale nejak dlho sa tu uz nukazala...ten jejhumor tu chyba....

traktor
20. nov 2009

zaba ved je chlap....uz od teraz ti dava najavo ze si mas zvykat... 😀 😀 😀

lusia_99
20. nov 2009

no tak sme vydrazili h....o 😠 Miško si zmyslel ze sa prave teraz prebudi a ma chut na cicu a samozrejme nas niekto predbehol 😠 😠 😠
ale aj tak ho luuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuubim 😵 😵 😵

maximilian
20. nov 2009

Myslím , že aj Rei sa tu dlho neukázala, ako sa majú?

traktor
20. nov 2009

lusia skoda, lebo smiesna suma to bola...len nam by to bolo...tak na jednu nozku 😀 😀

majkas
20. nov 2009

sorry za odmlku, som bola kojit, po 2 hodkach... no dufam ze si len doplnala zasoby na noc, nie ze budeme kojit kazde 2 hodky 🙂

traktor
20. nov 2009

rei sa ma dobre, ved ma svojho pokladika a ...tymto ju zdravime.... 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

majkas
20. nov 2009

a s Tami dakujeme za pochvalu 😉

zaba2707
20. nov 2009

s alex som dnes pisla na FB pisala som jej o stretku a odpisala ze pridu .. ze ide akurat nakupovat a ze dnes vecer sa chysta nas prist pozriet na kona

tak duuuuuuuuuuuufajme ze sa k tomu prepracuje .-)

ozik a ako rei a petulo??

traky polozila som ho do postielky ale uz strajkuje 😀

zaba2707
20. nov 2009

traky, rei nas chodi aspon citkat ci ako?

kochanski
20. nov 2009

jinak samozřejmě všechno nej, nej, nej dnešním oslavencům, cmuk, cmuk 🙂

aspi; ježiš a to se dělá jak ten odlitek 😅 . To mám jako vyndat ve spaní nohu z overalu a začít na ní matlat studenou sádru jo 😅 😀 ? Jé, vlastně to se asi udělá otisk do hlíny a ta se vyleje sádrou co? Jsem to já ale inteligent 😀

právě bojuju s naším foťákem a snažím se nahrát fotky do noťase ať nemusím být závislá na mm, ale jelikož jsem tak trochu technicky retardovaná, tak se spíš bojím, abych si je nevymazala a Zuzanka bude v p... 😔 😅

lusia_99
20. nov 2009

aj ja sa pripajam a pozdravujem reik a Peťulka 😉

traktor
20. nov 2009

zaba psssssssssssssst 😀 😀 😀

zaba2707
20. nov 2009

jak pssssssssssst tak aj my zdraviiiime reiusku a petiiiika cmuk cmuk

traktor
20. nov 2009

no tak ja bojujem tiez aaaaaale...ked je matko hore , tak ako naschval prave ked idem fotit tak su vybite baterky...a ked su uz nabite tak ako napotvoru cely den prespi, tak ako dnes...tak naco mi je fotak....snad zajtra ....tak dufam ze zas budu vybite... 😀 😀

lusia_99
20. nov 2009

idem zalahnut lebo rano mam kopec roboty my mame teraz same zabijacky....v stredu svinku vo stvrtok klobasky dneska byk a zajtra navazit nabalit a rozviest mäsko a to je takto uz stvrty tyzden po sebe 🙄

traktor
20. nov 2009

aaaaaaaaaaaa lucim nakupuje kolotoce, vsak? 😀 😀

traktor
20. nov 2009

tak lusia dobru noc a ukaz sa castejsie 😵

majkas
20. nov 2009

sa pripajame k pozdravu 😉

a este zabi vsetko naj Fifovi 🙂

zaba2707
20. nov 2009

pa lusi 🙂

bambule velmi pekne dakujeme 🙂 zostal v tej postielke podozrivo ticho idem ho kuknut 😀

maximilian
20. nov 2009

No nič babeny, rada som vás počitkala, mám za sebou dnes náročný deň, tak zdrhám do postele. Všetky zdravím a nech mimískovia poslúchajú.
Papa 🙂

zaba2707
20. nov 2009

zakryl si celu tvar plienkou a podla mna nevedel co dalej 😀 tak zostal ticho

traktor
20. nov 2009

maxi dobru noc aj tebe a tiez tu kuk castejsie 😵

aspine
20. nov 2009

majkas 😵 takze zasoby doplneny? 😉 ja dneska dala 3x a ted konecne uz pul hodky spi....tak jsem zvedava jestli bude chtit jeste po ctvrte anebo uz vydrzi do rana 😅

kochi no ale i tak uz vidim jak se probudi a bude na me koukat jako matko jsi se zblaznila ne? 😀
nasla jsem tohle....s tema fotkama za kazdy mesic je to docela hezky ne?
http://www.4mimi.cz/detail.php?zbozi=1172322

traktor
20. nov 2009

zaba to si nepochopila, hra s tebou schovku a ty nic... 😀 😀 😀

traktor
20. nov 2009

to je krasne...super 🙂

maximilian
20. nov 2009

Dakujem a budem sa snažiť.
Papa 🙂

zaba2707
20. nov 2009

boze Traky este ze ta mam ty nasa skusena matko ... oki tak si hodim aj ja cez ksycht plienku a budem sa tvarit ze nie som tuuuuuuuu 😀

traktor
20. nov 2009

noooo hod..ale jedno ocko si nechaj tak jemne odkrite aby si nas mohla citat...a aj jeden palec...vies tak nenapadne..... 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre