Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

beruska113
21. nov 2009

Majkas,
No náš Luki nie je jedák, ale to má po otcovi. Jemu stačí 90-120ml mlieka, ale aspoň ušetríme. Neviem z čoho má tých 7 kg.

Lucim,
aký má byť odstup medzi tými rota dávkami?

Adi,
je to super, normálne rozmýšlam, že skúsim predať lehátko a kúpim toto. Akurát že je to nízke a tam sa teda nebu dobre krmiť. Ja mu dávam teraz v tom lehátku a keď dojedá, tak si kríže necítim.

lucim
21. nov 2009

adka bolo to nieco v zmysle, ze je to skor pohodlie pre rodica, ale dieta to nezlepsi ani neurychli v uceni spravne chodit, skor moze mat zle navyky - naslap na nozku, drzanie tela .....

berus ja som mala objednanu este jednu vkladacku, ale neposlali mi, ze mi vratia penizky, takze mozno este nieco najdem do vianoc. 😉

adka12
autor
21. nov 2009

Traky čo si kúpila Maťkovi 3v1?

majkas
21. nov 2009

traki urcite sa zmestis, sak ked je vas tolko tak by urcite davate darceky vonku na zahrade pod tou velkou jedlickou, ci nie? 😀

majkas
21. nov 2009

no idem ja hajat

inac Tami taha uz 3,5 hodky, zeby sme sa vracali naspat do tych dobrych cias? klop, klop nech nezarieknem 🙂

dobru nocku vsetkym

adka12
autor
21. nov 2009

Dobrú Majkas 🙂

traktor
21. nov 2009

http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=..., adka taketo , len v inej farbe a ma to aj vodiacu tyc....vyslo ma na 900 korun, a nebolo vobec pouzivane...nemalo ani skrabancek...som nechapala, ze ci ho kupili na ozdobu...ale ved som rada 😀

beruska113
21. nov 2009

Traky,
čačané. Idem aj ja do hajan. Včera bol v noci Luki 2 hoďky hore a dnes soplíkuje, tak sa to asi zopakuje. páááááááá 🙂

traktor
21. nov 2009

maji ty jak vies ze mame jedlicku vonku? 😀 😀 😀 ale uz nemame padla za obet vlasti......bola velmi velka sme sa baly ze nam spadne na dom tak sme ju zrezaly...teraz mame umely stromcek....ale mame doma vo vazach vetvicky, pre tu vonu vianoc 😉 , to ja sa staram o jedlo a mm ide z detmi do lesa...

adka12
autor
21. nov 2009

Traky to je pekné a v akej farbe to máš? Od koľkých mesiacov to je?
Ja sa neviem rozhodnúť, či kúpiť chodítko, hopsadlo alebo niečo takéto....

traktor
21. nov 2009

majka berus, dobru nocku 😵 😵

majkas
21. nov 2009

traki sak ked uz budeme rodina tak som si co to pozistovala, nech viem kde vydam dceru 😀

no idem uz lebo tu pobehujem so zubnou kefkou v ustach 🙂
papa

lucim
21. nov 2009

dobru maji berus 😵

lucim
21. nov 2009

berus my sme mali vakciny po 6 tyzdnoch. .. sorryy som si skor nevsimla tvoju otazku.

traktor
21. nov 2009

ja mam take viacej oranzovo zlte....niekde tu bolo aj foto...ale uz neviem na ktorej stranke...a si myslim ze kludne od pol roka, pretoze to ma tu ochranu okolo, takze babo nevypadne, a mozes ho aj vozit aj hojdat,,,potom ked bude vecsie das tu ohradku prec a moze vystrajat jedna radost...odrazadlo je fakt super vec.....aspon u nas vzdy bolo na prvom mieste...ci na dvore, ci doma, ci sme niekam isli, furt sme ho maly zo sebou...a pod sedadlom je odkladaci priestor tak tam si deti davali svoj nakup... 😉

traktor
21. nov 2009

maji neboj u nas sa bude mat dobre... ja im napeciem aj navarim...a nebudem sa im do nicoho montovat...neboj...eeeeej nevesticka nasa krasna 😀 😀 😵 😵

beruska113
21. nov 2009

Lucim,
stihla sóóóóóm. No do ri.., ma porazí ak to nestihneme. ale ramienko má vážne brutálne. asi tam v pondelok zavolám. Už váááážne brúúúúú.

alexarisko
21. nov 2009

_No dobry vecer

traktor
21. nov 2009

http://bobacik.mimishop.cz/detail.php?zbozi=106... sa popisam...aha co som nasla 😀 😀

traktor
21. nov 2009

aaaaaaaaalex uz som chcea pisat , ze napises ze dnes dojdes a teba nikde... 😀

alexarisko
21. nov 2009

traky neblazni, co povim to bude, teraz sme dosli domov, na nasteve sme boli

lucim
21. nov 2009

no nazdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar stratena vila amalka alex. 🙂

traktor
21. nov 2009

a ako sa mate...uz ste zdrave.....a lili...?

alexarisko
21. nov 2009

cau motyl lucim alias sefe 😀

traktor
21. nov 2009

to ne vila to mniska...co nespominas? 😀 😀 😀 😀

lucim
21. nov 2009

mniska sexica alex. 😀 no co noveho? rozpravaj a prehanaj.

traky, inak super si mi poradila tu latkovu knizku, matko s nou vystraja skoro ako s ovcou. ja tu vz 😀 y odkukam nejake inspiracie. 🙂

alexarisko
21. nov 2009

ale celkom v poho zeny, uz sme zdravi setci, mala sa sprava cim dalej posahanejsie, zaspavanie sa jej z jedenastej posunulo na taku druhu rano, aj to len tazko, a podobne hovadzinky robime, no jo, takze 12.12 robim zase zapisnicu a pripravujem kavicku jak spravna sekroska?

traktor
21. nov 2009

lucim to je uz odskusane na 3 detoch, tak to musi byt dobre.... 😀 😀

traktor
21. nov 2009

a musis pridat nove fotecky...nejak sisa nam pokazila...a plavat budete, ci nie? tu uz je jeden tigrikovy plavec 😀 😀

lucim
21. nov 2009

alex na kavicku od teba sss tesiiiiiim. a aj tak si nas mala pozvat k sebe. 😀

traky budem pozorne odkukavat. 🙂 svokrovci dnes nechapali, ako si to daval na oci a vyskal pod tym. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre