Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
24. nov 2009

zdá sa , že spí 😎
rius aj ja si ju chcem užiť, ale ona sa nesmiala jak maťko, ale mrnkotala a kvílila, tak šup do kočiara 😀

riusik
24. nov 2009

trak: vdaka za ukludnenie 😉 aj ja som schopna teda 😎

riusik
24. nov 2009

lu: ja som chcela iba nieco pozitivne napisat... a ked je v kociku spokojna ,tak preco nie? aj celu noc 😝

lucia32
24. nov 2009

byť matkou na plný úväzok je ťažšie ako pracovať 😉

lucim
24. nov 2009

uz spinkaaaaa 🙂

zabi sladkeeeee

traky moj nocny zivel je proste spolocensky. 🙂

lucia32
24. nov 2009

rius...som ju chcela udrndať 😀 teraz si užíva moje ručky 😉

riusik
24. nov 2009

lu: treba mysliet na to, ze nosene deti su inteligentne... tak len pekne nos, rucicky vydrzia...

lucia32
24. nov 2009

idem preložiť, držte palec...

riusik
24. nov 2009

prave som si overila teplotu v pekarni 😠 odniesla si to moja ruka, auu

lucia32
24. nov 2009

rius...no toto? prečo overuješ, nepiekol sa dosť rýchlo? 😝

traktor
24. nov 2009

ja si uz ani neviem predstavit , ze by som mala ist do prace....som doma 13 rokov...ale nejak som si zvykla....mozno aj preto, ze u nas nefunguju babky, mm je furt v praci a co by bolo s detmi?a co budem klamat, je mi dobre...kym vsetko poupratujem, navarim ...den prejde raz dva...teraz je tu matko 😵 😵 😵 , tak zatial je cez den do tej 3 ticho/ baby su dovtedy v skole/, lebo spinka ale uz co nevidiet tu bude rusno...uz bude vecsi...to bude...aj sa tesim aj nie...preco tie babetka tak rychlo rastu?

riusik
24. nov 2009

ale, som ho chcela potriet mlieko, nech chyti lepsiu farbu a lepsiu farbu chytila tak moja ruka 😝

kochanski
24. nov 2009

rius...nošené děti jsou inteligentní 😨 ? Fákt, tak to naše bude asi lumen 😀

já taky ještě kuchtím. Zítra mi přijde kámoška na obídek s mrňousem a jelikož s tou naší toho moc nenadělám, tak už mám pro jistotu masko naložené a teď vařím brambory v mlíce, aby to zítra bylo rychleji zaečené 🙂

riusik
24. nov 2009

trak: ako pises, ani ja nemam babku pri sebe ani nejak specialne blizko. moja mama pride, ale aj ona este pracuje, tak sa to neda nejak pravidelne vyuzivat... a aj mne je dobre. som stastna a snazim sa robit stastnymi mojich blizkych, a to je dolezite

riusik
24. nov 2009

kochy: to som niekde citala, este pri tomasovi mi to padlo ako utecha dobre. a pouzivam na utesenie, ked niekto potrebuje... 😅 ale mozno nieco na tom bude, uvidime. pre istotu sa snazim co najviac nosit aj alexandru aj ked ona je rada aj len tak, sama... hadzem ju do satky na nakupy, ked idem do skolky...

riusik
24. nov 2009

kochy: ja uplne odpadavam z tych zuzankinych jamiek 😉

traktor
24. nov 2009

a dobre ze si spomenula pekaren...aj sa som dnes kukala...ale vobec sa v tom nevyznam, tak ked mas skusenost tak porad,na co sa hlavne zamerat...a zmaknem to aj ja?...ja viem, ze je to zo mnou hrozne...ale ja fakt cim som dlhsie doma, tak stracam dar reci...lebo co uz to je za slovnik co sa pouziva pri detoch 😀 , ...a normalne si niekedy pripadam jak trtko....ze ked pisete co ste si skopirovali, skenovali....ci co a ja nic neviem...aaaaaa co ..aj tak mi je dobre a tu sa furt najde daka dobra dusa co poradi.... 😉 , tak k tej pekarni, ked vieteporadte, aka znacka, ...........

traktor
24. nov 2009

to akoze mam zacat nosit matka?...pretoze ja ho velmi malo nosim.....a co tak bude nenoseny inteligent..... 😀 😀

lucia32
24. nov 2009

Tak už naozaj spinká 😉 Žeby som šla aj ja?
Zajtra som doma,mám volno 😉 Chceme ísť ju Kubkovi na 2. ulicu, dúfam, že nebude zas pršať 😝 😀

riusik
24. nov 2009

trak: ja neviem, mam prvu, moulinex, teraz stale ide na nu reklama. aj moja mama ma moulinex, taku starsiu, uz ju ma treti rok... je spokojna, aj ja zatial, mam ju tyzden 😉 viem, ze vela ludi ma aj take lacnejsie, z tesca alebo lidla a chvalia si. treba iba vychytat muchy kazdej jednej... mne sa to paci a paci sa mi ta vona z toho 🙂 zatial som skusala len nejake chlebiky a kysnute cesto na kolace, je to predsa len pohodlnejsie. uz mam postahovane rozne recepty na babovky, rozne kolace, knedlu, pizzove cesto, tak budem postupne skusat. ja som chcela davno, ale P ma odhovaral. az mi raz prisla sms, ze ma pre mna prekvapenie a dotrepal sa domov s pekarnou 😵

lucia32
24. nov 2009

ku Kubkovi 😀
Traky ja mám Moulinexku...

riusik
24. nov 2009

trak: 😀 pekne si to napisala.... a mas pravdu.
a k tej pekarni - tu co mam je, ze na bagetky, pekna sprostost, je tam sice taky drziak s plieskami na bagetky, ale iba styri!!! takze to je malo, jednoducho v hockakej sa da urobit si cesto na bagety, tak ci tak ich musis vytvarovat a potom mozes supnut do rury a upecise ich podstatne viac ako styri a pre vas by to bolo naozaj malo, tak polka na osobu 😝

traktor
24. nov 2009

a akovies ako mas ten chlebikrobit? su k tomu aj recepty? juuuuj ja normalne citim vonu cerstvo upeceneho chlebika...som šiši... 😀 😀 😀

lucia32
24. nov 2009

Ja mám pekárničku 2 roky....miesim v tom všetky cesta, aj na knedle, piekla som v tom aj makovník, jasan, že nie je taký klasikus dlhý, ale je dobrý 😉

kochanski
24. nov 2009

rius...jé, já jí to zítra řeknu 😀 . Já ty dolíčky taky miluju 😵
třeba na tom nošení fakt něco je...každopádně, mateřská náruč ještě žádnému dítěti určitě neuškodila 😉

traki jestli taky můžu poradit, tak já bych určitě brala pekárnu s dvěma hnětacíma hákama a určitě ať má samostatný program na těsto, kynutí a pečení. Já mám moulinex xxl a maximální spokojenost. A taky jsou dobré ty tescácké, které vypadají úplně stejně jako od značky DOMO (to je hodně dobrý výrobce pekáren, ale podstatně dražší)

traktor
24. nov 2009

moulinex som aj ja dnes pozerala, lebo su aj take co nie znackove...a vyjdu skoro rovnako, len par stoviek rozdiel, a moulinex mam aj fritezu...a som spokojna.... 🙂

lucim
24. nov 2009

aj ja rozmyslam nad pekarnou, takze moulinex? 😉 ale niekedy neskor.

lucia32
24. nov 2009

Ja mám s 1 hákom, ale tiež sú tam všetky programy osve...nebrala som väčšiu, zvyšok rodiny tvrdil, že to nebude jesť 😀 a teraz jedia 😉

riusik
24. nov 2009

ano ano, dva haky su dobre... a to nie vsetky maju samostatne programy na cesto, kysnutie,pecenie? som myslela, ze ano... ja som pozerala iba po takych...

a su k tomu recepty a vela najdes na nete, milion diskusii plnych rad a receptov...

kochanski
24. nov 2009

a ty rohlíky z pekárny, ňam, ňam, ňam 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre