Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

gabrielkabj
2. dec 2009

do kelu povedzte ako zmenšim foto aby som tu doložila

riu super kočanda

traktor
2. dec 2009

rius ja vsetko robim rychlo.....a potom to aj tak vyzera 😀 😀 😀 teda obcas... 😀

traktor
2. dec 2009

tak ja neporadim , ja tu mam na to svojich ludi, poziciam ti ich? 😀 😀 😀 😀 luciiiiiiiiiiiiiiiiiim, innnnnnnnnnnn, luciaaaa, 😀 😀 😀

gabrielkabj
2. dec 2009

moooooooooooooooooožeš

traktor
2. dec 2009

dievčata mam pre vas pracu.... 😀 😀 😀 😀 kde steeeeeeeeeeeeeeee 😀

gabrielkabj
2. dec 2009

joj nič z vás idzem chrapen 😝 tak bru nocku zajtra to spravím naštudujem 😵

lucia32
2. dec 2009

gabka ja tu...šnorchlujem o tých sedátkaxh...ja ked niečo chcem 😀

lucia32
2. dec 2009

no nič dnes to viazne, idem sa venovať postielke, pááá

lucim
2. dec 2009

rozteky su hotove ... a asi mnam.

traktor
2. dec 2009

lucim asi ci mnam 😀

lucim
2. dec 2009

opatrne sme jeden nakusovali, este bol horuuuuci, ale mnam. 🙂 uvidime, ci bude aj rano taky.

traktor
2. dec 2009

potom podaj hlasenie 😉 , ja neviem naco este cakam,....ty to tak vsetko mnamky opisujes, ...uz sa musi zobrat a davaaaj bez pekarnicky domov nepridem 😀 😉

lucim
2. dec 2009

rius krasne fotecky v tom amerikanskom obleceni z big appla. 😉 a mozno si ma postrcila, ale rozmyslala som o tej pekarni aspon rok. 😉
gabi, tak poradime neskor , inokedy o tom zmensovani.
lu sedatko do vane ... ja neviem, asi netreba.
traky si este tu?

kochanski
2. dec 2009

ahoj kočenky 🙂
jdu vás jen pozdravit. Nějak mě pobolívá hlava, tak nechci dneska čučet dlouho do noťase a půjdu si lehnout brzo...hihi 😀

jinak všechno nej všem oslavencům

my měly včera nějakej divnej den. Celý den byla malá nějak rozmrzelá a měla skelný očka, tak jsem se bála, že na ní něco leze. Takže když jsme přijely ze cvíča, dala jsem jí spát a maminka si šla poctivě lehnout s ní 😝 😀 . No a odpo už byla celkem v pohodě....a v noci spala skoro 9 hodin v kuse, paráda. Dneska zas měla celej den dobrou náladu a večer před koupáním jsem jí dokonce rozřehtala na přebalováku úplnou kravinou 😅 ....asi na ta naše robátka působí úplněk či co 😉

traktor
2. dec 2009

koci ...si si ista ze si este dnes pojdes lahnut? 😀 😀 😀 😝

kochanski
2. dec 2009

traki...do teď jsem to měla v plánu 😀 😀 😀

traktor
2. dec 2009

nas matko mal dnes vyskereny den...stacilo povedat ahoj a sa tak rehnil akoby som povedala najvecsiu srandu sveta.... 😀 alebo zeby sa nesmial tomu ahoj ale mne? 😀 😀 😀

traktor
2. dec 2009

tak len planuj, planuj.... 😀 😀 😀

lucim
2. dec 2009

traky neee, ten prvy chlebik som neopisovala superlativmi, ten bol taky, ze nooooo, moze byt ... ten druby bol mnamkaty... a tieto rohliky z bagetoveho cesta snad budu tiez dobre. 😝

kochi fuuuuuuuuuuuuu nech neboli hlavicka.

nas matko sa prebral a mrzuto vrrrzgal, ja som kmitala okolo rozkov tak drahy uspaval, skaredo na nas zasycal ze kecame , tak mame tichu domacnost. aspon matko spi.

traktor
2. dec 2009

lucim kde si ....nevydrzaa si do rana a uz chrustas fanove rozky? 😀 😀

kochanski
2. dec 2009

tak to bylo dneska asi něco ve vzduchu...nějakej vtipnej kyslík či co 😅

no, abych se přiznala...už mě nějak přestává bolet šišoid 😀

lucim
2. dec 2009

neee, tu som, pisala som aha.

a kochi, moznio to bude tym splnom, nase deticky su vlci. 😉

lucim
2. dec 2009

mne sa dnes matko rehnil, ked som mu robila parnik ... lezala som na zemi a posuvala sa a on sa plavil na mojom bruchu. 😀

traktor
2. dec 2009

nas matko mal dnes super den, vecsiu cast z neho prespal a ked nespal tak sa rehnil, tak som stihla vsetko poupratovat, aj tie blbe okna/ preco musi mat dom tolko okien? 😀 /, a uz som aj vianocne vyzdobila, deti maukecali....ale stromcek dame az presne vtedy kedy sa ma..... 😉

kochanski
2. dec 2009

lucim...vy máte tichou domácnost a to ještě děláš rožky? Já bych mu dala rožek...by viděl 😀

traktor
2. dec 2009

...a som unavena jak fras...ale statocne odolavam....rano nas caka USG mozgu a obliciek / kontolne/, tak nech je vsetko klop klop a viac nemusime ist...

lucim
2. dec 2009

kochi to sme na seba zasycali, ked sa uz tie rozky piekli. to vies, tatinko uspaval a to je udalost, to ine ako ked uspavam ja. 😝

lucim
2. dec 2009

inak, tie rozky som si nafotila, ale fakt da mi nechce hladat kabel a zmensovat ..
traky sak vravim, traktrostroj, stihas aj nemozne. 😉

kochanski
2. dec 2009

lucim...to taky vyzkouším...ale v mém podání to bude spíš titanik 😀

traki...hele, Zuzi dneska taky spala nějak nad plán. Po obědě v postýlce 3/4 hoďky (nechala nás s mamkou co přišla na návštěvu i naobědvat), pak odpo v kočáru hodinu a kolem pátý ještě vytuhla na další skoro 3/4 hodinky. Normálně spí těch 30 minut a konec. Asi byl dneska nějak extrémně pozitivní den...mohl by být častěji co 😉 ?

jo a už mám taky výzdobu 😝 ...a vyprala jsem záclony, tak budou na umytých oknech i krásné nové záclonky...já jsem táááák šikovná 😀

kochanski
2. dec 2009

lu...tak tak...chlapi totiž uspávají mnohem kvalitněji...to si nevěděla 😅 ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre