Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
4. dec 2009

ven ty zijes akcny zivot 😀 😀 😀 a ja nic neviem tak povedz 😉

nina41
4. dec 2009

Traky kedy začinaš piecť na vianoce?

traktor
4. dec 2009

ven tak hovor co robit kde si

traktor
4. dec 2009

ak bude matko ok tak som myslela ze od pondelka, aspon tie suche ...lebo kremove peciem vzdy az vten den aby boly cerstve / ja nezamrazujem, nemam to rada 😉

vendulacky
4. dec 2009

tu som 😀 jsem vás trochen četla....

traky, maťko už dobrý?? Teplotka klesla?

Jo a děkujem za gratulky 😉

..tak a ted vám to jdu napsat

traktor
4. dec 2009

je krasnucky okruhlucky , mnam , mnam 😀 😵 😵 😵

lucim
4. dec 2009
traktor
4. dec 2009

ven nie , svina sa ho drzi ako kliest 😠 , dam panadol klesne a potom je nazad....este dobre ze sa budi aspon na to papanie....snad to zajtra uz bude ok

traktor
4. dec 2009

lucim zas som ta predbehla 😀 😀 😀

traktor
4. dec 2009

nina a ty kedy budes piect a co? ty toho tiez muss piect vela, co? 😀 😉

lucim
4. dec 2009

traky ty potvora !!! 😀 😀 😀 mail ti dosiel?

vendulacky
4. dec 2009

Vyndejte všechny pipky z kurniku....pak kurnik prodejte.....a pak v každém vejci co chytíte bude kurník🙂 Segra jich má už 5, já taky 😀 😀 😀
Hlavně si ty kurníky nechte v GIFTECH!! Jakmile je posadíte na farmu, vejce vám už kurník nedá.... tak vyčkejte, až jich budete mít dost 😉
Jinak potom při PRVNÍ vložené slípce do kurníku se vám objeví jájo...takhle mi dávala míša vědět, když usazovala slípky do nových kurníků, že hází jájo na zeď ...chapen zi? 🙂
Taky se vám uvolní kurník v marketu...ale POZOR, míša usadila nové kurníky a pak se jí v marketu UZAVŘEL, tak asi koupit před usazením z GIFT BOXU... (doufám, že potom z gift boxu nezmizí...)

Pro nezasvěcené musí být tenhle příspěvěk pěkná HALUUUUZ 😀 😀 😀 😀 😀 😀

traktor
4. dec 2009

nedosiel ale budem sledovat,,a boooooooze mam 67 mailov za dnesny den 😅 😀

traktor
4. dec 2009

ven idem na to a ked sami ten kurnik uz nevrati rozmlatim pocitac 😀 😀

vendulacky
4. dec 2009

ucim, matko je supeeeeer!! A ty faldíky 😀 😀 Dobře ho vykrmuješ 😉 A taky se pěkně osrstil, krásný vlásky 😵

vendulacky
4. dec 2009

traky, tak fajn, že nerozmlátíš mě 😀 😀

nina41
4. dec 2009

traky ja asi na buduci vikend začnem ,suche-vanilkove rožky,linecke,cookies,medvedie labky,plnene -slonie slzy-to robi syn,medovy kremeš,metrovy,suche pečiem z troch davok,a ešte medovničky

lucim
4. dec 2009

ven dakujemeee. vlasky pestujeme, davame na ne specialne mlieko, materskeeeee. aj na faldiky, ale to bude asi tiez materska slahacka. 😝 ze traky? 😉

nina41
4. dec 2009

lucim maly je nadherny ,riadny baculko 😵 😵 😵

zaba2707
4. dec 2009

lucimka matik je cela ty sa mi zda 🙂 je prekrasny 🙂 no my sme okupany z prvej polovice napapany a teraz mame debatny az kriciaci kruzok a obcas kukne na mini talent 🙂 takze asi sa rozhodol ze pocka na ocka kym nepride z prace 🙂

traktor
4. dec 2009

nina super tiez mas o zabavu postarane 😉 , ven neboj, aj ked jeden nikdy nevie 😀 😉 , lucim tak tak slahacka priamo od vyrobcu 😀 😵

vendulacky
4. dec 2009

emulka si ze spánku stěžovala, drobotí moje...spinká na boku, dneska jsem jí nedala, kvůli ouškům, tak se tam hází jak kapříček, ale spinká..tak jsem jí aspon dala vypadlej dudel..

...mám hlad, půjdu si něco ulovit...třeba kousek sýra, ten ssnad neublíží...doufám, že cestou neseberu čokošku🙂

lucim
4. dec 2009

zabi, mam silne geny , to sa pozna 😝
matko tiez trhane spi, som ho teraz prelozila do kresielka na tento vecerny nepokojny spanok a hojdam nohou. tusim ho zas drazdia tie dasna.
zabi, filipko ma svoj rezim, teraz nespava a basta. 🙂
ven cakame foto v nausnickach. 😉
traky domaaaaca slahajda. 🙂

maximilian
4. dec 2009

čaute kočandy.
Tak sme boli včera na poradni , máme 8330 gr a 69 cm, dostali sme dva pichance a v noci sme začali teplotovať. Pri prvom očkovaní nemal žiadnu reakciu, no a tentokrat teplotuje o sto šest. Ešte dnes mal nad 38,5. PodĽa najnovších štúdii, by sa nemal dávaťnurofen-brufen ak nie su teploty, vraj to blokuje budovanie protilátok. nuž ale ak je teplota, inak sa neda. Striedali sme Paralen s Nurofenom, důfam, že už zajtra bude dobre.
Lucim drobec je zlatý 🙂

maximilian
4. dec 2009

Ozaj a začali sme prikrmovať, nakoĽko cez deň začal pýtt každú hodku. Mrkvička a zemiak zatiaľ šmakujú a dokina nám to odobrila.

lucim
4. dec 2009

maxi, budem drzat palec, nech teploty ustupia. ale aspon to mate za sebou.
a diiik. 😉

lucim
4. dec 2009

maxi aj nam sa uz blizi prve kostovanie zeleninky, dufam ze bude tiez chutit. 🙂 nemas to nafotene? 🙂

traktor
4. dec 2009

vybrala som kury, kurnik predala a nic....kupila som druhy a zozralo mi to 5000 koruniek, som blba alebo som to nepochopila 😀 😅

maximilian
4. dec 2009

Lucim Mám, len nemám teraz velký Pc, len mininotas, musim to potom dat do albumu.
No ja som chcela počkat do pol roka, ale ten náš hladoš, skrátka nie.

lucim
4. dec 2009

boooze, ten moj chlap ma ale brutalny humor ... som mu povedala, ze mi napisala jedna kocka, ze si kukla matkov album a ze aj ona by chcela take, a on na to, ze: daj jej moje cislo. ja na to,ze ale on sa podoba na mna. a on, ze tak jej daj tvoje. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre