Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
5. dec 2009

tak matko ked lezi na tom boku, je prikrity perinou a v rucke stiska hracku, plienku ....proste musi sa niecoho drzat 😀 a potom dalsie spanie mu vymenim bok, aby nemal zlezanu hlavu... 😉

traktor
5. dec 2009

fungovat... 😀

lucim
5. dec 2009

traky to si pIsala O MOJOM MATKOVI? 😉 😀 😵
som sa zabudla pri lekoch ... sorrryyyy

babyzuzana
5. dec 2009

zabi diiiiiiky, takze 3 dni stara informacia a je to teda schvalene!!! supeeer

alexarisko
5. dec 2009

zeny mame to, no aspon nieco

zaba2707
5. dec 2009

no len ja furt nechapem ci budem mat ako pracujuci rodic narok aspon na ten nizsi

zaba2707
5. dec 2009

lucimka ty nevies noahodou??? ked aj ty pracujes nemas v tom jasnejsie ako moja blondava hlava???

zaba2707
5. dec 2009

256€ aj tak mi to pride uplne trapna suma ... kokos ... co by mali podporovat rodiny s malymi detmi tak ich takto ohodnocuju kokooooooooos

babyzuzana
5. dec 2009

odumiera mi ruka, asi budem poberat rovno invalidny 😀 😀 😀 😅

traktor
5. dec 2009

no nam staci dychat cerstvy vzduch.....a aj tak sme stastny.....nech si ho nechaju/ ten prispevok myslim.... 😀 😉

traktor
5. dec 2009

lucim matko ako matko 😵 😵

traktor
5. dec 2009

zuzi.... 😀

monikabe
5. dec 2009

zuzana-od akeho veku si chodila s malym na plavanie?

babyzuzana
5. dec 2009

traky zachytila som v tom zakone nieco o "retazovom" porode, zeby to bola rec o tebe? 😎

alexarisko
5. dec 2009

joooo retazacik 🙂 to jak ten kolotoc 😀 milaaaacik, tesis sa na nase spolocne plavko?

traktor
5. dec 2009

zuzi na mna to neplati , ja nie som az tak retazova 😀 😀 ja som s patkom zostala doma aj po jeho 3 rokoch, na neplatenej materskej / nie je chory, len u nas nefunguju babky....tak aby nechodily deti s klucom na krku/

babyzuzana
5. dec 2009

zuzana zuzana ja? 😉
David mal tusim 3 mesiace aj 2 tyzdne ked sme zacali...
aaa prave sme asi zaspali

lucim
5. dec 2009

zabi este som to neprestudovala, ten link, ale mam pocit, ze to bude tak, ako sme sa minule bavili, ak pracujes na zmluvu, tak nemas narok na rodicak, iba na nejaky prispevok - co vyjde 41€, a este tam je moznost, ze ti prispeju na opatrovanie, ak ti to fakturuje zivnostnik. idem to kuk.
si robim zoznam, co treb objednat do lekarne, a je toho kopeeeeeec.

monikabe
5. dec 2009

ano babyzuzana, ja som myslela, ze sa zacina s takym spolocnym plavanim az od 6. mesiacov a tak stale cakam a cakam.

babyzuzana
5. dec 2009

coooo? luci ty uz pracujes????!?!?!?!?!?

jasne laska, som zvedava na tie nase deti, sup, sem, sup tam, naam uz je to vsetko jedno 😀

a co to stretkooo? viem iba, ze v sobotu 12. 12., o kolkej? kde?

traktor
5. dec 2009

moni, myslim ze u nas v KE sa zacina s plavanim od 6 mesiaca, sme tu minule hadzali linky, tak to aspon tak bolo...

alexarisko
5. dec 2009

lasocka ja uz som nam to vyzistila, sobota o druhej na drazdiaku v oaze, poznas?

babyzuzana
5. dec 2009

ja sa dost rozhodujem sama podla vlastneho pocitu, mas nazory 50:50, jedny su za, druhy to neuznavaju
myslim, ze zalezi na matke

monikabe
5. dec 2009

traktor- a ty sa chystas? a ako je to s plienkou? Kupim si plienku na plavanie priamo tam alebo ju uz mam mat.

babyzuzana
5. dec 2009

hm, oaza bol bordel, tak tam hej? minule ten striptiz nevysiel tak teraz? hm, hm a kto je organizatorka ze ju musim pochvalit 😀 😝
neviem kde je oaza na drazdiaku, ale najdem, som tam byvala kuuscok

alexarisko
5. dec 2009

xixi trdlo, nem bordel je teraz v tom sade janka krala neviiiis? 😀 mozme stretnut niekde a ist za sebou ked stes

monikabe
5. dec 2009

traktor- tak si predstav, ze ten moj fesak stale spinka, idem aj ja........dakujem este raz.

babyzuzana
5. dec 2009

ajaj pol balika mikulaskeho som uz zozrala a pistacie by som si dala, neviete preco mi ich mikulas nedoniesol?! ☹

traktor
5. dec 2009

moni 😉 dobru noc, a nech sa zobudite az rano... 🙂

monikabe
5. dec 2009

Dobru nocku aj vam a nech sa zobudi len na papkanie, aby prsia neboleli 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre