Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zaba2707
6. dec 2009

juuuuuuuuuuj drobciatkooo traky fuuuf fuuuu nech vam je co najskor lepsie nech je malicky oki babulko krasny

kochanski
6. dec 2009

tuhle z cats miluju, tak to jsem zvědavá jak to dá. Jestli to bude jako ta francouzská, tak super 😉

lucim
6. dec 2009

my mame teraz postel prisunutu nadoraz k postielke, ale niekedy po kojeni necham matka pri mne, obaja s drahym mame lahky spanok, ale vacsinou spava na mojej strane. dnes som ho chcela supnut tatovi rano, ale aj tak sa otocil na mna a budil ma osahavanim - matko. 🙂 .

lucia32
6. dec 2009

zabka a ešte mu dám aj pampers, ak by náhodou v noci potreboval a nemohol sa vymotať 😀
Traky....chudiatka naše, čo sa to len na Maťka nalepilo....ale hlavne, že už spinkááá 😉
ak ma napadlo, že som dávnejšie nečítala josi...niečo mi uniklo? 😅

zaba2707
6. dec 2009

inka hlavne, ze sa mu nic nestalo 🙂 kazdy si tymi padmi prejde ci skor ci neskor len aby tie pady boli v ramci normy

inneska
6. dec 2009

traky...páni, tak takto ťa maťko potrápil...ani nám atb nerobili dobre, tak som ich erikovi nedávala...a čo za atb to boli? a superstar...máme rovnaký vkus, aj mne sa tí dvaja páčia 😉

zaba2707
6. dec 2009

luci mm je velky ziadna pampers je to drahy spas a on kedze je velky musi vydrzat 😀

brinzulka
6. dec 2009

halo dobry vecer...
moja mala antikoncepcia nespi...lezi in koliska a kope nohou do gule, co dostal od babusky...a ona mu cinka...uzasna zaaabava...

jejdanenky..ta Katuska teraz v TV je tusim moja spoluziacka 😕

lucim
6. dec 2009

kochi anglicka

traky ouuu chudatenko, ho ocmukavame na bodecky. 😕

lu je vikend, mia bude asi na chalupe.

lucia32
6. dec 2009

brin ahoj...u nás všetko spí, všetko sní 😔 😉

inneska
6. dec 2009

žabik...erik má dobrého anjelika strážneho 🙂 a ešte to len príde, obuchané hlavičky, ked sa budú stavať na nohy, a potom pády z nôh...

zaba2707
6. dec 2009

kraaaaaaaaasne to bolo Stara je gooood

brinzulka
6. dec 2009

sak aj moj mm uz chudak usnul...co uz s nim...

lucim
6. dec 2009

pekne to bolo od dominiky,

cau bri, my tiez nespime. zase hojdam lehatko.

kochanski
6. dec 2009

lucim jaká anglická 😅 ?

no, někdy měla trošku moc žiletkový hlas 😀

naše malá spí v postýlce u zdi a já spím vedle u přilehlé zdi...ale k ránu spinkáme spolu 😵

zaba2707
6. dec 2009

ved to innka takze padov este bude 🙂

inneska
6. dec 2009

brin..aká katuška? 😕

lu..tiež si myslím, že mia niekam vypadla na víkend 🙂

brinzulka
6. dec 2009

pokial si vystaci s gulou a tocenim ..tak pohoda..Ked bude vreskot pojdeme kojcit..a dufam, ze spat este dnes

brinzulka
6. dec 2009

Dominika Stara sla odovzdat odkaz mm od manzelky Katusky..pred pesnickou...tie pestva, co tam stvaraju

inneska
6. dec 2009

ja som Starú nevidela, mm mi to prepol 😠

zaba2707
6. dec 2009

innka kuknes v reprize alebo na nete 😉

inneska
6. dec 2009

brin..aha, ked ja čučím do naťasu v kuse 😝

kochanski
6. dec 2009

traki joj 😨 . Chudinka malý. Panebože co mu to dala ta dokyna za atb 😠 . Čurina jedna! Tak tak, taky bych hned naklusala ke svojí ať mám klid

lucia32
6. dec 2009

My máme malú kolísku, postielku sme nekupovali...neriskovala som, kedže obe deti mi v nej nechceli spať...na pol roka, na rok si môžem požičať...potom asi stiahnem z pôjda gaučík a spojíme postele dokopy...budeme trojka 😀

inneska
6. dec 2009

gabi..hej, sobota to istí 🙂

inneska
6. dec 2009

trakyyy....kde si???? maťko zase plače?? 😕

lucia32
6. dec 2009

kochi vitaj...inn takisto...som to ja ale nevychovanec 😀

lucia32
6. dec 2009

už bude koniec? idem spať 😝

traktor
6. dec 2009

baby dakujem, je super ze sa tu clovek moze aj vyzalovat 😉 , bral amoksiklav ale uz si na nich pochutnava odpadkovy kos 😉

traktor
6. dec 2009

in tak aj ja som prepasla staru, som sa hrabala v odpadkoch ze coze to ten nas matko bral 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre