Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

mifinka
17. dec 2009

Hihi jak koukám na ty vaše fotky s mrknou tak vůbec nechápu, přibravujete 😀 😀

babyzuzana
17. dec 2009

no presne ten link som sem isla hodit, ani diky 😉

ani3012
17. dec 2009

no Evka toho má už dosť,idem k nej.Ráno sa hlásim 😉
Dobrú noc prajem!

mifinka
17. dec 2009

Mě mrkev pustila z bodýček po druhém vyprání...
V poslední době je to stejnak rizikové s krmením, páč piškot strašně pomáhá a všude mi cpe ruce a jídlo je všude jen ne v puse.. ale on má radost tak co 🙂

mifinka
17. dec 2009

zuz a na co si se chtěla zeptat když jste na vánoce v OV? kde je mekáč? 😀

lucim
17. dec 2009

ta oranzova drzi dobre aj na tom plastovom pultiku aj na lyzicke. 🙂

babyzuzana
17. dec 2009

mifi to som zle naformulovala... to mala byt odpoved pre mono

lucim
17. dec 2009

papaaa ani
matko sa strhava, pokrici a zaspi....

mifinka
17. dec 2009

Mě fascinovalo jak jsem mu přidala do kaše z brambor a špenátu mrkev ale nakrájenou na pidi kousky a ty pidi kousky vyšly druhej den druhou stranou 😀
Zuz tož to jááá, jsem chtěla poradit ale tak nič no 😀

babyzuzana
17. dec 2009

inak rada pre vsetky
bola som u mojej celustnej doktorky a ta ma prosila, ze nemam stravu mixovat, ale pucit zasadne vidlickou...
ona to vidi cez svoju profesiu

mifinka
17. dec 2009

Zuz je to lepší o proto, že ti pak dítě nebude odmítat kousky jídla... AAALLLEEE když namixuješ ponorným mixérem tak zas ze své zkušenosti vím že kaše není nikdy úplně hladká.. a fakt si nedokážu představit jak mu vidličkou kvedlám jablko s hruškou 😀

alexarisko
17. dec 2009

Pusky idem si fenovat hlavu 😀

babyzuzana
17. dec 2009

to keby som si ja vecer vyfenovala hlavu, rano ju mam mastnu 😒 😠

lucim
17. dec 2009

dobru nocku.

ani3012
18. dec 2009

Dobré ránko!
Piatok - 18 December 2009

Gertka..................18.7.........................Andrejko...má dnes 5 mesiačikov 😲(cmuk!)

Meniny oslavuje: Sláva/Slávka
Meniny oslavuje v ČR: Miloslav
Všetko najlepšie Slávke, Miloslavovi a Andrejkovi 😉

Kalendárium:
OSN deň pre spoluprácu juh – juh (OSN, vyhlásený v 2003, pripomína sa od 2004)

Vtip:

Siel chlapec na most a spadla mu do vody matka zacal plakat. Siel okolo policajt a pýta sa:
Preco places?
Padla mi do vody matka.
Pockaj.
Policajt zavola potapacov a zachranarov. Hladali a hladali az ju nenasli, ked to povedal policajt chlapcovi tak chlapec povedal: Na co mi je srobka, ked nemam matku? 😀 😀 😀

sťažnosť:
Tak to bola ale nočná 😝 .Evička mi zaspala až o pol druhej.To by nebolo až také zlé,ako keď o jednej konečne zadriemala a aj ja.Zrazu strašný rev! Nemohla som ju ukľudniť,ešte po 20 min.vzlykala . 😒

voskovka
18. dec 2009

dobre ranečko.včerajši avatar bol perfektny....naozaj dobry film.dneska su u nas jednodnove vianočne trhy,tak pojdeme s drobcami okuknuť...
mm mal včera divny den,najprv sme naražali pikantnymi poznamkami na seba...som sa tešila,no kym adam zaspal...aleluja o 12stej,mm si pustil harryho pottera a uložil sa k spanku...a ja nabehnem že dačo bude ked už maly spal..tak som sa otočila naštvano odišla a zalahla do spalne....
poučenie-nie vždy ide všetko hladko a tak ako chceme... 😀

ani3012
18. dec 2009

vosky:
Tak ťa trošku ukľudnim.Moja kamarátka minulý rok sa obliekla do krásnej sexi nočnej košieľky a začala mm tancovať pred televízorom. On jej na to povedal:"Môžem si v kľude pozrieť Perinbabu?"
Som myslela,že sa pocikám... 😀 😀

ani3012
18. dec 2009

nie pred mm ale pred jej manželom 😀 😀 😀 😀

nina41
18. dec 2009

Dobre ranko 😵
Oslavencom všetko naj naj naj najlepšie 😵 😵 😵

voskovka
18. dec 2009

😀 😀 😀 😀 😀 ani ty si exot....

ani3012
18. dec 2009

čo ja? Ja som netancovala 🙂

brinzulka
18. dec 2009

andrejkovi vsetko naj 😵

v SME je dnes vlozene CD s narozpravanymi bibl.pribehmi -narozpravala Misa Cobejova
v plus 7dni...ci ako sa to vola...tyzdennik,je Fragile a´capela vianocne pesnicky....
v MANA maju 40percent.zlavy...bola som si nakupit nohavice....

a pozdravujeme...mm nakupil vsetko k Vianociam...uz len ovocie...a do obchodov ani nepachnem

traktor
18. dec 2009

ahojte 😉 a oslavencom vsetko najlepsie 😵

inneska
18. dec 2009

hello hello 🙂

gratulujeme všetkým oslávenčekom a posielame pusinky 😵 😵 😵

tak my sme sa včera vrátili chvílku pred polnocou...erik prespal cestu domov, aj by bol spal dalej, ale plienka bola dosť nacikaná, tak som mu ju musela vymeniť..tak jasne že sa zobudil a do pol 2 fungoval 🙄 a o 8 už buntošil(fakt začínam veriť, že je na baterky 😀 )
ale bolo fajn, boli sme všetkým na obdiv a tolkými rukami erik prešiel 😀

a blaváčky pozor...pred silvestrom(28.,29.,30.-ešte neviem ktorý deň) ideme do BA...mm bude mať stretko so svojou bandou, tak mám volno..kto bude mať čas a chuť nás vidieť, tak aj my budeme radi 🙂 🙂 🙂 ak nie, tak to neva...

inneska
18. dec 2009

traky..a maťko je super cool frajer šikovný 😎 😎 😎 a tuším už neni taký bodkovaný, či?? 😕 snád je to lepšie..

traktor
18. dec 2009

in uz nie je botkovany, este trosicku mas take fliaciky ale uz ich poriadne ani nevidno...

lucia32
18. dec 2009

Helou... 🙂
Traky...no čo povedať, Maťko robí júlovčatám dobré meno, šikuľko malý šikovný 🙂

traktor
18. dec 2009

lucia 😀 , celkovo su julovciatka velmi sikovne....a krasne 😀 😵 😵 😵

lucia32
18. dec 2009

To dúfam 😉 , naše malé júlovčiatko sa ešte nepretáča 😝 dúfam, že mi to dá ako darček cez Vianoce 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre