Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
19. dec 2009

innasa ma pultik, ale tiez som pozerala ze ta na obrazku ho ma daky uzky , nasa ho ma fajne siroky.....

pirinka
19. dec 2009

no tak já už fakt jdu hají

papapa berušky

traktor
19. dec 2009
inneska
19. dec 2009

piri...pááááááááááááááá 😉 cmuk esterke 😉

traky..šak to, aj sa mi začala pozdávať a tá cena tiež by ušla na nový tovar, ale ten pult...a ked si chceš dokúpiť, tak stojí tolko čo stolička 🙄 http://www.babytrend.sk/hauck-pultik-a-potah-pr...

inneska
19. dec 2009

zaujímavá...pozerám teraz len tie drevené...asi vážne skončím pri tej rozkladacej na stolík a stoličku 😅

traktor
19. dec 2009

in este pockaj, daco pohladame.... 😉

traktor
19. dec 2009

ta co je i stolik a stolicka sa aj mne paci, a ma aj polstrovanie a cena je tiez fajn

inneska
19. dec 2009

aj cena fajn...http://www.babybazar.sk/Nova-kombinovana-stolic...

jasan, ešte nekupujem, po novom roku by som chcela 🙂

traktor
19. dec 2009

ano tuto som myslela 🙂

traktor
19. dec 2009

a vyuzije ju aj ked uz bude vecsi, nemusis mu potom kupovat ziadny stolik ...ako ja ..sme kupovali plastovy aby mali kde kreslit....bo na pisaci stolik este nedorastli...

inneska
19. dec 2009

našla som ešte aj lacnejšie, ale tie zase nemali na pultíkoch tie vyvýšené okraje, by bolo v sekunde všetko na zemi😀 síce to bude aj tak, ale aspoň nie tak rýchlo 😀

inneska
19. dec 2009

ja som mala takú istú stoličku, potom aj segra a bolo to fajn(aj neterka ju má), môže sa na tom hrať, papať 🙂 takže zatial jej dávam 90% 😎

traktor
19. dec 2009

aj ja som naslalacnejsiu ale toto mi pride aj take mohutnejsie

traktor
19. dec 2009

mne pride super hlavne v tom,ze ju fakt vyuzijes dlho, vlastne rastie z dietatom....

inneska
19. dec 2009

ešte že vás tu mám, ja by som kúpila nejakú plastovú , ktorá by mi onedlho bola na 2 veci 😝

inneska
19. dec 2009

a aj to, že tam to dieťa vložíš a nemusíš žiadne popruhy zapínať, potom odopínať...a aj tak ti z tej stoličky nevypadne 🙂 dúfam 😝

traktor
19. dec 2009

in mozno aj na 3 veci 😀 😀 😀 , takze vybavene, stolicka vybrata 😉

inneska
19. dec 2009

jupíííí 😀 😀 😀

inneska
19. dec 2009

ofkej, stolička vybavená, môžem ísť spokojne spať 😀 asi by bola aj na čase...zase je dnes...

inneska
19. dec 2009

či zase je zajtra 😀 už ani nemyslím 😝

traktor
19. dec 2009

ty sa viac tesis ako erik....no tak v najhorsom pripade tam budes sediet sama 😀 😀 😀

traktor
19. dec 2009

a oplati sa nam este spat? 😀 😀 😀

traktor
19. dec 2009

tak idem aj ja dobru nocku a nechsa ti zdaju same krasne sny...trebars aj o tej stolicke.... 😀 😀 😀 cmuk 😵

inneska
19. dec 2009

presne tak...vlastne erik sa ešte asi z ničoho neteší, iba ak zo mňa, že ma vidí a má pri sebe 🙂 spravím z nej sevírovací stolík a bude 😝

inneska
19. dec 2009

oki, dobrú nocku vám prajeme..cmuk cmuk...nech ste vyspinkaní do ružovaaaaaa 🙂 🙂 paaaa dnes 😀

inneska
20. dec 2009

bré ránkoooo..krásne zasnežené 😵 😵 😵 😵

my už zase od pol 8 buntošíme...chystám sa pokračovať v upratovaní...tak vzhúru do toho 😝

ani3012
20. dec 2009

ahoj inn 😲

traktor
20. dec 2009

dobre ranko, a ked niekto oslavuje tak vsetko najlepsie 😵 , u nas uz tak nefuka, ale mame vsetko zaviate snehom ako v zimnej krajine...ze tak rozpravkovo 😀

ani3012
20. dec 2009

Krásne biele ránko !

Nedeľa - 20 December 2009

leniccka...................20.6.............Laura.....................6 mesiačikov
zaba2707................2..................Filípek ...................5 mesiačikov
riusik.......................20.7............Alexandra ...............5 mesiačikov
LUDKA77.................20.7............Ludmilka.................5 mesiačikov
Všetko najsamlepšie! 😀 😀

Filipkovi a Alexandre posielame 😲

Meniny oslavuje: Dagmara
Meniny oslavuje v ČR: Dagmar

Kalendárium:
Medzinárodný deň ľudskej solidarity (OSN, vyhlásený v 2005, pripomína sa od 2006)

Vtip na dnešný deň:
Príde programátor ráno do práce strašne nahnevaný. Kolegovia sa ho pýtajú:
- Čo sa stalo?
- Ále, celú noc som písal jeden super program.
- No a? Nefungoval?
- Ale hej, fungoval...
- Fungovalo to zle?
- Čoby! Dobre to bežalo...
- Tak čo potom?
- Ale... Zaspal som na bekspejse...

inneska
20. dec 2009

ahoj ani, traky 🙂

a všektým detičkám gratulkujemeeeee 😵 😵 😵 a posielame pusinky...alex a filipkovi 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre