Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

vendulacky
28. dec 2009

ahoj piri, vidíš to, ani já jsem nevěděla, že se to musí takhle rychle likvidovat...

mif na padání jsem taky brala biosil, nevím jestli zabral, ale už nepadaj..ale padaly sviňuchy od 3m tak do 5m

vendulacky
28. dec 2009

ovladač máme taky rádi, kam se hrabou drahé hračky od lamaze oproti ovladači, papírovým kapesníčkům, novinám🙂)

vendulacky
28. dec 2009

piri, asi jo, má to nejspíš bloklý pro (ne)přátele

inneska
28. dec 2009

piri..zrejme je to tak, musíte byť priatelia 🙂

ven...mne sa erik minule zahral s práznou PET flašou 😀

inneska
28. dec 2009

ven, chceš aj ty darček z jája zlatého?? traky už dostala 🙂

lucim
28. dec 2009

uz sme uspatiiiiii na noc. 😉
co co kto sa ma co pyta? mifi - nejake zakladne vitaminy v pripravkoch na vlasy si mozes dat, ale je to bohuzial vseobecny jav, ze teraz nam pri kojeni padaju vlasy ako listie na jesen. vraj to prejde. mne padaju teda dost, ale uz sa mi ukazuju aj nove mrnave vlasocky, cize neoplesatiem. 😉

piri prepac, posleme ta samy ako odporucany kontakt, zajtra si ta prida. 😉

pirinka
28. dec 2009

innes to je fakt...pro příště už jsem vycvičená a čtu i čárkovej kód 😀
zkusím toho hajaju jestli se jí bude líp spinkat

vendul; u nás to stejný...hračky nezabraly, ale pytlík se salonkama na stromeček jí zabavil na 3/4 hodiny 😅

ale já jsem přítel buééééé ☹ 😀 😀 😀 . Já chci být taky kamarád 😅

vendulacky
28. dec 2009

inn, jasnýýýýýý 🙂

traktor
28. dec 2009

jamam zlatu slepicu 😀 😀

pirinka
28. dec 2009

inn...tak petka taky funguje 😀 . Proč vlastně kupujeme ty hračky, řekne mi to někdo 😅 ?

lucim; cmuk, cmuk...děkuji 😵

vendulacky
28. dec 2009

jinak emča miluje trhání kytek a aktuálně stromečku, z chodítka má přehled a vše na dosah🙂) ale moc si to užívá, úplně výská radostí🙂 je to sranda jak tam ten skřítek cupitá, někdy když je rozjetá tak jen skáče jak zajíček🙂
dávám jí tam 2x denně tak na 10 minut

vendulacky
28. dec 2009

díky inn, karusel🙂)))) takový monstrum....už tam mám jeden 😀 😀 😀

inneska
28. dec 2009

ven... IP 😉

traky...gratulka ku sliepkeeee 😀 😀

piri...fakt sa na to vyprdnem a nič nekupujem 😀 do PETiek nasypem ryžu, alebo hrach a bude hrkálka 😀

traktor
28. dec 2009

a matko fici na volante na pc a miluje dialkovy ovladac,....sme mu dali stary co uz nepouzivame ale betar jeden, ten sa mu nepaci, chce len ten funkcny.... 😀 😀 😀 😀 a ahojte som zabudla pozdravit 😀 😉

vendulacky
28. dec 2009

traky, hurááááá 😀 😀 😀

piri, to taky nechápu, dneska jsem si zrovna říkala, že kupuju to, co se líbí mě, ale měla bych kupovat to, co by zaujalo emču....třeba vlastní mobil 😀 😀 😀

lucim
28. dec 2009

piri uz som samy poslala kontakty, nasla riusku a poslala jej kontakty. 🙂
ven nas simpajzik tiez miluje kvetiny, a hlavne by stale stal na nozkach, na mne, na gauci, vsade, choditko mu ani netreba, ani nebude. 🙂

inak tie hajaja a bru noc ... je tam pridavok ryzovej alebo kukuricnej mucky, aby to dlhsie stalo v brusku a dieta malo pocit sytosti .. to iste vam spravi aj kasa.

traktor
28. dec 2009

a tiez neviem naco mame kopu tych hraciek, ked sa s nimi vobec nehra, ......skoda ze som ich nenakupila este viac, ze? 😅 😕 😀

vendulacky
28. dec 2009

inn 😀 😀 dobrej nápad 😀

inneska
28. dec 2009

ven...máš??? môžem ho hodiť na nástenku?? 🙂

lucim
28. dec 2009

haaaaa, nas matko uz MA vlastny mobil . 😀 zdedil moj predminuly, babka upgradla moj minuly. 😀
a vyyyborna hracka je bublinkova obalka co nam poslala eluska. 🙂

lucim
28. dec 2009

a este sitko nas fascinuje, vzdy jed varim. 🙂

lucim
28. dec 2009

zase preklep - nevarim jed, varim keď. 😝

inneska
28. dec 2009

traky...no nenechá sa oblbnúť starým ovládačom 😀 😀

a erik dostal aj mobil od ježiška 😀 ale nezaujal...najviac ho zaujímajú hrabličky, čo boli pri formičkách do piesku 😀

mifinka
28. dec 2009

Inn mě už ted ty kila stojí tak druhej měsíc.. vlastně co jsem začla ztrácet mlíko a začla min kojit.. No a ted přes ty vánoce je to šílené obžerství, ani na váhu snad nevlezu 😀
Lucim díkas, já vím že je to asi normální, ale to jsou fakt šílené hrsti.,. Mě stačí si prohrábnout vlasy rukou a teda.. mazec. už je to tak asi měsíc a že by toho bylo nějak min nepozoruju..
Tak to teda náš piškot je asi vyjímka, páč ho hračky zajímají 😀 no a pak taky každej druhej kterej jí.. Takže nejen že na mě visí očima naši psi ale ještě prcek.. No a psi ho zajímají 🙂 juva jak ten je tahá za ušiska, jsem ráda že nemáme žádnýho malýho smetáčka páč ten by to asi nerozchodil 😀

vendulacky
28. dec 2009

Jinak dneska jsme byly raklamovat kočár, se nám nějak rozsypal 😅 No a opravenej bude tak za 2 měsíce...dostali jsme náhradní vůz, takovej buldozer🙂)) Xaver tomu říká rolba🙂)) Ale hlavně že to jezdí no...

No a študovala jsem naživo jídelní židličky a opravdu super je peg perego pappa diner (má navíc zarážku mezi nožičkama, takže dítko nemůže vyklouznout) říkám si, že až bude větší, asi jí nebudu furt připoutávat a tak nemůže vyklouznout. Ostatní jako chicco maj tu zarážku připevněnou na podnose, tzn. když podnos sejmete, židlička je bez zarážky. Ptala jsem se taky na váhu a prý dokud tam dítě pasuje, tak v poho, nejsou ty židličky nijak omezovaný vahou. U jakých židliček jste to četly nosnost? Já ji u žádné židličky nenašla..

mifinka
28. dec 2009

Jo a zatím u nás asi žádný lezení nehrozí.. Teorv se začal pomalu ale jistě přetáčet ze zádíček na bříško.. no a když je na zemi tak se spíš tak tydlí.. Je jak hodinky.. Vždycky ho najdu jinak než ho položím 🙂 prostě nevím jak, ale nějak se odžduchává nohama asi a při tom se točí na bok a vždycky leží úplně jinak 🙂 no a když ho nechám v posteli vodorovně, do minuty je svisle.. Většinou zapadne mezi ty dvě matračky a vzteká se že mu to nejde dál 😀

vendulacky
28. dec 2009

mif, já jsem váhu zásadně odmítla navštěvovat...ještě si tak přivodit depku o vánocích🙂))

já měla taky vlasy po celým bytě, plná postel, ucpaný odtoky...chce to spíš svůj čas, přestane to...jsem vypelichaná jak kuře🙂

dneska jsem emče koupila pítko, krásně ho drapla a šupla správně do pusinky a sála...i si se zaklonila a furt nic neteklo...svině matka jí tam nedala nic pít 😅

inneska
28. dec 2009

ven...máš to jájo?? 🙂

vendulacky
28. dec 2009

mif 😀 😀

traktor
28. dec 2009

som bola zachranit matka, pretocilsa v spanku , len nohy mu trcali s postielky a bol zaseknuty, ....a uz je dobre, uz spinka....asi ma divoke sny 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre