Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

vendulacky
28. dec 2009

in, jooooooooooo, díky 😀 😀 😀 jsem psala ve 23,15, že mám karusel🙂))

vendulacky
28. dec 2009

traky, chudák, myslel, že se protlačí 😀

mifinka
28. dec 2009

Vendy v DE je nějaká jiná reklamační doba? Mě kdyby řekli 2 měsíce tak chcu vrátit prašulky.. To nám se zatím jezdí ganz fajně, uvidíme až na jro nasadíme sporták jestli zůstaneme u něj nebo se podíváme po nějakých golfáčích..

inneska
28. dec 2009

ven..čím viac na to hladím, tak menej a menej vidím 😀 oki 🙂

mifinka
28. dec 2009

Vendy bleee, o odtokách mi nemluv.. Můj jak na svinu v čechách a já to musela vyfunet sama.. Jsem málem hodila šaflový tanec u toho.,. Kurna kdyby tak ty chlupy padaly i z jiných částí těla, abych aspon ušetřila ze žiletky 😀
Traky a nepomohl by mantinel okolo celé postýlky?

vendulacky
28. dec 2009

a co máte za značku?
Normálně to vyřizujou dřív, ale někam to posílají a jsou svátky a lidi začnou tahat až v půlce ledna, tak si vzaly od té doby měsíc...je k nasr.....kočár drahej jak svina a mně vypadaj pérka🙂)

lucim
28. dec 2009

mate kolotocovee deticky, ked sa vam krutia ... matko iba ked sa hra ...
ale uz nam je nebezpecna hrazdicka, dnes ju rozmontoval a padla na neho, a on kludne pokracoval v hre. on sa po nej stvera. tato to aj nafotil. este ze som nebola doma.

mifinka
28. dec 2009

Hihi, mám firkona čtyřkolku rok 2009 a je to bomba.. I jak byl sníh tak se dobře jezdilo, je ganz velký.. nemůžu vynachválit,.,. za málo peněz hodně muziky 😀 no já bych je poslala do ritky.. co mě zajímá že jsou svátky, máte na to měísc a hotovo, ted se bude borok Emuš piškotit v jakésik jeté rachotině 😀

traktor
28. dec 2009

mifi matko ma mantinel ale on ho proste odkope, vykope, nakope 😅 😕 😀 , tak neviem , mam ho tam priklincovat?

mifinka
28. dec 2009

Jooo, a jak křesílka? u nás už v něm začíná být dost nebezpečno.. chytá se za boky a snaží se přetáčet i v něm.. No já nevím jestli té stabilitě až tak věřit.. Kolikrát jak na něho koukám tak nevěřím..

traktor
28. dec 2009

u nas kresielko uz nic, sedacka uz nic, .....vo vsetkom sa vie posadit a uz neriskujem, stacilo, ked vypadol z kocika....

mifinka
28. dec 2009

tuž to bych koupila latky a kolem postýlky asi budeš muset natlouct 😀 a nebo přivázat matesa ale to je dost morbidní, to radši pár třísek 😀

vendulacky
28. dec 2009

mif 😀 😀 jsem si taky říkala, že bych mohla pelíchat i na jiných místech 😀 😀 ale to ne...nohy jak medvěd a hlava jak kojak 😀

jinak mám dobrou story 😀 😀 : ucpal se nám hajzlík....tak celej den splachovačka, že to jako povolí a nic, voda málem vytékala z hajzlu 😅 a plavalo tam....mno, všechno možné 😀 , tak jsem tam nalila nějakýho žrouta, když voda zase klesla....spláchnu a nic, opakovačka,...nic....nemáme zvon....tak jsem uřízla pet flašce dno (viděla jsem s tím uklízečku na dovče, když se nám prozměnu ucpal záchod 😀 😀 ),...natáhla gumový rukavice a rvala to do ďury...ruka v hajzlu až po lokty 😀 😀 voda až po lokty 😀 😀 😀 😀 ... spláchnu aaaaaa......najednou jsem slyšela jak to povolilo a ta masa padla do útrob kanalizace 😀 😀 😀 huráááááá

inneska
28. dec 2009

ven...je to fakt k nasra... 🙄

mifi... 😀 😀 😀 veru, keby to padalo niekde inde 😀

traky...maťko cestovatel 😀

traktor
28. dec 2009

mifi, 😀 no neviem ci by jedno alebo druhe vobec pomohlo... 😀 😀

inneska
28. dec 2009

ven 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mifinka
28. dec 2009

Ven 😀 máte nějak štěstí na ucpání.. kdopak má dlouhé vedení ? 😀 😀
Ale pet flaša by mě nenapadla.. I když já bych to neuměla ani zvonem.. Chlap instalatér, tak takové věcy dělá on a u nás se to ještě díky bohu nestalo..
Hele tak Kojak ještě nejsem, tak zle na tom nejsem.. no ale ty nohy.. a ostatní místa.. nějak není čas holit.. Už se mě i chlap ptal jestli se vracím k přírodě, vůl 😀

lucim
28. dec 2009

traky mi hovor , kresielko, uz si v nom sada az k nozickam sa pritiahne, je to dooost labilne , tak ho davam do tej polohy bez hojdania a zapinam.
a postielku mam pritlacenu k manzelskej - teda opacne a zrusila som prednu mriezku , matrac som znizila na uroven nasej postele. nema kam padnut.

vendulacky
28. dec 2009

mif, máš recht, pošlu na ně partu negrů s letlampama 😀 😀

v lehátku se točí už taky na břicho, sedá si, třeba pásat...

jinak největší boj při přebalování, bych jí přiklovala, aby chvilku ležela na místě 😀

mifinka
28. dec 2009

Trakyyy tak já mám ještě jeden nápad, nechat ho spát na zemi 🙂 a nebo ho zavři do domečku a víš že ti odnikud a nikam nevypadne 😀

traktor
28. dec 2009

en ked mas taku skusenost, tak ked sa nam nieco upcha si ta zavolam...... 😀 😀 😀 ale nie, u nas maju v obchode take kapsle ci co to je, nespomeniem si teraz na nazov, a ked tie das do umyvadla, zachodu, chvilku pockas a nalejes vodu, krasne to precisti a este dlho pocujes ako to odchadza .....zblnkoce, ........super vecicka a za malo penazi.....

traktor
28. dec 2009

mifi na zemi nemoze bo kto ho bude hladat ked sa odplazi 😀 😀 😀 😀 vyskusam este stan, ....uvidime co si v nom vymysli..... 😀

mifinka
28. dec 2009

Luci mě právě dělá největší neplechy když je v lehátku na ležato.. když je na houpato tak si jenom sundává štrample většinou, ale stačí jak se kolem něco mihne a už se prostě točí pídalák.
Jojoj.. přebalování.. ho zajímá všechno jiný jen ní to že je třeba hovínka dát do pryč a přebalit.. A ještě jak se mi začne točit i u toho .. Kolikrát si vzpomenu jaký to bylo hodný miminko.. 🙂 ale su ščasná že roste jak z vody 🙂 cšak za chvilu ty prtata budou lítat a my za nima..
A propo, co říkate na kšíry (vodítko) na naučení chození?

traktor
28. dec 2009

ven tak z prebalovanim nemame problem, dam matkovi plienku do ruk, a hodinu si ju bude pretacat, okusovat a tak 😀 😀 😀 takze prebalovanie je u nas super

mifinka
28. dec 2009

Přestěhuje se i se stanem k sousedům 😀 hihi, pochodující stan a Mates v něm 😀 by asi sousedi čučeli kdyby ti tak vypochodoval ráno pro rohlíky 😀
U nás je taky cosik takového.. Ale jsou to takový granule.. kdysi to byl krtek, ted je to myslím kret...

traktor
28. dec 2009

voditko sa mne osobne vobec nepaci, mi to pride akoby som mala zvieratko.....akoze komu sapaci nech si ho ma u nas vsak v ziadnom pripade nie

vendulacky
28. dec 2009

čoveče, určitě xaver 😀 😀 😀 nebo používá moc papíru...nebo šetří papír a utírá se novinama 😀

na tý dovolený ok, ta země přeci jen není tak vyspělá a s ní i kanalizační systém, ale tady by už to mohlo něco pobrat né? (na dovolený po nás chtěly, abychom házeli použité toaletáky vedle do odpadkového koše 😀 😀 )..to určitě!!! ..nu a tak jsme měli ímrvére ucpanej hajzl🙂) no ale uznejte....

mif 😀 😀 já udržuju taky aspoń to obočí 😀

mifinka
28. dec 2009

no mi se to taky nelíbí.. ale známá mi to furt strašně vychvaluje jak na tom malé korigovala pády takže si nikdy pořádně nerozbila papulu.. Já nevím.. bylo by mi asi divné vyjít s tím na ulici.. Na vodítkách dva psi a dítě 😀

pirinka
28. dec 2009

jste se zas rozvášnily 😅

lucim..jsi fakt zlatíčko, dík 🙂

ven; teda casual a dělá takovou neplechu jo 😨 ? Asi jste zrovna měli pech na vadnej kousek

koukám, že jsme na tom všechny stejně. Naše veverka se už taky přetáčí skoro na všem. Zkouší to i když jí houpám na balonu a nebo se o to snaží na lehátku ve vaničce 😅 . Přebalovák je teď fakt peklo...ještě že mám na jedný straně hrací strojek a na druhý lahvičky s krémy a chrastítko, jinak by chodila asi furt s holou řiťkou 😀

traktor
28. dec 2009

tak mi byvame v dome, tak musi najprv zliezt po schodoch.....ale ktovie.... 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre