Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
30. dec 2009

aspi, jasneeeee, chaaapem, laska je laaaaskaaaaaaaa ... ja som dnes bola utahana ako kon, ale ked sa matko na mna pozrel tymi ociskami, a usmial ako len na mna vie, celyyyy svet je jeho, pre neho vzdy vladzem. 🙂

lucim
30. dec 2009

ulovila som zbytok cottage cheesu s bylinkami. 😝

lucim
30. dec 2009

a traky vopred dik. 🙂

aspine
30. dec 2009

tak mam housku se sunkou 😀

lucim jak ti rozumim 😵

traky taky mame jahody ale do sampana 😵

traktor
30. dec 2009

a baby, aj vasi chrobacikovia na vas tak visia? nas matko teraz tie posledne dni, normalne zavislak na mamine...odidem z izbe a mrnci.....ono, nemusim sa s nim hrat, .......staci ze ma len vidi a je spokojny...

traktor
30. dec 2009

....a to nebola saznost, ja som rada, ze je tak na mna... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

aspine
30. dec 2009

traky mala si me porad hlida kdyz je u nekoho jineho 😀 vzdycky se podiva jako co na to mama? 😵

lucim
30. dec 2009

traky presne presne , posledne dni - tato, jasne, babka, ok, ale potrebuje mna - staci ked ma vidi a je cely na makko a ja dvojnasobne. 🙂

inneska
30. dec 2009

no idem asi na lov na jogurt 😀

traky...zatial ešte nieje taký závislák na mne..ked som v kuchyni, tak začne mrnkať, ale to by začal, aj keb by som tam bola...a ked som ho nechala u mami, tak bol v poho 🙂

lucim
30. dec 2009

traky my vieme 😀 😀 😀

traktor
30. dec 2009

aspi, no presne, ma rad ludi, pojde aj na ruky, usmieva sa ale vecne sleduje....a ked uz naznacim ze si pre nieco odskocim, uz krivime pusinku....jaj na zozratie je 😀 😵 😵 😵 😵 😵 ....teda azas sme pri tom jedle.... 😀 😀 😀

inneska
30. dec 2009

a zase je zajtra 😅 a už talčím ten jogurt 😝

traktor
30. dec 2009

a krasny novy den a oslavencom vsetko najlepsie 😀 😉 , in lov , este dnes mozes.... 😀 😀 😀

traktor
30. dec 2009

a vraj zeny na materskej nestihaju.....my stihame vsetko..... 😀 😀 😀

lucim
30. dec 2009

jaaaaj ale nas matko je prefikany,on si s tym jeho roztomilym kukucom ziskava nosicov - v lekarni sa da taaaak v pohode nosit, ma vyhlad, moze osahavat veci, vzdy si najde obet, a chodia mi ho aj kocikovat a on im to cele prespi ... a potom sup k mame do kresielka, nech ma vidi. 😉

inneska
30. dec 2009

jak som sa ja spoliehala na to, že tie kilá vykojím, budú neprespaté noci...tak kilá pôjdu dole a ono túúdle, ešte aj šli hore 😝

aspine
30. dec 2009

oooooj ten Mark je naprosto k sezraniiiiiii 😵 😵

traktor
30. dec 2009

no tak stacilo, dnes sa tu este urcite stavim, tak idem do tej sprch......lucim , vies kde mas smerovat, ked sa dohras, dojes.... 😀 😀 😀 😉 , tak dobru noc vsetkym, bolo mi potesenim, papa a cmuk 😉 😵

aspine
30. dec 2009

paaaa traky 😵

inneska
30. dec 2009

lu...majú už svoj rozumček tie detváky naše 🙂 huncúti 😀

lucim
30. dec 2009

inn hihi, ale nosici nie su trenovani na nosenie 9 a pol -tyzdna? kila? 😀
este pokosim farmu a idem aj ja hajii.

inneska
30. dec 2009

traky...bru nocku 😉

inneska
30. dec 2009

lu..tak nech si zvykajú 😀 neviem, kolko máme my...9 kg tiež už určite...dnes ma mm sfúkol, že erik nieje ťažký, to len ja málo posilujem 😠 😀

lucim
30. dec 2009

inn 😀

inneska
30. dec 2009

oki, idem aj ja...zajta je už nový rooooooooooooook 😀 😀 😀 dobrú noc....

lucim
30. dec 2009

zhasinam,dobru nocku slniecka, pa paaaaaaaaaa 😵

pirinka
30. dec 2009

ahojky mamulky 🙂

jen zdravím a za chvíli poběžím hajat

ale jinak naprosto souhlasím. Naše boubelka je ten samý maminčin miláček 😵 . Očima kopíruje moje pohyby a když zmizím z obzoru, tak kňourá 🙂 . Jsou to naše lásky největší...

aspine
30. dec 2009

taky uz jdu spinkat 😎 dobrou a zitra hodne vesele oslavy! 😉

pirinka
30. dec 2009

dobrou 🙂

traktor
31. dec 2009

dobre ranko , u nas prsi a prsi, .....esteze mame po vcerajsku na dvore 3 obrovskych snehuliakov, tak aspon takto mame zimu 😉 ....dnes na plane koooooopa prace - teda varenie, varenie, a este raz varenie....baby dietašky, dnes je posledny den co mozme papat, jest a zrat 😀 😀 😀 , zajtra nam nastanu krusne casy 😀 , tak nech to dnes v zdravi prezijeme - prejeme 😉 , pekny den a dobru chut 😀 č

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre