Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

majkas
4. jan 2010

lu neviem ci ju nahodou nestipe, mala to trosku cervene ale umyvam a natieram sudocremom stale a ked je zabalena tak neplace zeby ju to stipalo... joj tazko s tymi drobcekmi niekedy

traky ze solidarni... 🙂 no fakt radsej v niecom inom

a kedy je velka noc? sme zvazovaliz e by sme skusili cestu na vychod tak ked je to okolo 18 mozno by sme dosli aj my na stretko

inneska
4. jan 2010

vám deťúrence ešte tak nevyvádzajú???? 😅

a ked som doma vykladala nákup, tak som zistila, že máme jednu výživku zadara 😀 brala som tých 8 akciových a zobrala som aj prvú lyžičku brokolicovú...a tú som zabudla vyložiť ku pokladni..ostala zakutraná košíku medzi čapicou a šálom 😎 tak aspoň trošku sme ušetrili 😀 ešteže sme nepípili cez bránu 😝

majka...asi to bude tým, že si taminkine bruško zvyka...aj črievka aj všetko...snád to bude skoro lepšie 🙂

luci..aj erik mi okamžite zaspal po kúpeli..spal pol hodku a odvtedy mi tu už 2 hodky vymýšla 😀

inneska
4. jan 2010

ven..jasan, chceme jája 😉

lucim
4. jan 2010

cau veeeeeeeeeeeeeeeeen
to hukanie, ze sa na brusku nepresuva si viem zivo predstavit ... u nas taky tak. 😀
my sme po sviatkoch objavili stromcek ... aj dnes - 2 otocky a taha vetvicky a nervaci, ze gule su vyssie. 😀 na videu som stihla len druhu presunovu otocku. 🙂

traktor
4. jan 2010

ahoj ven , tak hod po mne vajcom, nepohnevam sa ... 😀 😀 😀

vendulacky
4. jan 2010

inn, jak to že tě nevidím na chatu na FB?

inneska
4. jan 2010

ven...ten jeden zub čo máme, tak už je riadna lopatka z neho 😀 musí tento druhé ho rýchlo dobehnúť 😀

majka...tak ber bus a bereš nás s ani 😀 😀 😀

inneska
4. jan 2010

ven...neviem 😕 ale šak som furt na FB 😠

lucim
4. jan 2010

inn som vravela, ze my mame kazdy vecer iny teraz. 😀

majkas
4. jan 2010

inn Tami sa stavi ana styri len sa jej nedari dobre zapriet, stale sa jej kolienka posmyknu 🙂 ale vo vani to je jak namydleny blesk, tam sa zaprie nozkami o koniec vane a hupe sa dopredu a dozadu na styroch a ma z toho neskutocnu radost

a plazi sa smerom vzad, bezne ju najdem jeden-dva metre od deky kde som ju predtym nechala na chrbatiku 🙂

a strasne chce sediet, ale to ju velmi nedavam, lebo ma tendenciu si zrazu zmysliet ze si chce lahnut a tresk na zem takze radsej nech na to pride sama ze jak sa ma posadit🙂

vendulacky
4. jan 2010

traky, inn IP

traktor
4. jan 2010

in aj mne sa to uz stalo ...ale z plienkami, sme mali velky nakup, a nemala som ich kde dat, tak som ich zavesila tam kde ma inak sediet babo / matko sedel hore v autosedacke.....a az doma sme prisli na to , ze sme ich nezaplatili....si ani nechcem predstavit, co by bolo , keby nas capli....ze kradnu z malym deckom - uz vidim ten titulok 😀

inneska
4. jan 2010

ven..ked tak hod do IP 🙂

traky...ked nebudete mať zub, tak my vám jeden požičiame 😀 😀

lu...no my máme dosť rovnaké tie večery...len si vždy zdriememe v inú hodinu, ale do polnoci fungujeme tak či tak 😀

vendulacky
4. jan 2010

inn, to nechápu, ty jsi na FB, mám tě v přátelích a nevidím tě na chatu..ty mě jo?

traktor
4. jan 2010

in ani ja ta nemam nikdy na chate...tak neviem, aj som ti chcela minule nieco ale nebolo kde... 😕

lucim
4. jan 2010

inn na kolko vysla jedna vyzivka? ci mam V. zajtra vysturit do tesca .

traky a vies, ze tak matky kradnu? 🙂 😖 som videla na vlastne oky, 1 nutrilon do kosika, 2 do kocika dole. vedome.

inneska
4. jan 2010

ven...vidím ťa 🙂

vendulacky
4. jan 2010

z 5ti kurniku jedno jájo, to je mizerie.... 😠

tak to my máme každej den na chlup stejnej... mezi půl 7-7 usne jak špalek a ráno se budí na chlup v 7 😀 😀 Jen ty noční kojení jak kdy...

traky 😀

majkas
4. jan 2010

aj my sme kupovali tie vyzivky 5+3, u nas stala jedna 1,45, tak ked to dobre pocitam tak je to v akcii 91 centov na jednu

vendulacky
4. jan 2010

inn, ty jsi se zatajnila!! Přiznej se!!! 😀

traktor
4. jan 2010

lucim na to by som nemala zaludok ...aj z tych plienok som bola...posrana...ze co ked to dakto videl, / a nemam na mysli kameru ale tych ludi a tak,,,,

lucim
4. jan 2010

inn sa tusim na chate zatajuje naschval. 😲 😕

majkas
4. jan 2010

traky tak si ich mala ist vratit, to by kukali 😀 😀 😀

traktor
4. jan 2010

u nas kazdy den iny...matko furt dac nove...najnovsie od vcera,nechce nikoho iba mna a mm ...a aj ked ho ma mm na rukach tak krici mamamamam....a ked zaspava, tak gaj,gaj, gaj.... 😀

traktor
4. jan 2010

tak majka byvame daleko od tesca 😀 😉

inneska
4. jan 2010

hm, potom to pozriem čo to mám s tým chatom...či čosi nemám zakliknuté...ale som online od rána do noci...

luci..myslím že sa oplatia..za 8ks výživiek(200g) zaplatíš...pozerám blok...7,45 €(inak by vyšli na 11,92€) 🙂 rozmýšlam, že zajtra sa ešte prejdem a kúpim jednu várku 🙂
a vedome hentak kradnúť, nemala by som odvahu 😒

lucim
4. jan 2010

traky ani ja by som na to nemala zaludok, nam sa raz do kosika dostala omylom rolka sackov od rozkov, aj to mi bolo blbe. 😝

traktor
4. jan 2010

in ved to , vidim ze si, len ta nevidim..... 😀 😀 😀

majkas
4. jan 2010

no idem ja na kute, dobru nocku vsetkym

inneska
4. jan 2010

ja to fakt nerobím schválne 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre