Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zaba2707
13. jan 2010

ahojte babulky, vsetko naj oslavencekom, a veeelikanske pochvaly sikovnickom sikovnym ... Erik je teda fakt totalna spica 🙂

my sme stale chori ( aj fifo aj ja) tak sa trapime. Dnes od rana sedim pri praci lebo mm je doma tak s malym bol on teraz fifo spi v kociku tak mm siel na nakup lebo doma uz nic nie je. Vobec vas nestiham docitavat aspon sem tam nejake to videjko kuknem a potesim sa lebo tie deti vsetky su fakt uzasne a krasne 🙂

samayka
13. jan 2010

ahojte mamulky

zabinka prajem skoré uzdravenie - tebe a hlavne fifinkovi.
žmury - juuuj riadnu dávku trpezlivosti asi vyžaduje ten váš jurášek, že??

no, som zvedavá, aká bude o pár rokov sýkorka 🙂 či nám na tú hlavu predsa len nevylezie.. tatinko je mäkký a neskutočne rýchlo sa ňou nechá zlomiť. stačí keď hodí smutnú tvár a šuup už je na rukách 🙂

ale musím ju pochváliť... teraz sa už 15 minút sama hrajká, čo inokedy nezvládne. musí byť vždy niekto pri nej, inak je kňukot... teraz normálne odbieham ju špízovať a ona sa fakt že hrajká. a so starými hračkami, nič nové som nevymyslela.. teda okrem klávesnice čo sme dostali od strýčka toma... tá ju neskutočne baví a aspoň nelezie do písania mne 🙂))

inak noci sa nám znovu polepšili...

ale to papanie. ako lucim spomínala - u nás je to podobne. zatial v tom vidí len taký nejaký druh hry. a moc ju to prehltanie a posúvanie potravy jazýčkom nebere... zato keď zbadá prsko tak sa ide zjašiť od radosti. a aj na čajík sa naučila, lebo sem tam tie príkrmy zapíjame. a ide to lepšie ako lyžičkou. možno tam robím chybu, že jej dávam aj pár kvapiek čajíku, ale inak neviem či by som do nej dostala nejakú lyžičku. nebaví ju to... čo už.

majkas
13. jan 2010

ahojte zabka,samy,

zabi skore uzdravenie obom aj ja zelam

samy a davsa to v ramci obeda? ci ako pride? ja sa snazim stale davat naobed, niekedy uz je fakt hladna ale pekne spapa. dneska sme mali brokolicu s mrkvickou a spapala 120ml. mliecka sa potom este napila ale uz nie vela

ja som si pisala s annag okrem ineho ze davame vodu lebo mala vtedy nemohla kakat tak mi napisaal naspat aby som nedavala ziadne cajiky ani vodu ze sa mi potom znizi tvorba mliecka

majkas
13. jan 2010

luci dik za prieskum, tazke tesco to vyhrava, len dufam ze dolozia, sak to maju mat az do 26teho tu akciu

samayka
13. jan 2010

a co tá akcia v carefoure?? idem vyhladať...

maky - ups - tak skúsime nečajovať... uvidíme čo to spraví.. no snažíme sa vždy v rovnakom čase. okolo obeda. už bola aj moc hladná, aj menej, aj vôbec... reakcia rovnaká. je to malá anorektička, čo už. ešte že to prsko ju neprestalo baviť. a chváááála že mliečka máme stále dosť.

samayka
13. jan 2010

maky - majky... aaale šak si rozumieme a hlavne že sme zdraví

zmurkaz
13. jan 2010

ahojky - nakuki ... fuuu fuuu ....uzdravte sa 🙂

No my sme na tom podobne - také dávky - že 120 😀 😀 😀 😀 ale nerobím si hlavu ... Jurko začal normálne jesť tak v v roku a 2-3 mesiacoch ...

zmurkaz
13. jan 2010

... som napísala blbo - to akože sa nechytáme - my tak max. dve polievkové lyžice 😀 😀

majkas
13. jan 2010

samy sak ona sa rozje, neboj, nebudes stihat krmit 🙂

sorry za odmlku, mala sa zobudila no a ideme sa hrat
papa

zaba2707
13. jan 2010

juuuj samy tak to je sykorka a fifo na tom rovnako ... prikrmy nemaju ziadny uspech vsetko povypluva ... teraz ked je chory ho nebudem s tym trapit ale ked vyzdravie zacnem varit sama. Doteraz som skusala iba kupovane prikrmy.

lenullla
13. jan 2010

ahoooooooj maminky 🙂
som tu 100 rokov nebola ☹

lenullla
13. jan 2010

ale ako tak pozeram, tak akurat tu nikto nieje 😒

vendulacky
13. jan 2010

dobrý podvečer🙂

tak my už spinkáme, je to zlatíčko, dneska vydržela spát do 8,30!!!, pak spinkala od 11,30-12 a pak od 14,30-16,30..a ted vypila 200!!, po krknutí do postýlky, sama se stočí na bok, zaujme hajací polohu a je klid🙂

v noci krmíme okolo 1, vydrží nám už do 6-6,30..možná je to přechodem na UM..?

Jinak 3 dny nekojím a co se dneska nestalo? No jo, přijelo po 15m "červené ferrari" 😀 Vrrrr...a já si říkala, že jsem nějaká "divná", že prolaktinovej absťák a tak 😀 😀

Zmury, máme doma (synovec) taky pomalu 6ti letý šídlo a ted se mu narodil brácha (starší od emmy měsíc) a co ten vyváděl, jen aby na sebe upoutal pozornost.A věděl, že dělá zle, věděl, že se bude křičet, věděl, že bude i event. nasekáno....a jemu to i přesto stálo za to...dělal šílený sprasky..ale už se to uklidnilo ;) Takže asi normální reakce na nového člena rodiny, na to být středem pozornosti...
Musel se víc mazlínkovat a chválit a věnovat, ale i tak to nezabíralo furt..

majky, tak vy už taky na 4? Tak to my teda zdaleka ne 😀

luci, to je raketa za elektriku 😀 Ale přímotopy jsou svindy svinský...co nějakej olejovej radiator?

samy, fajn, že se eluška spravila a pěkně spinká ;) a ty můžeš spinkat s ní🙂 Jinak na tvém videu jsems e fakt pobavila 😀

zabi, přeju vám gute besserung, cmuk

lenullla
13. jan 2010

No dnes nám vykukol prvý zúbok 😀 asi sa to aj dalo čakať, lebo posledných pár dní bola neskutočne mrzutá, umrnčaná a všetko čo jej prišlo pod rúčky šlo hneď ako inak do pusinky 😀 a teraz sa už konečne ukludnila 🙂

zmurkaz
13. jan 2010

Ahojky .... GRATULKO LENI ... 😵

vendulacky
13. jan 2010

leni, gratuace k zoubku, hurááá🙂 😉

lenullla
13. jan 2010

ďakujeme krásne 🙂 tak sa teším, že už konečne vyšiel ten zúbok 😀

zaba2707
13. jan 2010

tak drobec odspal pri papani a uz asi 20 min spinka. Horsie je to ze spapal iba 70 ml namiesto tradicnych 210 🙂

majkas
13. jan 2010

halo, kukuk je to niekto?

lucim
13. jan 2010

dobry vecer zlatickaaaaaa 🙂 niekto pobliz?
karamelka ma pekny jazycek.
zabi, skore uzdravenie.
samy, naucime tych nasich mrnuskov papat, maju cas.
ven, no vitaj v klube cervenych aj ty.
lenulla gratulko k zubku.
zmur aky je dnes vecer s juraskom?
😵 😵 😵

majkas
13. jan 2010

ahoj luci, ja tu trosku oxidujem

lucim
13. jan 2010

my sme dnes kaslali na robotu ci upratovanie a varenie a boli sme na nakupoch v brne.
dovliekla som autosedacku, stoji tu predo mnou vedla telky, zajtra ju nainstalujem do auta, snad som ten navod pochopila, vyzera super, velka, len mi dali iny vzor, co som si vsimla az doma, ale nevadi, usetrili sme 55€.
matkovi som kupila paradne riflicky na traky cervenym podsite, dalsie puzzle na zem, topanocky a papucky, mne jeden sveter, nic ine schopne sme nevideli, kamoska si kupila az jedno triko.
🙂
a este sme cestou nazad pribrzdili v tescu, takze mame aj 3 baliky plienok, 3 flasticky prikrmu a kiwi. 😉

majkas
13. jan 2010

juuj super nakup 😉 ja som tu uz pisala ze v nasom tescu ked som bola rano o 10.30 uz vel.4 nemali, dufam ze dolozia 🙂

tak som kupila bodynka 😉

zmurkaz
13. jan 2010

Ahojky kočkly... som úúúúplne KO! 😢 😢

...kto mi urobí moja moja ☹ ? (muž nie - je v robote 😔 )

Jurko včera zaspal o 22:15 (od 20:00 ) ....dnes (som si naivne myslela že to dospí) som ho dala do poslele o 19:00 a zaspal až teraz 21:50 ...si počkal, kým zalomí Zuzanka (21:40) 🙄

lucim
13. jan 2010

ahoj majky a co kukas na nete? 🙂

zmurkaz
13. jan 2010

No a Lucim - super !!! Čo to tam bolo za akciu?

zmurkaz
13. jan 2010

...no a ešte sa chcem posťažovať ....môžem? 😅
Mamina išla tento týždeň za segrou - sa sťahujú do domčúru - tak išla pomôcť (záclony ušiť, a tak.... 🙂 ), muž má poobednú - ho nevidím o 12:00 až do 24:00 a už od piatku som nebola vonku 😖 -tak je to asi na mne vidno ☹

zmurkaz
13. jan 2010

hal ó o o o ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

majkas
13. jan 2010

zuzi mooooja, moooja 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre