Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

pirinka
16. feb 2010

rao...taky jsem zvědavá na reakci 🙂 . Ale zatím všechna zeleninka šmakovala (krom samotného bramboru), tak doufám, že tohle bude taky

raona
16. feb 2010

bude neboj, nam zas vsetko smakuje, okrem samotnej mrkvicky, akoze spapa to ale mraci sa pri tom 😀

pirinka
16. feb 2010

teda, že zrovna u mrkve? Taková sladká dobrota 😀 . No nic...půjdeme pomalu připravit koupel a cachtat se

zatím paaaa

večer možná ještě nakouknu

zaba2707
16. feb 2010

ahojte bambulky ... tak Fifincek uspaty, ja stale slamena vdova ... dnes sme boli na vysetreni a mame POTVRDENU INTOLERANCIU LAKTOZY ... takze uz vieme, kde bol cely ten cas problem. Reflux nemal a ani nema povedala p. dr.

dnesnym oslavencekom vsetko naj a hlavne Matejkoviiiiiiiiiii nasmu velkaaaaaaaaaaaacovi sikovnikovi 🙂 cmuk

Ani - teraz ti prisla materska za januar a v januari za december ... takze ziadny doplatok podla mna nebude ... dobre ti to poslali.

Mne materska chodi 15. a teraz som ju mala uz v piatok na ucte - btw uz z nej skoro nic nemam 😀 - budem sa stazovat co to tak skoro posielaju cim skor poslu tym skor padne 😀

traktor
16. feb 2010

ahoj zabka 😉 , dakujem za matka 😵 , a super , ze uz vies co je fifovi 😉 ....a mne materska prisla dnes a....uz z nej nie je ani cent som pokupila z netu matkovi oblecko, vyplatila a sme cisty 😀 ....ale hlavne, ze budeme čačany 😀

ani3012
16. feb 2010

Čau žaby! No dosť neskoro mu na to došli,nie? A za ten môj " doplatok" už viem...som sa prerátala 😀

traky-ja som odstúpila od tej aukcie,takže peniaze mám ešte celé 🙂

traktor
16. feb 2010

bud rada.....ktovie co to za jednu....ak si sa ospravedlnila a zareagovala tak ako zareagovala, nech si trhne.....ktovie aka by bola keby dostala peniaze...a aky by bol jej tovar v skutocnosti....

traktor
16. feb 2010

ani....chcela som pisat do IP ale nenapisem pisem na plochu....vyser sa na negatko, je to blbkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa prvej triedy.....mne poslala hodinky pre misku, boli poskodene.....ked som ziadala vymenu, najprv nie, potom ze posle prachy cakala som jak blba, nevedela som na com som......nakoniec poslala hodinky, uplne ine ....nastastie sa sice miske pacili ale stalo ma to kopu nervov.......a este som dala aj dobre hodnotko 😀 ....asi som mala zatemnenie mysle abo co....ked ja som taka dobrucka 😀 .....ale tuto predavajucu rozhodne nie...NIKDY...a ked kuknes hodnotko....tea tie posledne...bud rada, ze nema tvoje prachy

brusinka.pusinka
16. feb 2010

Ani buď ráda že s ním nemáš nic společnééééé 😉
To jsou lidi takový hajzlíci by měli vůbec být odstraněni z netu 😠

ani3012
16. feb 2010

tak som rada traky,že som to zrušila! Normálne som to cítila v malíčku,že nedať peniaze. 🙂 A ty si ma už celkom ukľudnila,že nie ja som blbá . A za to hodnotenie máš pravdu.Ja som tiež kúpila od jednej dve trička a jedno bolo vyťahané,ale hodnotenie som tiež dala dobré....

brusinka.pusinka
16. feb 2010

jinak dobrou nocku babulky jdu hrát monopoly 😀 😀 😀

pirinka
16. feb 2010

dobrý večer cácorky 🙂

ani, fakt buď ráda. Pán evidentně není schopný unést kritiku a ani se neumí chovat dle reakcí 😠

pirinka
16. feb 2010

jestli chcete juknout, tak na FB mám krom pár nových foteček i videjko na zdi 😉
http://www.facebook.com/profile.php?id=13465131...

lucim
16. feb 2010

dobry vecer, este tu niekto nakuka?

my sme pred chvilou ulozili duracellka, dnes bolo podvecer veselo, na holaka sa mi vykakal na puzzle - usiel z podlozky, porozmazaval to po bodynku a sebe - tak sup do vane , kopkal a spliechal ako divy, a potooooooom !
sam sa POSADIL, ani o tom nevedel, lebo som mu prave navliekala pyzamovy vrch. ale potom to este par krat zopakoval, len som mu akoze pridrzala stehienka 😀 😵 😅
no a aby to nebolo vsetko, tak sa nam tu pregulaval, hral na piane, vsetko kontroloval, nasiel este nerozbalenu baterku, ocucaval obal, kym kusok papiera neurval a poskrabalo ho to v krku - prvy krat som videla, ako sa grcka oblukom, ale s usmevom si ani ten papierik nechcel dat z ustociek zobrat.
tak zase umyvanie a prezliekanie.
a vobec ho to nevycerpalo, este santil a snazil sa doliezt za nasou mači.
na zaver mi vramci kojenia v posteli preukladal vankuse v posteli a konecne zaspal.
luuubim mojho matka 😵 😅 🙂

lucim
16. feb 2010

uuuuha, ani, dobre ze si to neplatila ... beriem si poucenie, kym cosi kliknem, najprv budem citat hodnotenia, snad to aspon trosku varuje.
juuu, tak mi napadlo, idem jedno napisat, tusim som to este neurobila. ze nam prisla bundica este pred vikendom.

zabi, tak - dobre, ze vies, co to je - vyhnete sa laktoze, a nebudu problemy ... bude sa to tykat aj fermentovanych vyrobkov - napr. jogurtov?

rao, matko samotnu mrkvu tiez nemusi, ale s jablcom smakovala. 😝 a prikrmy mu uz vyberam podla farby, ak su prilis oranzove, tak viem, ze z toho moc nezje. 😀

aspine
16. feb 2010

ahooooj 😵
straaaaaaasne dlouho jsem tu nebyla 😅 nejak nebyl cas 😝

tak jak se mi to mate kocky? da nekdo male shrnuti poslednich 14 dni? 😀

lucim teda to byl vecer! 😀 😀 ale presne jsem po precteni dosla ke stejnemu zaveru.....milujeme svoje prdolky! 😵

my se mame taky uzasne....sice jeste nesedime, ale koulime se jak o zivot a dostane se vsude kam chce 😀 zatim jsme porad bezzubi a vubec nam to nevadi 😉
za par dni se chystame na hory tak jsem na to zvedava a uz se moc tesime 😵

lucim
16. feb 2010

aspi ahooooooooooooooj, malej kvetinke posielam pusku. a ano , milujeme ich. 🙂
kam idete na hory? 🙂

pirinka
16. feb 2010

lucim 😀 😀 ....akční Matýsek 😀

ahoj aspi 🙂

lucim
16. feb 2010

piri jojo , dnes mi dal zabrat, draheho to zlozilo a to iba asistoval. uz moji chlapi spia obaja 😀
malinka je super - hviezda 😀

vendulacky
16. feb 2010

ahojky všem🙂

piri, jak jsem psala na FB, malá je úžasná 😉
ahoj aspi, že se ukážeš🙂!! Tak na hory! paráda! Dneska jsem malou vyvezla na sáňkách, půlku cesty řvala jak tůr, svítilo jí slunko do očí. Bylo tu dnes azuro...tak jsem jí vzala na ruce a nesla kilometr, nazpátek pohoda, sluníčko v zádech, pak si to užívala..pak jsem jí ještě šoupla do kočáru a trhaly jsme rekord na čerstvym vzduchu🙂

lu, bojový den, musel téct pot proudem🙂 to aby ses nááááhodou nenudila🙂

my už máme 4 zuby, vypadá jak ferda mravenec 😀

vendulacky
16. feb 2010

jinak jsem projížděla videa a jedno musím přidat..že by hned? jsem si málem učůrla🙂)) matka tyranka...tak moment, hodím...

lucim
16. feb 2010

ven ahooooooooooooj, tak aj vy ste boli na sankach? a nevyklopila si emus do snehu? lebo my sme matka uz vykydli obaja. 😝
a nene bojovy den, to bol len podvecer, dnes bol matko akcny od rana, ale to nepopisujem, to by bolo na telenovelu 😀
a sup sem video, mozno aj ja pridam. 🙂

pirinka
16. feb 2010

lucim...asi po mě 😀 😀 😀

vendy díky 😵 . Je to naše zlatíčko uvřískaný
téda azuro...už aby tu taky bylo. A ideálně ještě bez sněhu a 20° 😀

těším se na videjko

taky ještě stahuju jedno

vendulacky
16. feb 2010

lu, naštěstí nepřeklopila, dávala jsem pozor, jely ske okolo rybníku🙂) ...i když byl zamrzlej 😀

piri, naše taky vříská a zkouší hlasivky, snad se mi jí podaří taky tak pěkně natočit🙂

už komprimuju...

vendulacky
16. feb 2010

ale ne že mě na základě videa udáte 😀 😀

pirinka
16. feb 2010

ven...tak to jsem zvědavá ještě víc🙂))

vendulacky
16. feb 2010

to je dobaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.....you tube, jedu jedu

pirinka
16. feb 2010

mi povídej....včera jsem stahovala asi hodinu, aby mi to na konci zahlásilo chybu 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre